Pizzeria U Štěpána

děkujeme...

Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Lukino » 19 čer 2010 18:45

Chtěl bych tu veřejně pochválit tuto naší skvělou pizerii. Osobně jsem ji ještě nenavštívil, soudím pouze dle telefonického objednávání. Velmi vstřícný přístup obsluhy a jednají na rovinu. Pokud má být delší prodleva mezi objednávkou a dovážkou, obsluha na to nejprve upozorní. Když pizza dorazí, olizuji se až za ušima. Tak výborné pizzy se opravdu jen tak nevidí. Chuťově je to něco úžasného, citím se, jak v sedmém nebi :D

Opravdu můžu tuto pizerii všem doporučit. Pokud se vám nebude chtít vařit, objednejte si pizzu ;)
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Tomáš Komárek » 21 čer 2010 16:06

Pizzu mají výbornou. Zajděte si tam někdy i osobně, myslím, že nebudete zklamán :)
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Petr Panaš » 21 čer 2010 20:36

Nevíte, kouří se tam ? Já rozhodně preferuji nekuřácké podniky, tak se jenom ptám. Při jídle cigaretový kouř zrovna nemusím.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 čer 2010 20:44

Pokud si dobre pamatuju cca pred rokem, tak jsem si nevsiml, ze by se tam kourilo.

Mimochodem, jaka restaurace v LT je plne nekuracka? Nechapu co to je za nesvar, ale ve vsech mistnich restauracich je nekuracka cast umistena az za kurackou, takze clovek napred musi projit tim zahulenym smradem. Timeout, Radnicni sklipek, Portal, Salva, Pivovarskej sal. Nechapu jak muzou dostat samolepku, ze jsou nekuracky.

Jedina svetla vyjimka je Mostna hora, ktera je nekuracka komplet. A navic tam maj naprostu uzasnej predkrm, kachni jatra ve veprovem sadle, cibulku a topinku k tomu. Vrele doporucuju. Z mistnich podniku jednoznacne nejlepsi predkrm.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod sklípek » 21 čer 2010 23:11

Od 2. června je Radniční sklípek celý nekuřácký. František Kopecký.
sklípek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 čer 2010 22:57

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 čer 2010 06:34

sklípek píše:Od 2. června je Radniční sklípek celý nekuřácký. František Kopecký.


Tak to je ovsem skvely pocin! diky

P.S.: nechcete na jidelni listek vratit jako predkrm to carpaccio z kachnich prsou? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Petr » 22 čer 2010 07:09

sklípek píše:Od 2. června je Radniční sklípek celý nekuřácký. František Kopecký.


Děkuji Františkovi za skvělý počin! Já si už vybírám prakticky jen nekuřácké. Když výjimečně zabloudím do kuřácké, jde oblečení do pračky a okna dokořán... V tom výčtu restaurací, které vás uvítají zakouřeným prostorem, chybí ještě Čingis :x . Prostě místnost s výčepem musí být kuřácká, jinak by neměla obsluha kde kouřit... a zákazník to musí pochopit ;) Ještě si čas počkáme, kdy majitelé restaurací pochopí, že 3/4 populace nekouří a o ty právě přicházejí.
Pan Liška je na kachničky - dobrá volba :)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod elixdragon » 23 čer 2010 17:56

Zdravim,
u Štěpána jsem byl všehovšudy dvakrát, pizza mňam, ale co mi nechutnalo byl ten čas strávený čekáním na tu pizzu.
Je pravda, že jsem tam byl těsně po otevření, takže za to možná mohlo i to, že se celá pizzerie rozjížděla a zajížděla, ale já jedině pizzu domů a to XXl co je vedle KB na náměstí. Do 20 minut jsou u mě i s cestou a na kvalitu si nemůžu stěžovat.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Lukino » 23 čer 2010 23:18

Tu XXL jsem měl také možnost ochutnat, ale chuťově se mi spíše zamlouvá právě od Štěpána. Nevím jestli náhoda, ale většinou byla nedopečená. Sic je velká, ale já raději kvalitu, než kvantitu. Radši si počkám déle a budu žhavit chuťově buňky, než aby pak byly zklamány :lol:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Konik.HOP » 24 čer 2010 13:26

...pizza U Stepana opravdu skvela...jen to koureni v takhle malych prostorech je fakt nechutny...decka tam kvuli tomu ani nemuzete vzit...
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Heduš » 02 črc 2010 09:34

Pokud se něco nezměnilo od 1.7., tak se U Štěpána bohužel kouří... Na jídlo tam občas chodíme, mají taky výborné saláty a těstoviny, ale najíme se a pokračujeme jinam a to právě kvůli kouření. Rozhodně chválím i Pivovarský sál, kde mají nekuřáckou část a výborné jídlo , obsluha je fajn. A Sklípek? Sklípek je prostě teď dokonalej, když se tam nekouří vůbec. K výbornýmu jídlu prostě patří vůně výbornýho jídla! Pan Kopecký má skvělé zaměstnance, ale počítám, že to moc dobře ví!
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod marcela » 17 říj 2010 22:34

je vidět ,že jste zatim nikdo dobrou pizzu neochutnal ,protože xxl a na dlouhé to je tragédie.Dávat na pizzu eidam místo mozzarelly,levnou šunku,anglickou atd. je nehorázné.Něco podobného by žádný Ital nevzal do huby a ještě na to čekat nejméně hodinu.Pro mne v Litoměřicích jsou obě pizzerie okamžitě na zavření a nemam v tom pardon. XXL má arogantní obsluhu včetné nafoukaného majitele ,který by v Itálii nepřežil ani jeden měsíc.Správné ingredience nahrazují levnými náhražkami za účelem většího zisku. Jednou mi majitel XXL řekl,že mozzarellu nedávaj ,protože lidi to nechtěj mají radši eidam. To je taková kravina,problém bude v ceně. Přeji lepší zkučenost pro srovnání.
marcela
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 srp 2010 18:50

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Llukas007 » 18 říj 2010 07:26

Ikdyž na pizzu patří mozzarella já osobně raději preferuji eidam ikdyž je levnější. U Štěpána maj skvělou!!! Jen ta čekací doba a moc česneku mi vadí. Pizzu XXL si dám, když se potřebuji najíst rychle. Majitel mi přijde jako sympaťák, možná nemající rád šťoury. Každému prostě chutná něco jiného.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 říj 2010 07:36

Musim souhlasit s Marcelou, oboje je nejaka buchta polita kecupem a zasypana cihlou. Kazdy si doma muze udelat neco lepsiho za min penez. Bohuzel.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod majer » 18 říj 2010 12:58

XXL je pizza, bohužel s eidamem, ale kdyby tam byla mozzarella, brblali byste, že tak drahou pizzu si kupovat nebudete.
Hlavně to prosím neporovnávejte podivným buchtokoláčem od Štěpána, narvou vám utřený zahnědlý česnek i do margherity, fuj.
Kdykoli si objednám pizzu xxl, max do půl hoďky ji mám, většinou tak 20 minut. Štěpáni buď za hodinu nebo za tři, nebo nikdy? --> "Nevíme, máme toho moc, bla bla bla..." Vrchol byl, když jsem si od nich objednal 4 pizzy i pro přátele na návštěvě, a to v 19,30. Řekli do hodiny. V devět tam volám, hladovej jak vlk, nikdo to nebere až do půl desátý - mrtvo. Mezitím jsme vyjedli vše co zbylo v lednici s chlebem. Sice nic moc, ale bylo po hladu. V 22,15 volá frajer, že mi veze pizzu ať si jdu pro ní :lol: . Když jsem ji s díky odmítl, byl uraženej a že prej mi už nikdy nic nepřiveze. A opravdu nepřivezl. On si totiž už nikdo neobjednává ;) .
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Tomas.Marny » 18 říj 2010 13:10

Stejná zkušenost se Štěpánem, od 21.10 jsem jim volal jako blázen, nebrali a to jsem to zkoušel neustále, tak už raději nevolám a mám jich několik pro případ hladu v mrazáku, sice to je taky blivajzek, ale je po ruce...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Vlasta » 18 říj 2010 13:24

nevím,ani od Štěpána ani XXL mi moc nechutnala...když už pizzu,tak když jsem u našich v Roudnici,tak si objednávám z Roudnice....ta nemá chybu.... :D
Vlasta
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 čer 2010 16:07

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod majer » 30 lis 2010 15:27

"Pizzerie" u Štěpána - Tak dnes mi kolega vyprávěl jak si v pátek s přáteli obednal od Štěpána. Věřte nebo ne, příběh stejný jako můj o tři příspěvky výše a Tomáše.Marného o dva výše.
Nejlepší na tom je, že ty jejich buchtokoláče vždycky vychvaloval a můj příběh mi nechtěl věřit, že jsem neobjektivní. Dobře mu tak :lol: :lol:
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod elixdragon » 30 lis 2010 17:59

marcela píše:je vidět ,že jste zatim nikdo dobrou pizzu neochutnal ,protože xxl a na dlouhé to je tragédie.Dávat na pizzu eidam místo mozzarelly,levnou šunku,anglickou atd. je nehorázné.Něco podobného by žádný Ital nevzal do huby a ještě na to čekat nejméně hodinu.Pro mne v Litoměřicích jsou obě pizzerie okamžitě na zavření a nemam v tom pardon. XXL má arogantní obsluhu včetné nafoukaného majitele ,který by v Itálii nepřežil ani jeden měsíc.Správné ingredience nahrazují levnými náhražkami za účelem většího zisku. Jednou mi majitel XXL řekl,že mozzarellu nedávaj ,protože lidi to nechtěj mají radši eidam. To je taková kravina,problém bude v ceně. Přeji lepší zkučenost pro srovnání.


Vážená Marcelko,
asi jste si spletla vlákno, nebo hůře fórum, tady nikdo o sobě netvrdí, že je ital a srovnávat mě s italem je dle mého názoru urážka na cti. Nikdo zde nehodnotí majitele pizzerie a jestli je nafoukaný, nebo ne to už je jeho věc, jen on sám ví, jestli může být nafoukaný, protože je každýho věc, jak se k zákazníkovi chová a o 100% víc, když je to podnikatel, protože zákazník mu přispívá na nájem. Já se osobně musím pana majitele zastat, jelikož mi na všechny moje osobní i profesní otázky odpověděl a byl velice vstřícný a moc dobře věděl, že si kupuji jen trojhránek. A jestli si o mě myslíte, že jsem nikdy neměl v puse pravou italskou pizzu, tak to se mýlíte. Ochutnal jsem cca 6 druhů italské pizzy na dovolené a všech 6 bylo mňam, ale za dvojnásobnou cenu a poloviční množství než vyrábí XXL, takže mě v XXl chutná a je pro mě důležitý, že když si doma na gauči vzpomenu, že bych si dal pizzu a zavolám do XXl mám jí na stole do 20 minut s tím, že ten kdo mi jí přiveze mi popřeje hezký večer a dobrou chuť! Za dopravu neplatíte, jestli se bojíte tohoto, tak můžete v klidu objednávat Vy Italko ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pizzeria U Štěpána

Příspěvekod Veselý » 13 dub 2012 20:48

V tomto týdnu jsem byl na jídle U Štěpána. Bylo to skoro po 1 roce. Obsluha sice taková fádní a nudná, ale jídlo OK. Těstoviny penne zapékané, žampiony a k tomu zeleninový salát. Jídlo včas, horké /což vyžaduji/, chuťově výborné a za přijatelnou cenu. Takže posílám do pizzerie pochvalu.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků