Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod 0057 » 20 črc 2011 17:10

Předem se omlovám za opožděnou reakci na Vaše komentáře. Je zajímavé, jak se spousta z Vás stará o to kdo mi auto koupil, kde jaké mám známé, kdy a v které ulici parkuji, kde sídlí firma mého otec atd... Myslím že nikomu z Vás do toho nic není. Lidé kterí se mě tu zastávají k tomu asi mají důvod, protože vědí jak se věci mají a znají mě dobře na tolik, aby si mohli dovolit psát to co píšou. Já nejsem 100 % dokonalá řidička a ani jsem to o sobě nikdy netvrdila, ale mezi ty nejhorší určitě nepatřím. Každý si rád šlápne na plyn. Já prostě jezím tak jak jezdím, stejně jako spousta ostatních a nikdo jim taky nic neříká, jelikož nejsou tak viditelní jako já. Stát se může cokoliv a kdykoliv a nikdo to nijak neomezí, ať už je to mou chybou či někoho jiného. Všem se tímto veřejně omlouvám za můj styl jízdy a tímto končím s Vaší debatou. S pozdravem slečna Burdová.
0057
 
Příspěvky: 16
Registrován: 19 črc 2011 05:40

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lukysek » 20 črc 2011 17:16

a proc mysliš že jsi tak viditelná ? asi proto jak jezdíš .. hmm ?
Lukysek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 15:01

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod elixdragon » 20 črc 2011 17:48

Začni jezdit, jako normální člověk a prasárny si dělej někde na okruhu a nikdo po Tobě nepůjde. Nesmíš se divit - Litoměřice jsou malé městečko ve větším městě by Ti to možná procházelo déle, ale tady nee. Nechovej se jako rozmazlený fracek co si myslí, že může vše. Ono by se také mohlo stát, že narazíš na někoho, kdo si to líbit nenechá a pak budeš mít móóc velký problém. Nasrala si spoustu lidí a je patrné, že ne zrovna málo.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod saruška » 20 črc 2011 17:49

Jestli pak slečna není blondýna???
saruška
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 črc 2011 11:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 17:57

Všem se tu omlouvat můžeš, to je sice fajn, ale lidé to ocení až potom, co sami uvidí, že jsi přestala ohrožovat celý město....A co si budem povídat, že si myslíš, že jezdíš dobře, je horší, než kdyby jsi žila v tom, že jezdíš špatně.....Odlož papíry, nebo začni jezdit normálně, pak to teprv někdo ocení....A mimochodem, než příště o půlnoci budeš sedět v autě a nudit se a rozhodneš se, že zaparkuješ naproti partičce mladejch holek, začneš na ně svítit dálkačema a řvát na ně z okna, dobře si rozmysli, co děláš....Myslím, že podruhý zas tak tolerantní nebudou....
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Zed » 20 črc 2011 18:02

Slečna Burdová: Očekával jsem, ze na mé konfrontace nebudete reagovat. Mluvím tu neustále jen a jen sám za sebe. Omlouvat se, slečno, nemusíte, stačí když se po tom městě trošku zklidníte, pak nebudete mít potřebu přemýšlet nad tím, proč o vás lidi, nejen tady, mluví, tak jak mluví. Nicméně jestli opravdu máte ráda rychlou jízdu, bude brzy den otevřených dveří na Mosteckém okruhu, zaplatíte nějakých dvěstě Korun a můžete se vozit. Jezdíme tam velmi často, tak se klidně můžete přidat, svézt vaše příznivce, kteří vás tu tak hájí, jaká jste dobrá řidička a ostatní plky vycházející z jejich "úst". Pokud to zklidníte v Ltm, za dva měsíce po vás opět nikdo ani neštěkne, nikdo si ani nevzpomene na toto forum a v podstatě všichni budou spokojeni. Jak vy, tak všichni ti, co s vámi mají negativní zkušenosti. Je to jen a jen ve vašich rukou. Přeji vám mnoho štastných kilometrů bez nehody.
Zed
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 črc 2011 08:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Boučis » 20 črc 2011 18:11

Tvl ještě jedno mě ohrozí na silnici když sem jel na kole a hodim jí to kolo na předni okno co si o sobě myslí kdyby neměla bávo tak letí hned do pič* .
Boučis
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 11:22

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Katy » 20 črc 2011 18:46

To je ta pinda co asi 10krát objela Litoměřické náměstí.... :? :evil:
Katy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 18:37

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod forbys » 20 črc 2011 19:33

NN slyšely jsme už z dálky že se něco řítí tak jsme čekaly u kraje akorát slečna moc nedává zatáčky tak jí vyletěla prdel ale nemá cenu tady něco dokazovat víte jak na každou svini se vaří voda :-D[/quote]

A odkdy mají chodci stát na vozovce? Polovina lidí které kdy 0057 ohrozilo bylo totiž většinou vždy na silnici, kde nemají co dělat :)) taky se autem nepromenádujeme po chodníku;)[/quote]

:D ok máte pravdu příště to vemem přes přechod a až nás srazí budem se na ní léčit co nejdéle to pude!!!! a hlavně nemohl jsem si nešimnout že slečna jezdí asi trošku rychleji než by měla že :)
forbys
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 11:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Rejinka » 20 črc 2011 19:51

TO Zed a Zed2: Obávám se kluci, že se většina komentářů minula účinkem, protože smysluplná reakce nikde.
Vzkaz pro slečnu Burdovou: Máš pravdu pouze na půl... do tvých věcí opravdu nikomu nic NEBYLO a jsem si téměř jistá, že většina lidí, co ti tu píší, vůbec netušila, kdo je jakási slečna Burdová, natož, co má za auto atd.. Pravděpodobně by to tak i zůstalo, kdyby sis to nepodělala jen a jen ty sama! a to ve chvíli, kdy ses někomu z nich nalepila na kurf auta, začala předjíždět před zatáčkou, ohrozila dítě, či jeho samotného na Střeleckém ostrově nebo kdekoliv jinde na přechodu po Litoměřicích, v noci svítila dálkovými světly na náměstí do očí, když v klidu seděly na lavičce, ohrozila při venčení psa... atd. a to všechno ne jednou, ani dvakrát, ale opakovaně. Byla jen otázka času, kdy to začne někdo jakkoliv řešit. Za to, že se o tebe teď všichni staraj si můžeš jen a jen ty sama a bylo by celkem rozumné konečně pochopit, že v tvém případě se rozhodně nejedná o závist, protože tobě vlastně ani není co závidět, ale to, že se o tebe všichni staraj je proto, že by rádi docílili toho, aby byl od tebe na litoměřických silnicích konečně klid, protože pokud ti to konečně nedojde, obávám se, že je pouze otázka času, kdy se stane průser. Nikdo nejsme neomylný a ani spousta řidičů, kteří mají nacouváno třikrát tolik, co ty máš najeto dopředu, by si po městě netroufli jezdit tak, jak jezdíš ty... Doufám, že ti těch pět stránek komentářů k něčemu bylo a tys to konečně pochopila! Každýmu je jedno v čem jezdíš, kdo je tvůj táta nebo kdo ti platí naftu, jen buď tak laskavá a začni se chovat jako normální člověk! Pak ti dáme pokoj i my všichni ostatní!
Rejinka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 08:06

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod worwan » 20 črc 2011 19:51

Pan Marný na to kápnul :idea: ,kamery do aut a hrrr na ni a pak předat policii .
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod usurpik » 20 črc 2011 19:55

Vážená slečno Burdová,

přidávám se k věcnému příspěvku a výzvě uživatele Tomas.Marny. Je mi srdečně jedno, kdo jste, vůbec vás neznám. Byl jsem upozorněn na existenci tohoto tématu na litoměřickém fóru a cítím potřebu se zde vyjádřit, neboť jste mě během posledních pár měsíců několikrát ohrožovala a to jak při jízdě autem, tak při přecházení ulice na přechodu! Poprvé jsem si Vás všiml, když jste mě předjela v ulici Na Valech, bylo to zejména proto, že bylo asi 11 hodin večer a vy jste mě neuvěřitelně nebezpečně předjela při vjezdu na kruhový objezd směrem k Pokraticím rychlostí dle mého odhadu přesahující 100km/h, to by mi ani tak nevadilo, kdybyste mi díky neuvěřitelné náhodě neurazila zrcátko. Dík vaší nápadné SPZ jsem si na Vás vzpomněl, když jste málem srazila při přecházení přechodu v ulici Bojská a nakonec případ z minulého měsíce, kdy jste mě předjížděla doslova jako blázen v ulici Masarykova.

Dovoluji si vás upozornit, že fakt, že pravidelně parkujete v ulici A. Muchy by mohl někoho z radikálnějších řidičů, které jste ohrozila a kteří čtou toto fórum přimět k tomu, aby tam na vás počkal, klíče vám hodil do kanálu a vám dal pár facek, abyste si laskavě uvědomila, že silniční pravidla platí pro každého a je úplně jedno, jestli si myslíte, že i když předpisy závažným způsobem porušujete, nikoho neohrožujete.

Doporučuji vám popřemýšlet o změně stylu řízení, popř. si najít nějaké klidné místo, kde můžete zkoušet jezdit rychle a nikoho tím neohrozit, neboť styl vaší jízdy, toto fórum budiž důkazem, je v Litoměřicích dobře známý, považovaný za kokotský a z dlouhodobého pohledu se vám jistě nevyplatí.
Naposledy upravil usurpik dne 20 črc 2011 21:53, celkově upraveno 2
usurpik
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 19:25

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod worwan » 20 črc 2011 20:06

http://www.facebook.com/pages/Nebezpe%C ... 4473717820
tak schválně kolik bude palců :P jinak jestli máte někdo foto nebo video šup sem
Naposledy upravil worwan dne 20 črc 2011 20:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 20 črc 2011 20:08

hezky napsano ;) a nejde nez jen souhlasit. A vy jste pouze jedinec a mate tolik negativnich zkusenosti :o
Jak se zde pise, pohar asi uz jiste pretekl a ted uz je jen otazka casu kdy nekomu povolej nervy na tolik ze se to vyresi nejakym razantnejsim zpusobem, ktery bude asi nejlepsi reseni. :!:
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod winie » 20 črc 2011 20:14

ja si myslim ze uz nema cenu to resit. slecna se treba zlepsi ;) treba ji doslo, ze kdyz v tom bude pokracovat, tak ji jednoho krasnyho dne z toho auta nekdo vytahne a v lepsim pripade ji dotahne za ucho na policejni stanici. v tom horsim....
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jachcitaxi.cz » 21 črc 2011 00:17

Zdravím všechny,

zkušenosti s touto řidičkou mám šílené. Představte si, že vezu zákazníky v taxíku a tato "žena" se mi souká na nárazník tak, že mám opravdu strach o bezpečný převoz zákazníků. Nejednou se mi stala situace, kdy na mokré vozovce její automobil za mnou dostal smyk a nedokázala ovládat svůj silný vůz a hrozila srážka a přinejmenším zdravotní újma přepravovaných osob v taxíku.
Takže pokud ještě jednou a naposledy tato řidička pojede za mou Škodou Octávií "jako ta svině" a bude mne ohrožovat podám na Ní trestní oznámení...
A je mi jedno jestli zastavím dopravu v té největší špičce přes den nebo v noci...


Pavel Vyletěl
taxislužba "jachcitaxi.cz"
jachcitaxi.cz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2011 00:06

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod bmwdriver » 21 črc 2011 09:26

zdravím ,

rád se svezu rychle, kolikrát na hraně, rád "prověřuji" svoje schopnosti, jezdím o třídu silnějším autem než slečna Burdová... ale všechno tohle si dovoluji pouze na okreskách a různě, silnice mimo město, většinou s minimálním provozem. tohle bych si ve městě nedovolil, pár různých podporovatelů slečny Burdové tady argumentovalo jejími řidičskými schopnostmi...vážení, troufnu si o sobě říci taky, že jsem poměrně schopný řidič, a moje dovednosti a blablabla. ve městě bych si tohle ale nedovolil , a to z jednoho důvodu - nedá se věřit lidem, nikdy nevím kdo kdy skočí před auto do silnice a podobných příkladů je mnoho (a každý řidič který trochu jezdí ví, že takové věci se prostě stávají). padl tu taky argument (myslím že od uživatele Lucca), že ti lidé na té silnici nemají co dělat, že mají jít po správně straně.... ano, lucco, máte absolutní pravdu, ale s tímto "argumentem" opravdu neuspějete, jestli (a jakože to nepřeji nikomu) slečně Burdové jednou nevyjde nějaká zatáčka, neubrzdí něco........ nebudu se vyjadřovat k reakcím některých lidí o vzhledu, drahém silném autě (který opravdu není tak silné:-) ), tatínkovi a dalších věcech - to sem absolutně nepatří, přijde mi to nanejvýše urážlivé...

takže jen takové mudrování na závěr, pokud si to slečna Burdová přečte a vezme k srdci, byl bych rád - věřte svým řidičským schopnostem, ale nevěřte ostatním lidem. nespoléhejte na to že v té silnici nikdo neměl nic dělat, že všichni v protisměru při vašich předjížděcích manévrech pojedou 50km/h (ano, taky si přišlápnu a ne vždy jedu 50 ve městě) a ne rychleji (což je podle mě věc která se vám jednou opravdu vymstí:-) ) a podobně. jednou by jste toho mohla litovat a další lidé taky. howgh
bmwdriver
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2011 09:05

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod pekelnik84 » 21 črc 2011 09:46

bmwdriver píše:zdravím ,

rád se svezu rychle, kolikrát na hraně, rád "prověřuji" svoje schopnosti, jezdím o třídu silnějším autem než slečna Burdová... ale všechno tohle si dovoluji pouze na okreskách a různě, silnice mimo město, většinou s minimálním provozem. tohle bych si ve městě nedovolil, pár různých podporovatelů slečny Burdové tady argumentovalo jejími řidičskými schopnostmi...vážení, troufnu si o sobě říci taky, že jsem poměrně schopný řidič, a moje dovednosti a blablabla. ve městě bych si tohle ale nedovolil , a to z jednoho důvodu - nedá se věřit lidem, nikdy nevím kdo kdy skočí před auto do silnice a podobných příkladů je mnoho (a každý řidič který trochu jezdí ví, že takové věci se prostě stávají). padl tu taky argument (myslím že od uživatele Lucca), že ti lidé na té silnici nemají co dělat, že mají jít po správně straně.... ano, lucco, máte absolutní pravdu, ale s tímto "argumentem" opravdu neuspějete, jestli (a jakože to nepřeji nikomu) slečně Burdové jednou nevyjde nějaká zatáčka, neubrzdí něco........ nebudu se vyjadřovat k reakcím některých lidí o vzhledu, drahém silném autě (který opravdu není tak silné:-) ), tatínkovi a dalších věcech - to sem absolutně nepatří, přijde mi to nanejvýše urážlivé...

takže jen takové mudrování na závěr, pokud si to slečna Burdová přečte a vezme k srdci, byl bych rád - věřte svým řidičským schopnostem, ale nevěřte ostatním lidem. nespoléhejte na to že v té silnici nikdo neměl nic dělat, že všichni v protisměru při vašich předjížděcích manévrech pojedou 50km/h (ano, taky si přišlápnu a ne vždy jedu 50 ve městě) a ne rychleji (což je podle mě věc která se vám jednou opravdu vymstí:-) ) a podobně. jednou by jste toho mohla litovat a další lidé taky. howgh



Souhlasím...přesně tohle se jí tu snažíme celou dobu vysvětlit..!!! Já mám taky ráda rychlou jízdu, ale neohrožuju tím lidi okolo sebe..navíc ve městě ..Tady se totiž nejedná jen o jeden přestupek...tady se jedná o celou škálu situací, kdy sl. Burdová svými "řidičskými schopnostmi" :D někoho ohrozila..nejen mě, ale už i moje rodiče..a desítky dalších známých..
pekelnik84
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 01:45

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jimi brown herrer » 21 črc 2011 10:38

S bmwdriverem se dá souhlasit. Prostě když si někdo trošku zrychlí mimo město, tak se to dá tolerovat. Ale ve městě fakt nevíte, co je za rohem. A bylo to napsáno naprosto přesně. To, že je někdo špičkovej řidič ve městě nic neznamená, když Vám tam skočí dítě. Bylo by fajn, kdyby slečna přestala bejt uražená a trochu se zamyslela, jestli to je tak nutný. Já zkušenost zatím nemám, tak snad to tak zůstane. Myslim, že už by se o to pomalu mohla začít zajímat policie.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod HEKR » 21 črc 2011 11:09

Stačí se jen trochu snažit. Sorry


Editováno adminem: fotka smazána, jednalo se o někoho jiného.
Přílohy
hekr2.jpg
hekr2.jpg (14.03 KiB) Zobrazeno 28404 krát
HEKR
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2011 11:03

PředchozíDalší

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron