Dětská hřiště

Dětská hřiště

Příspěvekod ronyk » 05 kvě 2013 07:54

Myslíte si, že má někdo na starosti dětská hřiště v Litoměřicích.Poraďte jméno.Díky.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod winie » 05 kvě 2013 09:20

na 98% to budou technicke sluzby
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod nemamniczpokratic » 05 kvě 2013 18:16

Měl jsem loni dva problémy s dětskými hřišti, a vždy mi ochotně vyšly vstříc Technické služby. Konrétně vedoucí technického úseku p. Žídek, a to dokonce v jednom případě i v neděli. Majitelem dětských a sportovních hřišť je Město Litoměřice.
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod Petr Panaš » 23 pro 2015 11:29

Na prosincovém zastupitelstvu byl schválen návrh Strany zelených na vybudování přírodního dětského hřiště na Mostce. Budeme rádi, když se v roce 2016 určí přesná lokalita a vyhotoví projekt. Ideální by bylo, pokud by se podařilo už nějaký prvek umístit. Naše představa je, že by se mělo jednat o netypizované herní prvky, využívat maximálně přírodní materiály a prvky pro děti zakomponovat do okolního prostředí a toto přirozeně využívat (terénní nerovnosti, stromy, křoví, atp.). Nějakou představu máme. Pokud by vás napadlo vhodné místo na Mostné hoře nebo nějaký zajímavý herní prvek, budeme rádi, pokud napíšete a dáte typ nebo další inspiraci. Klidně piště na můj e-mail : petr.panas@email.cz já naopak mohu poslat materiály a odkazy, které k přírodním dětským hřištím mám (pokud vás to bude zajímat).
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod simi » 24 pro 2015 13:46

přehlédl jsem kolik na to strana zelených dá peněz.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod jiri.rudolf » 24 pro 2015 14:12

simi píše:přehlédl jsem kolik na to strana zelených dá peněz.
Už jste někde viděl, že by jakákoliv strana dala na něco peníze. Proto je Váš dotaz irelevantní. Jinak hezké vánoce. :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod ronyk » 24 pro 2015 14:15

Proč by měla strana zelených dotovat městskou pokladnu, kterou koalice rozfrcala mi nějak nedochází.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 pro 2015 08:24

Proc na to ma strana zelenych davat penize? Dava do toho cas a invenci. Pokud do toho mesto vrazi penez jak do mesicniho kluziste na namesti, tak mame luxusni hriste, ktere tu bude po generace. A bez vstupneho a vyuzivane :)

Mimochodem, pokud mate pocit, ze nejaka strana by mela platit neco ze sveho, tak predevsim ta vase, protoze to jsou prave predevsim vasi clenove, kteri ziskavaji prapodivne a nesmyslne zakazky od mesta. Zkuste se zeptat na schuzi treba na zakazky z CCR :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod Petr Panaš » 29 pro 2015 13:20

Od financování zpět k samotnému hřišti ;)
Níže dávám nějaké texty (jsou tam i fotografie), které se týkají přírodních dětských hřišť. Jedná se samozřejmě pouze o inspiraci. Každé hřiště je unikátní dle prostředí a umístění. Některé herní prvky však lze odkoukat. Pokud by vás to zajímalo :

http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/r ... nich-hrist

http://zivakrajina.cz/index.php/prirodn ... m-rakousku
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Dětská hřiště

Příspěvekod jiri.rudolf » 29 pro 2015 16:38

Myslím, že je to skvělé. Pokud bude zájem určitě se do tvorby zapojíme i s Technickým klubem.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron