Magor s bílými sluchátky

Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod Honzalt » 14 čer 2012 13:20

Je to tak 3 týdny, možná měsíc, co se tohle individuum objevilo zde ve městě. Každý, koho jsem oslovil, s ním má buď přímou, či nepřímou zkušenost. Je vídáván hlavně v centru města a jeho charakteristickým znakem jsou hlavně permanentně nasazená bílá sluchátka a jeho chování spočívající v samomluvě, řvaní, rádobyzpívání, mlácení a kopání do všeho, co potká při své cestě. Včera ráno jsem byl svědkem jeho příchodu k přechodu u dolního nádraží, kdy se tlačítko pro chodce snažil stisknou kopnutím z otočky á la Chuck Norris....
Dnes ráno měl zřejmý konflikt před mostem u servisu Fiat s nejmenovaným provozovatelem místní sanitní přepravy...

Víte o něm někdo něco bližšího? Co je to zač?

Honza
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod ronyk » 15 čer 2012 05:32

Nic o něm nevím, ale ještě, že má ta sluchátka zdaleka viditelná ,alespoň zpozorním a vyhnu se mu. V Jablonném nad Orlicí takové štěstí neměli ! :x
VIZ http://zpravy.idnes.cz/utoky-schizofren ... _krimi_cen
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod dnn » 20 čer 2012 15:16

no doufám, že to nedopadne podobně jako v Jablonném, ale jinak s tímto klukem jsem chodil do třídy jeden rok na střední a už tenkrát byl trošku vyšinutej.
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod winie » 20 čer 2012 15:42

myslim si ze asi take vim koho myslite. Me tahle persona zaujala tim, ze i v soucasnych vedrech chodi v bundě! :shock: Takže nejen že kope do "překážek v tanci" ale také musí úžasně vonět :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod elixdragon » 21 srp 2012 23:50

Viděl jsem ho na kole! Komu chybí kolo značky AUTOR speed 21, nechť si s individuem promluví ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod sam478 » 18 říj 2012 23:52

Však jo, hned z něho dělejme krvežíznivého schizofrenika a zloděje ... Uvědomte si, že né každý měl to štěstí se narodit "normální" (alespoň tak, jak si společnost vykládá tento pojem). Stejně tak, jako někteří autoři příspěvků v této diskusi neměli to štěstí narodit se inteligentní ... Přijde mi až zarážející, že se v dnešní době stále najdou lidé, kteří se skoro až vysmívají duševnímu postižení a nazývají ho zlodějem a magorem. Ovšem vysmát se lidem s rakovinou už zase není taková zábava ... jste hlupáci.
sam478
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říj 2012 23:33

Re: Magor s bílými sluchátky

Příspěvekod elixdragon » 19 říj 2012 16:02

Být to zvíře, tak nepřežije první rok života a příroda moc dobře ví proč.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků