Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 19 črc 2011 11:48

forbys píše:tak tadle slečna nás málem srazila když jsme šly v klidu do sportbaru šance :) doporučuji :D vzít papíry !!! a auto !!

Jo?????? A to vjela na chodník po kterém jsi určitě šel spolu s tvými kamarády, viď?!!
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Stripes » 19 črc 2011 12:01

Nemá cenu se tady nad něčím rozčilovat. Je to prostě zaostalá dementka, kterýto stejně nikdo nedokáže vysvětlit. Když papínek má na to, aby k 18. narozeninám kupoval takovýhle dárky, tak ať si pak platí za to, co ona udělá.

A klidně mě odsuzujte, na plné čáře, ale já plně věřím a doufám, že se v brzé době někde vybourá na tolik, že si zláme hnáty a už se na ně nepostaví.

Protože raději ona, než nějaká maminka s kočárkem na Ostrově, než nějaké děcko, co nestačí uhnout a rozhodně raději ona, než kdokoliv z lidí, co mají alespon něco v hlavě. Takovýhle je houby zle.
Stripes
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 črc 2011 11:47

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod maryška » 19 črc 2011 13:20

já jí nepřeju nic spatneho, ale az k ni nekdo prijde az se vyseka....a rekne to si zabila!!!:D tak mu reknu to si dojebal...:)mam bmw 330 xd r.v 2008, tak se pojd zmerit s nekym kdo ma silnejsi auto nez ty...:) nerikam nic o tom ze jsi mela asi 3 mesice nabouranej zadek.a nemohla sis ho opravit...ale lidi resime tady pico...... protože na ni stejne dojde....:)panbuh te potresta...:)aliha....:D
maryška
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 13:10

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod crocop » 19 črc 2011 13:50

Je to rozmazlená kráva.
crocop
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 črc 2011 15:38

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod dárce orgánů » 19 črc 2011 16:14

Zdraví Vás DÁRCE ORGÁNŮ z černého BMW od slečny Burdové. Myslím, že ani jeden z Vás se slečnou Burdovou nesedí v autě cca 24 hodin, takže s jistotou mohu říci, že nehodu žádnou nezavinila, tudíž od ní nemohla ani ujet. Hodně z Vás by se asi divilo, jak často chodí pěšky, jezdí na bruslích a běhá, ale to by jste se museli také vyskytovat na jiném místě než pod mostem a na náměstí. Pokud má někdo takový problém, ohledně silnice pod mostem, tak je určená pro vozidla a co se týče cyklistů a chodců tak se mají pohybvat na správné straně silnice a né v půli jako kdyby tam byl obyčejný chodník. Ona Vám taky po chodníku nejezdí, jako "dokonalí chodci", kteří se promenádujou na kruháči, přecházejí dva metry od přechodu, nebo se motají v půli silnici, s tím má určitě každý z Vás také zkušenost. BMW není jediné auto, které má ABS, DTC adt...., kdykoliv se některé tyto systémy dají vypnout, takže jsou málokdy zapnuté, to jen pro Vaši informaci i když je Vám do toho hovno. Jestli promáčknnutý nárazník někdo bere za nabouraný zadek, tak potom nevím co si představuje pod pojmem nabourané auto a co se týče opravy, může být každému jedno zda-li se auto opraví za tři měsíce, nebo dva dny, jsou tady i tací kteří si to nemohou dát opravit vůbec. Kdo jí auto koupil Vám může být také ukradené a nezbyve Vám nic jiného než jen tiše závidět. Je vidět, že se všichni umíte starat jen o druhé, ale sami před svým prahem si nezametete. Nevěřím tomu, že někdo z Vás je tak dokonalý a nikdy si nesešlápnul plyn. To jestli tam někomu omylem vjela se může stát každému. Kolikrát se nám stalo, že nám auto nedalo přednost, tak to asi znamená, že si budeme opisovat spz aut a dávat to na fórum a cpát to ostatním, asi ne co ?! ;) Hold nemáte nic lepšího na práci než se srát ostatním do života a cpát ty Vaše "rozumy", ještě že ji tady máte, jinak by jste se asi k smrti unudili... Alenko fandim ti ! ;DD
dárce orgánů
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 črc 2011 15:32

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod winie » 19 črc 2011 16:28

admine LOCK! je to tu jen samy urazeni.
ja se za to zetko omlouvam. seknul sem se. slecna v zetku byla jina.
pokud mate se slecnou osobni problemy, tak si to s ni vyrikejte kdyz ji potkavate. prostrednictim internetu umi nadavat kazdej ubozak.
Aleno Burdova. mejte aspon trosku soudnosti a priznejte ze nejezdite podle predpisu a nedelejte ze sebe svatou. pokud prijmete vyzvu na zavody na ktere vas tu o stranku driv nekdo zve, pak vam pro jistotu rad zapujcim helmu s FIA homologaci.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Petr » 19 črc 2011 17:02

Pokud se tu objevil dosud jediný zastánce jednání slečny Burdové a musí užívat vulgarit jako hovno a srát, svědčí to dost o jeho lidských hodnotách. Vrána k vráně sedá...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod ZED2 » 19 črc 2011 18:22

Já si osobně myslím, že je blbost slečně závidět nějakého usmrkaného dvoulitra, jak to v předchozí zprávě tvrdí jediný její zastánce. Doufám a pevně věřím v to, že pí. Burdová přijme výzvu na závody a ukáže, že má na víc, než na ježdění po městě. Pokud tu tvrdí slečna, že chodí i běhat atd..., oproti tomu co my jsme na tom náměstí celý den, tak by mě zajímalo, kdy chodí běhat, když jí ten celý den na tom náměstí potkávám jak jezdí furt dokola, potom si zajede kouknout se na střelák a zase zpět. Tak mi tu nevymlouvej, že pí. Burdová chodí běhat a na brusle. Doufám, že se p. ZED dočká a bude mít tu čest si zazávodit s touhle městskou riderkou :D a vysvětlit, co to vlastně řízení a jízda v autě znamená.
ZED: Jedu s tebou, s tím počítej. TEMERAF :D
ZED2
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 18:08

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 19 črc 2011 18:54

Slečno Burdová, věřte že kdyz uz se to tu řeší veřejně na stránkách města, tak to nectem jen "my" ale i spousta dalsich lidi a od ted si na vas bude davat pozor sirsi verejnost.
Styl a povaha vasi jizdy je opravdu NEPOPSATELNA - at nejsem sprostej.
Bohuzel mate tu smulu ze si delate zabavu na malem meste a ja pevne verim ze si na Vas nekdo, at uz nekdo z nas nebo prislusne organy, brzo doslapnou.
Ten mladej vejrostek z gymnazia co jezdi podobnym stylem jako vy na šede motorce uz taky parkrat doplatil - osobne jsem videl jak ho nejaky rozzuřený pan v jeepu drzel pekne pod krkem a busil do nej co se do nej veslo. :mrgreen:

Zkuste nam tu schvalne napsat neco na svoji obhajobu, neco nearogantniho a hlavne pravdiveho. Prece jen, tohle neni uplne normalni chovani. A pokud mate zavodnickou dusi tak se jdete vyblbnout treba na zminovany Mostecky okruh, tam vase auto stejnak dlouho nevydrzi a vy byste mohla dat na chvili klid.

Jinak i ja se radim mezi ty, ktere jste svym stylem jizdy obtezovala + me rodice coz mi opravdu prijemne nebylo.

Ondra
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod charon » 19 črc 2011 19:38

Dobrý den, akorát jsem si přečt Vaše příspěvky a s touhle slečnou mám taky nemilé zkušenosti, kolikrát mě předjížděla a málem smetla ze silnice. Tímhle se chci zeptat jestli nevíte, kde tuto slečnu mohu potkat v jejím černém BMW, hodily by se mi nové zadní lampy s nárazníkem. Popřípadě díly na vozy Fabia kombi, Golf III :) PS.: Ondro jedeš na okruh do Mostu na podzim?
charon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 19:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 19 črc 2011 19:41

Urcite nejedu, uz na to nemam auto. Max se jen podivat.

Doufam ze ty dily byly mysleny v ramci drobne upravy pevnym predmetem :D
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod charon » 19 črc 2011 19:59

Samozřejmě Ondro, jak jinak :)
charon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 19:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Rejinka » 19 črc 2011 20:14

Když je slečna Burdová tak nad věcí a není si vědoma žádných svých chyb, tak proč jí tu hájí její (pravděpodobně jediná) kamarádka a nevysvětlí svoje jednání sama??? Že by neměla slov? Nebo si je moc dobře vědoma toho co dělá a konečně jí došlo, že by měla zaparkovat BMW a jít opravdu radši na ty brusle?? Předpokládám odpověď typu "nestojíte mi za to abych ztrácela čas.." nebo podobný uvědomělý kecy, ale vzhledem k tomu, co tu vyplodila dnes ráno za blábol se obávám, že se další reakce asi nedočkáme, neboť i těch pár ranních vět byl na její mozek nejspíš moc velký výkon! Jinak pokud slečna Burdová přijme výzvu Zeda a Zeda2, přidáváme se k výletu na okruh i já s přítelem. A vzkaz pro dotyčného co tu psal, aby jsme si to vyříkali se slečnou osobně.... myslím si, že spousta z těch, co tu dnes psali netouží po ničem jiném, ale je tu menší problém... i přesto, že slečna prý dost často chodí pěšky :-D :-D a jezdí na bruslích :-D :-D nepovedlo se asi nikomu z nás ji při některé z těchto aktivit zastihnout. Ono se těžko něco pořeší, když někdo dřepí pořád v autě a je ho vidět jen když letí po městě jak prase...
Rejinka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 08:06

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod helga » 19 črc 2011 20:35

Pochybuji, že se tu slečna ukáže a zanechá tady po sobě nějakou památku. Ona si radši zajede na náměstí nebo na ostrov a tam po sobě nechá nějaký ten kouřový mrak z té velké rychlosti.

Přijde mi ubohé nechat se obhajovat od kamarádky. Kdyby měla zdravý rozum, tak tady něco normálního napíše, a ne nějaké ubohosti. Normálnímu člověku nad tím zůstává stát rozum.

Jsem stejná věková skupina jako tady slečna, dokonce mám i řidičák a lepší auto, ale že bych musela jezdit takovouhle zběsilou jízdou po Ltm, tak to fakt tedy nee. Mám ráda svůj život a ne s ním hazardovat a dokonce ohrožovat životy nevinných lidí. Byla jsem svědkem toho, jak se chová i chodcům a mužu říci, že je to opravdu otřesné.

I mě samotné se stalo, že slečna machrovala a tlačila se mi na "zadek". Pro její radost jsem ji nechala zvítězit (jistě měla radost, že je nejlepší). Už několikrát jsem ji viděla parkovat u jednoho nejmenovaného sportbaru, ani by mě nepřekvapilo kdyby, řidila pod vlivem nějakého toho panáčka.

Doufám, že slečna bude brzy za své hříchy potrestána, buď sama sebou a nebo někým jiným to už je na osudu. Myslím, že díky této diskuzy se ze slečny s BMW stala ta "nejslavnější osoba LTM'
helga
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 18:14

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 19 črc 2011 20:43

jen pro dalsi info, mela by rozvazet pizzu pro Terezinskou pizzerii(jak pravidelne se chce uz asi doptat tam)
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod elixdragon » 19 črc 2011 21:36

dárce orgánů píše:Kdo jí auto koupil Vám může být také ukradené a nezbyve Vám nic jiného než jen tiše závidět.


To nechápu, jak může někdo závidět vůz za cca 40 000,- kč :lol: :mrgreen: :lol: Troušku soudnosti by neuškodilo :roll:

Škoda, že nenarazila na mě - nenechám se dlouho přemlouvat a chytnu na první našlápnutí ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 19 črc 2011 22:18

zase bych neprehanel s tou cenou a je to ve finale i fuk kolik to auto stalo...jde spis o to nebejt tatinka tak nejezdi ani shnilym favoritem. Nic v zivote jeste nedokazala.
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Pan-nikdo » 19 črc 2011 22:44

Tak jen tak trochu zpátky........Oni se naše orgány snaží,dokonce mají i uzavřené sázky kdo ji kdy a při čem chytne,leč slečna Burdová má(díky papínkovi asi) známého na vysokém místě a ten jí celkem často pomáhá,jinak kdyby někdo chtěl,tak dost často ji výdávám pod Spartou u zimáku,stojí tam na chodníku a vzkaz,který se týká jen jí:Prosim tě,když tu chceš dělat haura,tak si to auto aspoň trochu umej,ono totiž auto,který je tak špinavý,že není vidět ani ta oprýskaná zakládní barva nebudí respekt,ale je k smíchu,přeju ti hodně štěstí,třeba za dva měsíce někdo narazí na fórum Štětí,kde si bude někdo stěžovat na černé BMW,zatímco mi budeme mít klid,protože slečna Burdová vzdá své manýry v tomto městě a začne cvičit na formule jinde,mám ještě jednu radu,na PC má známý F1 2010 i s volantem,když mu tvůj táta zaplatí,tak tě určitě nechá pár okruhů zajezdit :lol:
Pan-nikdo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 črc 2011 22:34

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 20 črc 2011 00:06

Vážení občané, to že tady útočíte na jednu osobu v Ltm, tak konečně otevřete oči proboha. Není to jediný řidič který tady jezdí podle Vás jako ,,prase´´. Hlavně bych Vás chtěl poprosit ať si nejdříve zjistíte kdo to auto řídí. Že tady napadáte slečnu Burdovou to je trochu zbabělé, ozívají se jenom ti co mají doma pouze favorita nebo felicii a tak podobně,kteří když vyjedou s autem tak mají na tachometru 50km/h a smrt před očima. A to že tady urážíte někoho jak vypadá????? no kde jste, polovička co vás píše tak na 100% máte nadváhu, jste líní tzv. [gaučáci]. A nemluvě o vašem IQ, to bych se tu raději nezmiňoval, protože je to pod urovní a úsměvné. A jestli slečna ráda jezdí a má na to auto jaké má, tak budiž jí to přáno proč né. Vy jí peníze na naftu nedáváte, tak se nestarejte, jestli jezdí dokola po náměstí, nebo tam a zpět po ostrově. A pokud se někdo zajímá jestli měla nabouraný zadní nárazník, to je snad každého věc kdy si to nechá opravit. :lol: Nicméně by mě zajímalo který je zvás ten ČLOVĚK DOKONALEJ, asi nikdo protože ten není. Chytrolíní kteří hodí rychlost 100km/h na naměstí a slečna tam takhle jezdí, tak jí pouze pogratuluji že je dobrá že to v téhle rychlosti zvládne bez nabourání. Velká gratulace pro slečnu Burdovou, jak tu vlastně píšete palec nahoru. A to že někde namotává lidi okolo stromu, to je opravdu dobrý fór :lol:, pokud někdo neumí jezdit tak a'ť raději za to nesedá protože je to větší nebezpečí!!!! A to že si na to nevydělala, říkate že jí to vše platí otec, zjistěte si prosím jak to je potom můžete někoho napadat!!!


Doporučuji si nejdříve zjistit kdo to auto řídí a pak někoho moralizovat. S pozdravem druhý řidič BMW 320d a další dárce orgánů :lol:

Ps: raději si na smyky zajděte VY!!!!!!!! :x
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 20 črc 2011 00:12

A ještě bych chtěl dodat chodci mají chodit po chodníků a né po komunikaci, pouze přechod. Závidění je nejhorší vlastnost člověka.
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

PředchozíDalší

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků