nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

děkujeme...

nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Heduš » 24 dub 2013 08:09

Což nás s manželem velmi potěšilo... Včerejší návštěva nás velmi nadchla a rádi zajdem zas. Nebudu se zde rozepisovat více, ať si každý kdo má zájem, udělá obrázek sám.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod dnn » 24 dub 2013 11:44

snad to zakážou i všude jinde jak Heger slibuje
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod LtmPavelka » 25 dub 2013 12:24

zakážou? kdo? oni? ja vím že myslíte Hegera, ale snad už jsme dál a "ONI" za nás nemusí rozhodovat, anebo jestli ano je mi nás líto. Mám přeci na výběr, pokud je tam zahuleno a vadí mi to tak tam nejdu a jdu tam kde se nekouří, tomu se říká svobodná volba a nikdo Vás nebude za nohu tahat tam kde se kouří, nebo ano? mimochodem jsem nekuřák.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Petr Panaš » 25 dub 2013 12:48

Dnes jsem restauraci navštívil a spokojenost - jak s jídlem, tak obsluhou.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Petr » 25 dub 2013 15:25

LtmPavelka píše:zakážou? kdo? oni? ja vím že myslíte Hegera, ale snad už jsme dál a "ONI" za nás nemusí rozhodovat, anebo jestli ano je mi nás líto. Mám přeci na výběr, pokud je tam zahuleno a vadí mi to tak tam nejdu a jdu tam kde se nekouří, tomu se říká svobodná volba a nikdo Vás nebude za nohu tahat tam kde se kouří, nebo ano? mimochodem jsem nekuřák.


Když to mám blízko, vaří tam dobře, mají prima pivo, bezva obsluhu, ale kvůli kuřákům tam nejdu, protože bych z jídla nic neměl, doma bych zasmradil celý byt (nemluvě o nutnosti vyprat šaty), mohu si najít jinou, kde se sice nekouří, ale takové služby tam nenajdu!? Tomu říkáte svobodná volba? Zatímco kuřák si odepře na chvíli cigaretku a jde si kamkoliv na dobrou baštu, tak já mám na vybranou? Asi vám to nevadí a rád si zajdete někam jinam (pokud je kam). Mně to však vadí a jsem rád, že se i u nás najdou majitelé restaurací, kteří jdou s dobou a už přišli na výhody nekuřáckých prostor, jako je tomu právě v Johanahofu.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Milada » 25 dub 2013 21:18

LtmPavelka: souhlasím!
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod worwan » 27 dub 2013 08:07

to Petr: máte pravdu :roll:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod LtmPavelka » 29 dub 2013 20:30

právě že mám na výběr, Katovna = nekuřácká hospoda cca 3 minuty chůze, v čem je problém, v čem nemám na výběr abych nesmrděl a je třeba nařídit nekuřácké hospody? v čem plácám nesmysly ? mimochodem je otevřená znovu Mostka, taky nerkuřácká. Ať žije centrální plánování a omezování !!!! Ať žije omezování osobní svobody!!! ať žije únor 48 !!!! pro mne NEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já mám na Výběr bez Vedoucí úlohy kohokoliv
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Milada » 30 dub 2013 07:24

V pátek večer jsme se s přítelem rozhodli na poslední chvíli, že si zajdeme na večeři a napadl nás Johannahof. Bylo tam úplně narváno, tak jsme byli zklamaní. Popošli jsme kousek do Chingisu, tam ani noha a už tam asi nikdy nepůjdeme...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 dub 2013 08:10

Tak Johannu jsem dvakrat ozkousel, poprve pres obed, kdy jidlo bylo dobre, ale veprova krkovicka tuzsi a cekali jsme na jidlo hodne dlouho (pres pul hodiny) presto, ze jine stoly co prisli po nas uz jidlo meli a meli to stejne. Podruhe vyzkouseno vecer, protoze me zajimalo, kolik lidi prijde na pivo do nekuracke hospody. Bylo totalne narvano. Tankovy gambac vyborny, jidlo take perfektni, ac veprova panenka byla opet tuzsi, ale snist se dala bez problemu a celkove jidlo bylo dobre. Je tam nove perfektne opraveny interier a komplet zrekonstruovana kuchyne. Za cely vecer jsem si vsiml jen dvou lidi, kteri chodili ven kourit. Jinak tam byli bud sami nekuraci a nebo to vydrzeli. Takze tvrzeni, ze do nekuracke hospody nikdo chodit nebude je nesmysl, troufam si tvrdit, ze ve spojeni s dobrou kuchyni a dobrym personalem ta hospoda bude vydelavat vic. Osobne pujdu na pivo radsi tam, nez do jakekoliv jine kuracke. Nemusim totiz po kazde navsteve prat oblecni. Drzim palce.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: nově otevřená restaurace Johannahof je nekuřácká!!!

Příspěvekod MAtraLTM » 30 dub 2013 09:06

Podle mě je kouření přes oběd hovadina jako taková. Doma si taky dáte cigárko až se sklidí ze stolu. Nebo snad u nedělního oběda či oběda s přáteli se slovy "Dobrou chuť" zapalujete cigáro a kouříte návštěvě nebo dokonce dětem do jídla? Což v kuřácké restauraci zabezpečit nelze. Ano, dá se to do jisté míry chápat jako omezování osobní svobody, ale to je asi jediná nevýhoda, které se v tomto případě určitě většina lidi ráda vzdá.
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron