tak to je zajímavé... kolik dní byla loni Porta Bohemica na vodě a fungovala? proč město, jako řádný hospodář, neuplatňuje sankce za to, že p. Svoboda nezajistil jinou loď?...
Uživatelé procházející toto fórum: Baidu [Spider] a 1 návštěvník