Pozor na vůz Octavia I.generace

Pozor na vůz Octavia I.generace

Příspěvekod elixdragon » 17 zář 2012 17:26

RZ: 5U70551, zelená metal, octavia combi 2.0 benzin na zadních dveří vlevo dole zelená samolepka monster energy - dnes nás málem přizabil u Býčkovické křižovatky, mladý cca 25 až 30 muž, který předjížděl kolonu stojícíh vozidel na červené. Stál jsem v koloně čekajíc na zelenou, když v tom se přiřítila zelená octávia kombi a začala kolonu předjíždět, řídil to mladý muž ve věku okolo 30 let, stříbrné řetězy, kšiltovka - někdo na něj zatroubil on ukazoval gesto jako pan kalousek v poslanecké sněmovně. . Spolucestující žena ve věku okolo taktéž 30 let. Bylo tam asi 6 aut, pokud někomu vznikla škoda, jsem ochoten celou událost odsvěčit.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pozor na vůz Octavia I.generace

Příspěvekod winie » 01 říj 2012 17:51

elixdragon píše:RZ: 5U70551, zelená metal, octavia combi 2.0 benzin na zadních dveří vlevo dole zelená samolepka monster energy - dnes nás málem přizabil u Býčkovické křižovatky, mladý cca 25 až 30 muž, který předjížděl kolonu stojícíh vozidel na červené. Stál jsem v koloně čekajíc na zelenou, když v tom se přiřítila zelená octávia kombi a začala kolonu předjíždět, řídil to mladý muž ve věku okolo 30 let, stříbrné řetězy, kšiltovka - někdo na něj zatroubil on ukazoval gesto jako pan kalousek v poslanecké sněmovně. . Spolucestující žena ve věku okolo taktéž 30 let. Bylo tam asi 6 aut, pokud někomu vznikla škoda, jsem ochoten celou událost odsvěčit.

jasny odznak ridičů idiotů ;) osobne davam pozor na vsechny auta s touhle samolepkou
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron