Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 11:37

To Lucca: tady snad vůbec nejde jen o chodce, ale o kohokoliv v její přítomnosti.Ano jezdíte autem, tím spíš máte větší šanci se s ní někde potkat, až bude zase předjiždět do zatáčky a Vy pojedete proti ní.Nicméně každý kdo má v hlavě alespoň trošku rozumu ví, že ať už je chodec na silnici nebo na chodníku, nechce ho srazit.Málo kdo uvažuje jako Vy, že pokud je chodec na silnici tak ho prostě přejede ,protože tam nemá co dělat.Jste druhá adeptka na sebrání papírů, pokud máte takové názory.
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Petr2 » 20 črc 2011 11:39

Slecna kazdy den pres noc parkuje v Janackove ulici pred panelakama pripadne z druhy strany panelaku naproti Janackove :) a jejim BMW bych se vazne moc nezabyval,sice to je auto za ctvrt milionu,ale s tou 2.0D i kdyby to byla 120kw verze moc nenadela...Spis to nekde pusti,ted jde o to,aby pri tom nesejmula jeste nekoho jinyho...
Petr2
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 11:35

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 20 črc 2011 11:41

efka píše:To Lucca: tady snad vůbec nejde jen o chodce, ale o kohokoliv v její přítomnosti.Ano jezdíte autem, tím spíš máte větší šanci se s ní někde potkat, až bude zase předjiždět do zatáčky a Vy pojedete proti ní.Nicméně každý kdo má v hlavě alespoň trošku rozumu ví, že ať už je chodec na silnici nebo na chodníku, nechce ho srazit.Málo kdo uvažuje jako Vy, že pokud je chodec na silnici tak ho prostě přejede ,protože tam nemá co dělat.Jste druhá adeptka na sebrání papírů, pokud máte takové názory.


Jo jezdím naproti ní, vedle ní, za ní, před ní, dokonce i s ní docela dost často a vím jak kdy koho ohrožuje a vím, že jestli někdy nějakého chodce ohrozila tak to bylo maximálně někde kde rozhodně neměl co dělat :) a kdyžtak mne oslovujte v mužském rodě...
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jarin » 20 črc 2011 11:59

To pan Lucca: chodec byl na nesprávném místě a ona jela spořádaně z běhání pro zdravíčko či ježdění na brusličkách
jarin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 15 lis 2010 09:52

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 20 črc 2011 13:25

Rejinka píše:TO řidič BMW: Sorry, ale gratulovat někomu k tomu, že je king, protože letěl po náměstí kilem a dal to bez nehody se vám zdá normální???? Jo v rámi sebevědomí slečny Burdové a jejích obhájců asi jo, ale co budete vy frajerky dělat, až tam to kilo budete mít a u Salva Guardy na přechod vám vlítne dítě? Poplácáte se po ramenou, jaký ste frajerky, že jste v pohodě a vyfakujete rodiče dítěte, že si na něj nedávali bacha? Další věc, vyjadřovat se k něčímu IQ, si může dovolit jenom člověk, kterej nenapíše "ozývají" jako "ozÍvají", ví, že ve slově Felicie nebo Favorit se píše počáteční písmeno velké, protože se jedná o název vozidla... atd. Pokud výše uvedeného nejsem schopen (popř. schopna), neberu si slovo IQ v souvislosti s jinými lidmi vůbec ho úst!!!! Co se týče ověřování toho, kdo to BMW řídí, tak není třeba příliš toto řešit. I přesto, že si dámy pravděpodobně myslí, že jsou neviditelné, je do auta vidět celkem dobře a pokud někdo prudí tak jako ona, je jen otázkou času, kdy se její obličej vryje do paměti. 99% procent lidí, co tu píše, daj ruku do ohně za to, že pokaždý, když byl problém s BMW, řídila to ona. A poslední věc, překvapují mě vaše telepatické schopnosti. Být si tak jistý (á) tím, že lidi co tu píší mají Favority a Felicie stojí za obdiv... až na to, že se malinko pletete, protože je tu pár lidí, co mají auta, kterým nikdo z vás nemůže čuchnout ani k vejfuku, natož s tím BMW. Jen mají všichni rozum a neregují na provokace slečny Burdové a jezdí se vyřádit raději na místa k tomu určená! Asi bych ukončila tuto konverzaci, protože slečna Burdová je evidentně nesvéprávná a to vzhledem k tomu, že je to již několikátý komentář jejích obhájců (nebo stále té samé obhájkyně, jen pod jiným nickem? :-) , ale od ní samotné nic. Akorát tu všichni ztrácíme čas s lidmi, kteří nikdy nepochopí, co jim tu celou dobu všichni říkáme... Jen si děvčátka uvědomte, kolik lidí se tu do slečny Budové pouští za její styl jízdy, kolik lidí nějakým způsobem ohrozila, ať už v autě nebo na přechodu... a kolik lidí jí tu hájí... jeden nebo dva?? To jen potvrzuje veškerá ta tvrzení proti ní, to je důležitý si uvědomit, přestat plácat kraviny a zamyslet se nad sebou! Jednou na svoje chování dojede, jen budeme všichni doufat, že to neodskáče někdo další, protože párkrát už k tomu rozhodně nebylo daleko.....


Chtěl bych říct že bych si přál oslovovat v mužském rodě!!! To že tady píšete že favorit a felície se píše s Velkým písmenem, to trochu ujíždíte mimo, podívejte se kdo to píše jaké hrubky a to že jich tu je požehnaně. Bohužel vy asi jezdíte tím ,,fáslem nebo frckou´´ nemůžete rozdýchat že jezdí BMW a vy tímhle. Navíc to ovládá jak nikdo z vás. Pokud dobře vím, nikoho nesrazila a tak podobně. A že tady píšete že vás málem srazila tak je to pořád málem a né skutečnout. Že jí někde vidíte no a co ani ona ani já se z vás nezblázníme. Takových co zavidí je dost a bavit se tu s vámi je pod naší uroveň. S pozdravem
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod saruška » 20 črc 2011 13:39

Lucco jako já si vážně nemyslím,že by to byla tato diskuze byla založena z důvodu závisti,to co sem ty lidi píší..Zjistitěte si první jakými vozy jezdí ti lidé co tady o nich píšeš že závidí a pak sem něco piš..Protože jak mnozí víme hodně lidí co sem píše má MNOHEM lepší auta spíše káry,než již zmiňovaná pí.Burdová..Může se jít klidně s nějakým BMW vycpat.a klidně i do toho stromu..
saruška
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 črc 2011 11:28

Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod lucynka » 20 črc 2011 13:43

Já vůbec nevím, proč se tu řeší, v jakém jezdí autě.Důležité je to, že jezdí jako hovado. To, že jdete večer se psem, a jen co vkročíte na přechod, tak se dotyčná slečna vyřítí ze zatáčky, udělá okolo Vás myšku a jede dál, mi nepřijde jako zodpovědná jízda. To se nezlobte. A to, že někoho MÁLEM srazí na přechodu. je už jen kousek ke skutečnosti. Neznám jediného řidiče, který by jezdil jako Bůh, podle předpisů. Ale tato slečna je zdárným příkladem člověka, který na silnici nemá co dělat. A nebo ať si jede takhle řádit do Prahy. Dřív, nebo později jí tam nějaký řidič skřípne a slečna bude mít po autě i po fasádě.
lucynka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 13:34

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod ZED2 » 20 črc 2011 14:47

Myslíš, že tady někdo mluví o závisti? Ukaž mi jedinou věc, kterou bych měl pí. Burdové závidět. A to že tu její skořápku ovládá jako nikdo z nás? Myslím, že se pleteš příznivý fanoušku pí. Burdové. Ať pí. Burdová přijme výzvu p. ZED na závody a předvede své řidičské schopnosti. Pochybuji, že by to zvládla a proto se ani neozývá, jelikož jí nejspíš došlo, že by mohla tvrdě narazit na teprve pořádný řidiče. Slečna co má ještě teplej řidičák, by se podle mě neměla chovat takhle, protože spousta zkušených řidičů co sem píšou, nejen nacouvala víc, ale možná i odchodila víc kilometrů za dobu co mají řidičák, než pí. Burdová najezdila. Takže být tebou, tak si příště najdu jiný způsob, jak ze sebe dělat blbce a dokazovat tu, že se nejspíš moc nelišíš od pí. Burdové. Spojte své síly a na závody přijeďte oba. Pokud si dovolíš, tady takhle psát, tak jsi taky určitě tak skvělý řidič. Na širokých silnicích ve městě se umí předvádět každý, ale i sebe víc inteligentně indisponovaný člověk ví, že to je o průser, tak radši jede na místo k tomu určené, kde může ublížit jen sobě. A pokud je pí. Burdová opravdu nesvéprávná, tak sem můžeš zase nějaký vtipný, sebe zesměšňující, komentář přidat, jinak nech mluvit pí. Burdovou a zdrž se prosím další žvástů o tom jak moc je to skvělá řidička. Akorát by ses tu znovu zesměšnil a pokud máš ze sebou aspoň trochu soucit, dojde ti, že se nemýlím a vzdálíš se od této debaty.
ZED2
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 18:08

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 15:03

Chtěl bych říct že bych si přál oslovovat v mužském rodě!!! To že tady píšete že favorit a felície se píše s Velkým písmenem, to trochu ujíždíte mimo, podívejte se kdo to píše jaké hrubky a to že jich tu je požehnaně. Bohužel vy asi jezdíte tím ,,fáslem nebo frckou´´ nemůžete rozdýchat že jezdí BMW a vy tímhle. Navíc to ovládá jak nikdo z vás. Pokud dobře vím, nikoho nesrazila a tak podobně. A že tady píšete že vás málem srazila tak je to pořád málem a né skutečnout. Že jí někde vidíte no a co ani ona ani já se z vás nezblázníme. Takových co zavidí je dost a bavit se tu s vámi je pod naší uroveň. S pozdravem[/quote]


Chcete mi tedy říct, že pokud je to jen málem tak to nic neznamená?? Takže mají všichni čekat na to, než se něco opravdu stane??To snad nemůžete ani myslet vážně...To by jste asi koukal,až by šlo o Vás nebo o někoho z Vašich blízkých...
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod ZED2 » 20 črc 2011 15:10

efka píše:Chtěl bych říct že bych si přál oslovovat v mužském rodě!!! To že tady píšete že favorit a felície se píše s Velkým písmenem, to trochu ujíždíte mimo, podívejte se kdo to píše jaké hrubky a to že jich tu je požehnaně. Bohužel vy asi jezdíte tím ,,fáslem nebo frckou´´ nemůžete rozdýchat že jezdí BMW a vy tímhle. Navíc to ovládá jak nikdo z vás. Pokud dobře vím, nikoho nesrazila a tak podobně. A že tady píšete že vás málem srazila tak je to pořád málem a né skutečnout. Že jí někde vidíte no a co ani ona ani já se z vás nezblázníme. Takových co zavidí je dost a bavit se tu s vámi je pod naší uroveň. S pozdravem



Chcete mi tedy říct, že pokud je to jen málem tak to nic neznamená?? Takže mají všichni čekat na to, než se něco opravdu stane??To snad nemůžete ani myslet vážně...To by jste asi koukal,až by šlo o Vás nebo o někoho z Vašich blízkých...[/quote]



Bavit se s námi je pod vaší úroveň? Ses překlikl/a a chtěl/a spíš napsat nad vaší úroveň ne? Neříkej, že tohle si myslela aspoň trochu vážně?
ZED2
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 18:08

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Zed » 20 črc 2011 15:43

EFKA: :-)))))))))))) tak ty budeš velký vtipálek! ......."nemůžete rozdýchat že jezdí BMW a vy tímhle. Navíc to ovládá jak nikdo z vás." ....... No poprvé jsem se na tomto foru pobavil. Já osobně mám řidičský průkaz přes 12 let, najeto přes MILION kilometrů a mě tu někdo bude tvrdit, že to slečna ovládá? :-)))) Bože to je k smíchu! A s tebou se tu mám bavit o tom, jak někdo řídí po maximálně dvou letech vlastnění řidičáku a najetí pár kilometrů doma kolem komínu? A co že to mám závidět? Když si vynásobíš dvěma výkon toho "supersportovního" :lol: BMW, dostaneš se na výkon vozu, ve kterém se pohybuji já. Tebe mám tady brát vážně? No neblázni. ALe rád si ještě něco přečtu, neměl jsem moc dobrý den,tak se rád pobavím.

REJINKA: Lépe, než Ty, (vy) to snad ani napsat nešlo!!!
Zed
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 črc 2011 08:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 20 črc 2011 15:50

takze nejake info pro šťoury :-)

Alena Burdova ,dcera pana Ing. Burdy co ma v Roudnici nad Labem prodej Zemedelskych stroju na proti ČSAD
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod ZED2 » 20 črc 2011 15:53

Rejinka píše:TO řidič BMW: Sorry, ale gratulovat někomu k tomu, že je king, protože letěl po náměstí kilem a dal to bez nehody se vám zdá normální???? Jo v rámi sebevědomí slečny Burdové a jejích obhájců asi jo, ale co budete vy frajerky dělat, až tam to kilo budete mít a u Salva Guardy na přechod vám vlítne dítě? Poplácáte se po ramenou, jaký ste frajerky, že jste v pohodě a vyfakujete rodiče dítěte, že si na něj nedávali bacha? Další věc, vyjadřovat se k něčímu IQ, si může dovolit jenom člověk, kterej nenapíše "ozývají" jako "ozÍvají", ví, že ve slově Felicie nebo Favorit se píše počáteční písmeno velké, protože se jedná o název vozidla... atd. Pokud výše uvedeného nejsem schopen (popř. schopna), neberu si slovo IQ v souvislosti s jinými lidmi vůbec ho úst!!!! Co se týče ověřování toho, kdo to BMW řídí, tak není třeba příliš toto řešit. I přesto, že si dámy pravděpodobně myslí, že jsou neviditelné, je do auta vidět celkem dobře a pokud někdo prudí tak jako ona, je jen otázkou času, kdy se její obličej vryje do paměti. 99% procent lidí, co tu píše, daj ruku do ohně za to, že pokaždý, když byl problém s BMW, řídila to ona. A poslední věc, překvapují mě vaše telepatické schopnosti. Být si tak jistý (á) tím, že lidi co tu píší mají Favority a Felicie stojí za obdiv... až na to, že se malinko pletete, protože je tu pár lidí, co mají auta, kterým nikdo z vás nemůže čuchnout ani k vejfuku, natož s tím BMW. Jen mají všichni rozum a neregují na provokace slečny Burdové a jezdí se vyřádit raději na místa k tomu určená! Asi bych ukončila tuto konverzaci, protože slečna Burdová je evidentně nesvéprávná a to vzhledem k tomu, že je to již několikátý komentář jejích obhájců (nebo stále té samé obhájkyně, jen pod jiným nickem? :-) , ale od ní samotné nic. Akorát tu všichni ztrácíme čas s lidmi, kteří nikdy nepochopí, co jim tu celou dobu všichni říkáme... Jen si děvčátka uvědomte, kolik lidí se tu do slečny Budové pouští za její styl jízdy, kolik lidí nějakým způsobem ohrozila, ať už v autě nebo na přechodu... a kolik lidí jí tu hájí... jeden nebo dva?? To jen potvrzuje veškerá ta tvrzení proti ní, to je důležitý si uvědomit, přestat plácat kraviny a zamyslet se nad sebou! Jednou na svoje chování dojede, jen budeme všichni doufat, že to neodskáče někdo další, protože párkrát už k tomu rozhodně nebylo daleko.....





REJINKA: To je přesně vystihující, ale obávám se, že to dotyčný nejspíš moc nepochopí, páč jim to jejich inteligence nedovolí :lol: :lol:
ZED2
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 18:08

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 16:08

Ježiššš!!!
Pouze se mi špatně nahodila citace...Ten obsáhlý komentář není můj, ale řidiče BMW!!!Všem se omlouvám.
Můj je pouze ten komentář níž.
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 20 črc 2011 16:13

We Love you google :D

co to vzit pres tatinka?

AGROTRAC - Ing. Hubert Burda
Ostrovní 97, Roudnice nad Labem

Tel.: 416 814 138

Více informací na: http://www.zlatestranky.cz/firmy/Roudni ... z1SetzyLrd
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Zed » 20 črc 2011 16:14

efka píše:Ježiššš!!!
Pouze se mi špatně nahodila citace...Ten obsáhlý komentář není můj, ale řidiče BMW!!!Všem se omlouvám.
Můj je pouze ten komentář níž.




Ahhhhaaaa, tak to tedy neber osobně, adresně to tedy patří tomu řidiči BMW. :-D


Ríkám, že se tu bavím
Zed
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 črc 2011 08:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Zed » 20 črc 2011 16:15

ONDRA: To mám dva dny uložené, i mailovou adresu,ale BOHUZEL se mi vrátil mail zpět. Emailová adresa je neplatná. A volat se mi tedy nechce.
Zed
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 črc 2011 08:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 16:24

To Zed : Néé já držím s váma všema :-) jen mě nějak zradila citace :-)
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Tomas.Marny » 20 črc 2011 16:29

Vážená slečno, či paní Burdová,
osobně vás neznám, ale před jistým časem jsem byl také svědkem jak jste "bravurně" prosvištěla ulicí Platanovou do tuším že to je Raisova a dále Bojskou a na hlavní ulici a musím říct že jezdíte přesně tak, jak se zde o vás tvrdí, tedy jako šílená, neřeším čím, to mi je fuk, ale vadí mi jak hazardujete se svým okolím, pokud se někde rozštípete sama a exnete při tom, jen dobře, tací šoféři jako vy by měli býti staženi z oběhu buď silou mocí úřední, nebo tou vyšší, tedy boží, ale ta je obvykle nezvratná...
Máte za potřebí aby vás tu probírali jak se chováte na silnici?
Myslím že to je minimálně na zamyšlenou a nezapomeňte prosím, že již spousta vozů je vybavena kamerami jak za předním, tak i zadním oknem a ty jsou obvykle v chodu, tedy pořizují záznamy a ty jak známo třeba i dopomohou k usvědčení...
Nechtějte aby se majitelé těchto zařízení domluvili a začali vás lovit, v tu chvíli máte problém a to mi věřte a nepomůže vám ani váš otec a známí.
Jeden takový člověk již byl odsouzen, další je v řešení, třeba se poznáte dejme tomu na Nově a teprve potom budete za celorepublikovou star a ne jen hvězdička obecního významu..
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lukysek » 20 črc 2011 16:34

Brát to přes tatínka je podle mě uplně k ničemu ... ten ji řidičák neveme a ani auto.
Lukysek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 15:01

PředchozíDalší

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků