HC LITOMĚŘICE

HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 23 zář 2010 08:25

tak bych chtěl tady pogratulovat hokejistům k jejich ...... JEN TAK DÁL..... :D
http://hclitomerice.cz/
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod david.matuska » 23 zář 2010 10:30

Dobrý den, ke gratulaci se připojuji :-), bylo to vyrovnané utkání s úspěšným zakončením. Návštěvníků bylo přes tisícovku, atmosféra pěkná.

David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 23 zář 2010 10:36

škoda že jsem nemohl, byl jsem pracovně zaneprázdněn. budu se muset polepšit.... že by se začala psát nová éra hokeje v LTM? hrozně rád vzpomínám na éru dukly.........
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod m.gut » 24 zář 2010 14:52

určitě hezkej zápas v nádherný atmosféře, nemělo to chybu....jen tak dál
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 27 zář 2010 11:58

Tak nám klucí dostali rychtu v Třebíči... http://hclitomerice.cz/zapas.asp?id=Sta ... ebici-3326 ale snad se to zlepší.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod m.gut » 01 říj 2010 19:20

tak další domácí výhra, 1.120 diváků.....
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod dotik » 01 říj 2010 21:14

Myslím, že se můžete začít trumfovat s baskeťákama...sportu se teď daří...tým složený jen z odchovanců litoměřického basketbalu v 1. lize jede...tuším dvě výhry taky...
dotik
 

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 07 říj 2010 08:16

Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod m.gut » 07 říj 2010 12:36

tak včera opět parádní hokej, 1.470 diváků, skvělá atmoška, návštěvy maj stoupající tendenci, věřím, že příští týden proti Ústí by se vyprodala i mnohem větší Aréna.
Jen tak mimochodem, co do zájmu lidí bezkonkurenčně nejsledovanější nejenom sportovní akce regionu, ale nějak sem nezaznamenal, že by si toho všimla místní TV.....nebo mám asi smůlu, že to vždycky prošvihnu :D
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 11 říj 2010 07:43

super, první výhra venku, http://hclitomerice.cz/zapas.asp?id=Prv ... hlabi-3330
osmá příčka v tabulce je paráda..... gratulace
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod subform » 13 říj 2010 19:25

omlouvám se předem... :D ALE GRATULACE JAKO KRÁVA... PORAZIT ÚSTÍ 4:3 TO JE PROSTĚ BOMBA :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod david.matuska » 13 říj 2010 20:47

Dobrý večer,

přidávám se ke gratulaci, pěkný zážitek (1800 diváků - super atmosféra), hlavně poslední minuta a pak prodloužení :-), jen tak dál.

David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod m.gut » 14 říj 2010 12:56

Takže za jeden měsíc zhruba 6.000 diváků, včera 1.800 platících plus děti zdarma, dvě hodiny před zápasem padesátimetrová fronta na pár zbylejch lístků, lidi se normálně prali o lístky, po zápase několika minutová děkovačka.......ještě mi někdo chce tvrdit, že peníze pro hokejisty byli špatně?!!!
Hoši jste fakt dobrý!!!
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod jimi brown herrer » 14 říj 2010 19:26

A co když to někoho nezajímá? Tak potom to asi bylo špatně.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod Stanislav Hylán » 14 říj 2010 19:37

m.gut píše:Takže za jeden měsíc zhruba 6.000 diváků, včera 1.800 platících plus děti zdarma, dvě hodiny před zápasem padesátimetrová fronta na pár zbylejch lístků, lidi se normálně prali o lístky, po zápase několika minutová děkovačka.......ještě mi někdo chce tvrdit, že peníze pro hokejisty byli špatně?!!!
Hoši jste fakt dobrý!!!


Hokej má v Litoměřicích určitou tradici, sám jsem chodíval za éry VTJ na každý zápas. Takže, nemyslím si, že by to bylo špatně, myslím si, že to bylo zbytečně moc. Chápu, že nyní, kdy se chlapcům daří, je to kacířský názor, ale není ve městě jen hokej a není ve městě jen sport. Nicméně, nechť se chlapcům daří i nadále.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod m.gut » 14 říj 2010 20:25

jimi brown herrer píše:A co když to někoho nezajímá? Tak potom to asi bylo špatně.

Mě zase nezajímá kino nebo divadlo, takže je špatně, že v Litoměřicích jsou.............to jste napsal pěknou kravinu, co?
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 říj 2010 20:44

jenze je otazka kolika penezi vy (prostrednictvim dani a mesta) prispivate na divadlo nebo kino a kolika penezi lide co je nezajima hokej (prostrednictvim dani a mesta) prispivaji na vas hokej. Sel byste si stoupnout na namesti a oslovovat lidi aby vam prispeli do pokladnicky na mistni hokej? Kolik lidi by tam neco hodilo? Dalo by to dohromady tolik, kolik dalo hokeji mesto? Vubec nic nemam proti mistnimu hokeji, drzim jim palce at se ukazou, ale bohuzel to citim jako velikou nespravedlnost vuci ostatnim. Kde kdo ma nejakeho konicka a mesto mu to nesponzoruje.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod Stanislav Hylán » 14 říj 2010 21:35

m.gut píše:
jimi brown herrer píše:A co když to někoho nezajímá? Tak potom to asi bylo špatně.

Mě zase nezajímá kino nebo divadlo, takže je špatně, že v Litoměřicích jsou.............to jste napsal pěknou kravinu, co?

Dle předpokladu... K tomu jen hlášku "Hezký Pepíku". :D
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod jimi brown herrer » 14 říj 2010 21:56

m.gut píše:
jimi brown herrer píše:A co když to někoho nezajímá? Tak potom to asi bylo špatně.

Mě zase nezajímá kino nebo divadlo, takže je špatně, že v Litoměřicích jsou.............to jste napsal pěknou kravinu, co?


Nenapsal jsem kravinu, Vy jste napsal kravinu. Já souhlasím s panem Hylánem (v ltm není jen hokej a v ltm není jen sport) a i s panem Liškou. Taky sem rád za to, jak kluci hrajou a fandím jim. Ale mě nemusí zajímat ani kino ani divadlo. Ale o to tu vůbec nejde. Já sám nevím, jak by to bylo spravedlivé. Žádné dotace nejsou prostě spravedlivé. Nemusíte být hned nervózní. Ale to, že tam bylo 6000 lidí mě může bejt upřímně jedno. Byl se někdo z těch fanoušků podívat místo středečního hokeje na předvolební debaty, kde sedí politici, díky kterým mají stadion a dotace?

Já sem hrál extraligu staršího dorostu v hokejbalu a střechu nám nikdo nepostavil. Tady nejde primárně o úspěch nebo návštěvnost, ale o to, na co se použijí naše daně, Možná by daně měly být nižší a každý by si mohl přispět, na co by chtěl. ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: HC LITOMĚŘICE

Příspěvekod Petr » 15 říj 2010 08:04

Hokejistům. stejně jako všem reprezentantům našeho města (basket, fotbal, judo, hokejbal atd.) moc fandím. Velké peníze vložené do hokeje obhajovat pouze momentálně vysokou návštěvností však není fér. Co tak dělat lidové veselice typu vinobraní každý měsíc? Město vloží miliónek a máme zábavu pro desetitisíce spokojených lidí - od dětí až po seniory :lol: Blbost, že! Skutečná zkouška zájmu o hokej nastane, až se přestane dařit, vyprchá nováčkovské nadšení dělat za malé peníze (s ohledem na konkurenci) velkou muziku a dostaví se pocit zmaru. Zatím všechno nad očekávání funguje a užívejme si toho. Každý, kdo se o sport zajímá, ale dobře ví, že síla kolektivu se projeví až v době krize. Proto bych siláckými výroky typu m.guta šetřil. ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Další

Zpět na Sport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron