Ostrov

Re: Ostrov

Příspěvekod Adson z Melku » 04 črc 2014 13:26

omlouvám se, že Vám vstupuji do Vaší jistě přínosné debaty.

1. "Nejsem dotovany, ale dodavame sluzbu" - mohu se Vás zeptat pane Dostále, kdo Vám o tuto službu stojí, kdo konkrétně si ji u Vás objednal, na základě jakého výběrového řízení byla vybrána Vaše společnost, na základě jaké poptávky?
Pevně doufám, že nová radnice už o tuto "službu" nebude mít zájem i když děláte pro opak maximum, to je přirozené.

P.S. Chápu že bojujete všemi prostředky proti Zeleným, protože kdyby oni měli získali většinu, tak Vy si už v Litoměřicích neškrtnete, za tu nepravdivou antikampaň ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Ostrov

Příspěvekod Litomericko24.cz » 04 črc 2014 14:14

Adson - cca 10 let platna, jednohlasne schvalena zastupitelstvem. Koukam, ze Zeleni maji super volebni program - zrusit jednu smlouvu a ozebracit mesto :). Ale treba s timto programem volice presvedcite. Ostatne vyborna cesta je treba aby kandidati neumeli sve prispevky podepsat a pouzivali prezdivky :).

A antikampan? Co presne to bylo? Pokud vim tak vas lidr Petr Panas prisel pozadat aby se nevedla negativni kampan a bylo mu vyhoveno. Ale pokud mate vy jiny nazor, tak neni problem. Zrejme za SZ mluvi i dalsi lide, kteří jeho nazor o klidu zbrani do voleb nesdili...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Ostrov

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 črc 2014 15:34

Pane Dostále, vy se zde podepisujete? :) Chápu, že je lepší se nepodepisovat, protože pak ty kontroverzní názory nepůjdou dohledat googlem, že? Stydíte se za ně? Samozřejmě není nutno se zde podepisovat, ale proč pak někomu vyčítat, že se nepodepíše... tuším to je něco o kázání vody a pití vína.

A dále, vy pro město zpravodaj tisknete deset let? :) Co já vím tak ne, stejně tak co já vím, žádné výběrko na to neproběhlo. Je to snad jinak?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostrov

Příspěvekod Litomericko24.cz » 04 črc 2014 15:55

Ja zpravodaj pro mesto netisku...

A jak jsem psal drive - at napisu cokoliv, tak hned me lide stejne odhali a pisou mi Dotik nebo pane Dostale a leta jsem psal s podpisem - jak na mestskem, tak na zde. Ale toto jsem vysvetloval o par postu drive, proc ted mam nick Litomericko24.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Ostrov

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 črc 2014 15:58

A ani jste zpravodaj nikdy netiskl? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostrov

Příspěvekod Litomericko24.cz » 05 črc 2014 05:39

Ne...a psal jsem to pred pul rokem nekam jinam sem na forum - ja zadnou objednavku ani smlouvu na tisk zpravodaje pro mesto litomerice nemam...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Ostrov

Příspěvekod Litomericko24.cz » 05 črc 2014 06:26

Abych to upřesnil (nemůžu upravit minulý post) - ale už jsem to tu také dřív psal a odpověď se zde na fóru dá najít. Stále dokola se zde opakuje jedna věc, která několika lidem vadí. Radniční zpravodaj tiskne občanské sdružení, pro které zajišťujeme tisk ve stejné tiskárně, kde se tiskne Litoměřicko24.cz. Tiskne se na rotační tiskárně, kde by se běžně (minimálně v době prvního tisku, dnes už může být situace jiná - krize, více tiskáren, větší konkurence, lepší technologie apod.) 10.000ks (původně, nyní 11700ks) netisklo. Spojením se zakázkou 33.000ks Litoměřicko24 nám to tiskli a tisknou stále. Současná cena za 1ks 16 stran A4 4/4 včetně platby České poště (0,47kč / ks bez DPH) je 2.50Kč (+-) bez DPH, včetně grafického zpracování, dodání na Českou poštu v Litoměřicích. Vzhled a obsah je jasně stanovený městem a není možné jej měnit, či do něj jinak zasahovat. Po volbách se předpokládám obsah, grafická úprava, dodavatel změní. Pokud vůbec bude RZ vycházet. Naše myšlenka je zde: http://severocesi-litomerice.cz/priorit ... informaci/ a hádám, že nebude o moc jiná, než nápady SZ nebo ANO.

Myslím, že jsme opět vyčerpali sadu možných dotazů a už se budeme opět opakovat (zase po dvou letech tuším). Takže se můžeme opět sejít po volbách, doufám, že na kvalitním městském fóru, kde budou odpovědi úředníků a lidí z vedení města, že si budete číst apolitický RZ. Doufám, že se toho docílí s nebo klidně bez pomoci Severočechů. O tom se rozhodne 10. a 11.října.

A zpět k tématu Ostrov - další veřejné diskuse budou na přelomu srpna a září prý. Tak pozorně sledujte výlepové plochy, čtěte RZ nebo jiná dostupná média. Pak přijďte diskutovat. Třeba se tam bude mluvit o nějakých dalších nápadech, které by stály za další širší diskusi.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Ostrov

Příspěvekod rajnoha » 05 črc 2014 07:35

Pan Dostál je opravdu had jak to tu někdo trefně napsal. 3x se vykroutí z otázky a nakonec stejně nenapíše jaká je jeho role v oné společnosti, co to údajně tiskne. Pročpak asi. Stejně tak neodpoví jestli na to bylo výběrko, nebo mu to hodili jeho kamarádí. Bůh nás chraň od takových na radnici.

Mimochodem, proč sem pořád strkáte opakované odkazy na vaše články? Nepřijde vám trapné si takto zvyšovat pagerank? Vy se skutečně neštítite ničeho, jak se povídá, že?

A mimochodem II. proč vám vadí toto nezávislé médium? Protože nad jeho obsahem nemáte kontrolu? Úředníci mohou klidně psát sem přeci. A proč si vlastně nediskutujete na vašich stránkách, když se chlubíte jak jsou hojně čtené a otravujete vzduch na fóru co vám tak strašně vadí (já byvh vás dávno smazal)? Škoda, že nejsou nezávislé články i tady, tedy nikoliv od vás.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Ostrov

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 črc 2014 10:29

Vraťme prosím debatu zpět k ostrovu.

Včera už jsem viděl, že za plotem byli s pejskem a dokonce po něm uklidili. Přijde mi to docela milé, ale vlastně logické. Slušní pejskaři také nechtějí běhat ve výkalech, takže si je po sobě uklidí. Neslušní tam chodit nebudou a nebudou uklízet nikde.
Asi by to chtělo tam dát taky pytlíky a koš. Případně přesadit ten co město instalovalo asi měsíc předtím v jiné části ostrova.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostrov

Příspěvekod marga » 09 črc 2014 13:57

Adson z Melku píše:omlouvám se, že Vám vstupuji do Vaší jistě přínosné debaty.

1. "Nejsem dotovany, ale dodavame sluzbu" - mohu se Vás zeptat pane Dostále, kdo Vám o tuto službu stojí, kdo konkrétně si ji u Vás objednal, na základě jakého výběrového řízení byla vybrána Vaše společnost, na základě jaké poptávky?
Pevně doufám, že nová radnice už o tuto "službu" nebude mít zájem i když děláte pro opak maximum, to je přirozené.

P.S. Chápu že bojujete všemi prostředky proti Zeleným, protože kdyby oni měli získali většinu, tak Vy si už v Litoměřicích neškrtnete, za tu nepravdivou antikampaň ...


Tak proto tak vyvadel a chtel pospinit Panase. /SZ/
To mu lezel v zaludku uspech Prokraje? /krajska koalice SZ/

Sazel na to, ze lide nemaji cas procitat veskere dokumenty, treba co se tyce Svat.noci, afery velkoplosne televize,...
Mam prntscr z minuleho, mestskeho fora, kde je zretelne, ze je P. nevinny, proti tv bojoval,D. to vedel! /sam tam prispival a jako 'novinar' kauzu sledoval/a stejne ho spinil kudy chodil.
Svat.noc nema cenu komentovat, koluje email o tom, jak se D.vyjadruje na strankach Litomericka o SZ. Svata jeho slova poprel a neprimo ho oznacil za lhare?

Zelene cti, ze jsou echt slusnaci. Jiny /mene slusny a premyslejici/ by po nem pri prvni prilezitosti skocil. :-)
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Re: Ostrov

Příspěvekod Llukas007 » 29 črc 2014 19:12

Proč město vyhodilo peníze a ohradu, která nelze uzavřít třeba závlačkou a jsou tam jen lítačky? Proč je možné, že majitelé psa ho nechají volně pobíhat na dětském hřišti mezi dětmi? Proč nikdo nepostihuje pejskaře neochotné se jakkoliv podvolit a ohrožující slušné lidi?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Ostrov

Příspěvekod Missorka » 31 črc 2014 15:34

rajnoha píše:A mimochodem II. proč vám vadí toto nezávislé médium? Protože nad jeho obsahem nemáte kontrolu? Úředníci mohou klidně psát sem přeci. A proč si vlastně nediskutujete na vašich stránkách, když se chlubíte jak jsou hojně čtené a otravujete vzduch na fóru co vám tak strašně vadí (já byvh vás dávno smazal)? Škoda, že nejsou nezávislé články i tady, tedy nikoliv od vás.


Proč máte pocit, že je toto médium nezávislé?

A proč vadí odkazy pana Dostála a nevadí jiné zjevně volebněbojové?

Nějak nechápu.
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Předchozí

Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron