Centrálka - děti kontrola

Centrálka - děti kontrola

Příspěvekod Milada » 04 bře 2011 09:46

Ráda bych Vám doporučila, abyste si občas kontrolovali na internetu, co Vaše dítě při obědě sní a kolik za to platíte.
Dcerám jsem účet kontrolovala namátkově, jen abych zjistila, co jim v jídelně chutná. Peníze byly až na druhém místě. Před pár dny jsem ale zjistila, že mojí 10leté dceři byl naúčtován ve stejný den kromě jejího dotovaného oběda, ještě jeden - dospělácký - a to za 66 Kč. Když jsem toto "reklamovala", bylo mi řečeno, že jsme si ASI dali jeden oběd navíc a že je to náš problém. Nikdo z dospělých z naší rodiny na Centrálku nechodí a tudíž jsem si na 100% jistá, že to nikdo z naší rodiny nebyl.
Ještě pro upřesnění - dcera ten týden zrovna nemohla najít kartičku na oběd (pak zjistila, že ji má celou dobu v kapse u sukně doma ve skříni) a tudíž si pokaždé došla do kanceláře pro lísteček a oběd - jeden dotovaný - jí byl vydán.
Čili není možné, aby někdo z naší rodiny - ani dcera ne - odebral ještě jeden oběd. Přiznám se, že mi jde taky o peníze - když na ulici najdu 60 Kč, tak se pro ně sehnu, ale obzvlášť jde o princip a neochotu personálu najít nějaké vysvětlení. V kanceláři Centrálky jsem byla dvakrát a byla jsem odmítnuta s tím, že si stěžuju zbytečně, že ani nevím, kdo z naší rodiny co a za kolik obědvá...
Taky jsem nevěděla - a to je můj problém - že pokud si dítě vezme JEN hlavní jídlo, je mu účtováno, jako by snědlo hlavní jídlo a doplněk. Dotované má totiž oboje a pokud si doplněk (třeba polévku) nevezme, zbytečně rodiče platí za neodebraný doplněk. Děti polévky moc nejedí (bohužel), ale je možno si vybrat něco jiného, třeba salát, což se mi líbí víc.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Centrálka - děti kontrola

Příspěvekod elixdragon » 05 bře 2011 12:11

Zajímávé :? byla jste přímo u ředitelky, nebo v jaké kanceláři?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Centrálka - děti kontrola

Příspěvekod Milada » 07 bře 2011 18:49

Byla jsem dole v kanceláři, u paní účetní. Byla jsem z obou svých návštěv otrávená a předpokládala jsem, že totéž vysvětlení mi poskytne i vedení Centrálky, takže jsem se dál "nedostala". Prý tvrzení proti tvrzení...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Centrálka - děti kontrola

Příspěvekod Martin Zahalka » 08 bře 2011 12:06

jo, jo, to za pana ředitele Trnky to bylo jiné kafčo, ..... ochota, úsměv a dobrá komunikace jak se zaměstnanci tak se zákazníky.... ale to víte současné vedení se chová arogantně a také na to docela doplácí.... firmy odcházejí a paní ředitelce je to úplně šumák.... kdy se konečně někdo kopne do hlavy a přizná, že jak Paclík tak Kovářová byl veliký omyl a neskutečný přehmat Červínova fungování na městě....
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Centrálka - děti kontrola

Příspěvekod litelot » 08 bře 2011 13:02

Martin Zahalka píše:jo, jo, to za pana ředitele Trnky to bylo jiné kafčo, ..... ochota, úsměv a dobrá komunikace jak se zaměstnanci tak se zákazníky.... ale to víte současné vedení se chová arogantně a také na to docela doplácí.... firmy odcházejí a paní ředitelce je to úplně šumák.... kdy se konečně někdo kopne do hlavy a přizná, že jak Paclík tak Kovářová byl veliký omyl a neskutečný přehmat Červínova fungování na městě....


Jo, jo pane Zahálko, je to tak. O Červínovi je to všeobecně známo, že se zbavuje svých konkurentů a zároveň pomáhá svým kamarádům (konkurenti ředitel Žák a Trnka - kamarádi Paclík a Simonová). V případě Centrálky pomáhá především konkurenčnímu a rodinnému podniku Pohoda (viz prosazení prodeje budovy za hubičku v kasárnách). A že na to doplácí město, školáci a ostatní strávníci? To panu místostarostovi nevadí, hlavní je, že kamarádi odvedou desátek a kontrole se odvede pozornost od Ladovky.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30


Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků