Doprava ve městě

Doprava ve městě

Příspěvekod trejbalik455 » 06 bře 2017 17:01

Přemýšlel jsem nad tím, proč město neopraví silnici kolem autobusového nádraží a Penny marketu a nesvede tam dopravu z Křešic. Myslím, že by se tím ulevilo silnici Na Kocandě a to nejen při konání velkých akcí na výstavišti. Silnice kolem Penny marketu je téměř nevyužívaná (v celé délce). Bylo by ovšem potřeba u vlakového nádraží ČD vytvořit - nejlépe asi semafory pro řízení provozu - či jiné opatření. Na opačné straně komunikace (při výjezdu z Litoměřic) by možná stačilo upravit křižovatku - doplnit vodorovné značení.
trejbalik455
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29 zář 2014 21:24
Bydliště: Kocanda

Re: Doprava ve městě

Příspěvekod LTM 1994 » 06 bře 2017 18:11

Idealne postavit most na vychodni strane mesta a ne na opacne ,jak se podařilo radním
80% vozidel jezdí ze směru Č. lípa a zpět ,takže nerozumím tomu proč a pro koho most gen.Chabery stojí tam kde stojí
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Doprava ve městě

Příspěvekod kočka » 06 bře 2017 18:18

Ono je to snad již několik let v plánu, v souvislosti s obchvatem Litoměřic. Stávající silnice na Křešice by měla být na konci garáží slepá, a Marie Pomocné průjezdná. Kdesi za plynárnou by odbočila nahoru a napojila se na Č. Lípu. Já na to byl upozorněn, když jsem se zajímal o koupi nemovitosti v této lokalitě.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Doprava ve městě

Příspěvekod LTM 1994 » 06 bře 2017 18:45

kočka píše:Ono je to snad již několik let v plánu, v souvislosti s obchvatem Litoměřic. Stávající silnice na Křešice by měla být na konci garáží slepá, a Marie Pomocné průjezdná. Kdesi za plynárnou by odbočila nahoru a napojila se na Č. Lípu. Já na to byl upozorněn, když jsem se zajímal o koupi nemovitosti v této lokalitě.

Kéž by se tak stalo,město to už potřebuje ;)
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Doprava ve městě

Příspěvekod Pavel 007 » 07 bře 2017 19:37

LTM 1994 píše:
kočka píše:Ono je to snad již několik let v plánu, v souvislosti s obchvatem Litoměřic. Stávající silnice na Křešice by měla být na konci garáží slepá, a Marie Pomocné průjezdná. Kdesi za plynárnou by odbočila nahoru a napojila se na Č. Lípu. Já na to byl upozorněn, když jsem se zajímal o koupi nemovitosti v této lokalitě.

Kéž by se tak stalo,město to už potřebuje ;)

Taky nevím, na co se čeká. Mohlo to už být dávno hotové. Jak to tu bude vypadat za pár let ani nepomýšlím.
Pavel 007
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 bře 2016 20:41


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron