Protipovodňová opatření

dotazy na zastupitele a radní

Protipovodňová opatření

Příspěvekod Konik.HOP » 12 srp 2013 14:17

Dobry den, tak jsem po dovolené otevřel Radniční zpravodaj a na druhé straně vidím članek "Protipovodňová opatření se osvědčila". Přiznám se, že nerozumím nad čím se pan starosta bije v prsa. V roce 2002 bylo zaplaveno všecko na střeleckém ostrově, autobusák, koupalko a domky podél Labe v pobřežní a přilehlých ulicích. V roce 2013 byl zaplaný veslak,tenis, mlýny, jachtakům uplavaly chatky a byly vytopeny ty same domky jako 2002. Kde tedy jsou ty protipovodňová opatření? Ta vtipna hromada písku kterou navezli do viaduktu u koupaliste a která logicky nesplnila svuj ucel? Po roce 2002 se v Ltm neudelo proti povodnim vubec nic. Proc nebyly vybudovany zasuvne steny u viaduktů tak, aby tyto sly uzavřít, když železniční násyp tvoří dostatečně vysoký val a upravena kanalizace tak, aby jí nedocházelo ke zpetnému vytečení vody z kanálů? Nebo jakékoliv jiné proveditelné opatření? Jaká protipovodňová opatření se tedy osvědčila?
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Protipovodňová opatření

Příspěvekod Konik.HOP » 04 srp 2015 10:00

Prochazel jsem dolni Rybářskou. Je zavřený jeden z viaduktu pod tratí a probíhají na něm práce. Zajímalo by mne zda jsou v opravě také zahrnuta protipovodňová opatření. Nevíte to někdo? Nebo to při další povodni zas bude tak že starosta se nechá vyfotit na mostě jak se bije v prsa jak protipovodňova opatření fungují, zatímco lidé dole v u řeky budou vyvážet další bláto z rodinných domků jako to bylo v roce 2013. Jedinným protipovodňovým "opatřením bylo navezení haldy písku do obou viaduktu, coz se samozrejme minulo ucinkem. Proto mne zajima, kdyz uz tedy se viadukt opravuje, zda budou v ramci oprav realizovany i protipovodnova opatreni k uzavrení viaduktu. Nebo budou pri dalsich povodnich obyvatele Rybarske a okolnich ulic opet nechani na pospas velke vode?
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Protipovodňová opatření

Příspěvekod LTM 1994 » 05 led 2018 13:48

Předpokládám že tohle také není v rozpočtu na rok 2018 .Taková zbytečnost ,nějaký povodně :D
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron