Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod MillyLtm » 21 črc 2011 12:28

Zdravím,také jsem měla tu čest se slečnou...Teď je mi naprosto jasné,co si jízdou dokazuje.Zřejmě půjde o psychické záležitosti...Nevím jestli jste způsobilá pro jízdu na silnicích,každopádně byste potřebovala papíry na hlavu a na auto dobrovolně odevzdat...Se všemi zde souhlasím!!!Samozřejmě na pár Vámi zmanipulovaných výjímek nééé.Předjížděla jste mne od Desperada směr ke šraňkám v úrovni Družby,kdy jste to tip ťop stočila do zatáčky.Věřím,že kdyby jelo auto od šraněk,neschytáte to jen Vy,ale i já a moje spokojeně sedící děti!!!Já jela 50kou,věřím,že jste to vytáhla na 90...Jste prase za volantem,a věřte,že kdyby se mým dětem něco stalo,tak Vám šlápnu do úsměvu.Že se ani trochu nestydíte s tím co tu píšete za totální nesmysly!Vysmívat se,že jste někoho porazila a odjela?To umí jen lidi bezpáteřní!Nepoznala jste život,a nic co se ho týká.Jestli si nevážíte svého života,tak prosím,ale ostatní do toho netahejte!A co lidi na přechodech?Už když vidím,jak se někdo blíží,tak prostě zastavím a pustím je.A pokud jste dělala řidičák poctivě,tak byste měla vědět,že vždy máte dát přednost na přechodu Vy...Že se lidi po večeru motají po silnici?Tak je prostě přejedu???No je tohle normální???Trochu se v tom štouráte,tak jak byste neměla a určujete si své silniční pravidla...Co na sídlištích?Tam se jezdí 30?Děti si hrajou,vběhnou do silnice a co Vy,přejedete je?Za volantem stále musíte přemýšlet,ale hlavně předvídat!!!Na všechno kašlete.Už aby na Vás došlo!!!A nedej bože,aby jste vážně někoho zabila!!!Poté do kriminálu s Vámi,milá rádoby řidičko!!!Víte jak to chodí,jak Vy na ostatní,tak ostatní na Vás...
MillyLtm
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2011 11:49

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 21 črc 2011 12:48

HEKR píše:Stačí se jen trochu snažit. Sorry


Asi jste se málo snažil, protože údaje sice sedí, ale na fotce neni slečna Burdová ale její kamarádka :lol: :lol:
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod maryška » 21 črc 2011 13:39

to ridic BMW:
nejste jediný kdo má bmw.nevim co by jste dělal kdybych si od papínka půjčil já BMW M6 a natřel bych vám prdel...to by jste si to auto mohla strčit doprdele!!!Nchci tady machrovat jako nekdo kdo ma dvoulitra diesela :D :D :D , ale uvědomte si že favorit a felicie jsou za vydělané peníze těch dotyčných lidí...už vidím jak slečna Burdová pracuje když sedí 24 hodin denně v autě. Jo to přichází jediná odpověď v ůvahu, koupim si škodovku za 5000,- a až ta (hubená) paní pojede za mnou jednoduše šlápnu na brzdu...a řeknu áááá prominte vběhnul mi tam nosorožec...:D to bude pak koukat pí. Burdová...:Duž se na to těšim...nekorektní idiot...:D:D:D
maryška
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 13:10

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 21 črc 2011 13:43

Ondra-Ltm píše:takze nejake info pro šťoury :-)

Alena Burdova ,dcera pana Ing. Burdy co ma v Roudnici nad Labem prodej Zemedelskych stroju na proti ČSAD



Tak tohle je úsměvné jde snad o to jak jezdí a né co mají za firmu. Tady se přesně ukazuje to IQ. A kdyby jste to chtěli vědět, na to co tu píšete jde podat trestní oznámení. Tak si uvědomte že nejde o to co mají ale o jízdu a to jak jezdí je její problém. S pozdravem další řidič BMW 330D
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 21 črc 2011 13:45

maryška píše:to ridic BMW:
nejste jediný kdo má bmw.nevim co by jste dělal kdybych si od papínka půjčil já BMW M6 a natřel bych vám prdel...to by jste si to auto mohla strčit doprdele!!!Nchci tady machrovat jako nekdo kdo ma dvoulitra diesela :D :D :D , ale uvědomte si že favorit a felicie jsou za vydělané peníze těch dotyčných lidí...už vidím jak slečna Burdová pracuje když sedí 24 hodin denně v autě. Jo to přichází jediná odpověď v ůvahu, koupim si škodovku za 5000,- a až ta (hubená) paní pojede za mnou jednoduše šlápnu na brzdu...a řeknu áááá prominte vběhnul mi tam nosorožec...:D to bude pak koukat pí. Burdová...:Duž se na to těšim...nekorektní idiot...:D:D:D


Jenomže Vás dřív předjede než se stačí te vy rozkodrcat tou vaší škodárnou a doufám že si zplete auto protože tu nejezdí jenom jedno
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod maryška » 21 črc 2011 13:54

řidič BMW píše:
maryška píše:to ridic BMW:
nejste jediný kdo má bmw.nevim co by jste dělal kdybych si od papínka půjčil já BMW M6 a natřel bych vám prdel...to by jste si to auto mohla strčit doprdele!!!Nchci tady machrovat jako nekdo kdo ma dvoulitra diesela :D :D :D , ale uvědomte si že favorit a felicie jsou za vydělané peníze těch dotyčných lidí...už vidím jak slečna Burdová pracuje když sedí 24 hodin denně v autě. Jo to přichází jediná odpověď v ůvahu, koupim si škodovku za 5000,- a až ta (hubená) paní pojede za mnou jednoduše šlápnu na brzdu...a řeknu áááá prominte vběhnul mi tam nosorožec...:D to bude pak koukat pí. Burdová...:Duž se na to těšim...nekorektní idiot...:D:D:D


Jenomže Vás dřív předjede než se stačí te vy rozkodrcat tou vaší škodárnou a doufám že si zplete auto protože tu nejezdí jenom jedno


A proč jste nezareagoval na BMW M6....protože nemáte co říct...kdyby vám jsem všichni napsai jaký maj auta spadla by vám brada...na to vaše BMW slavný mi stačí Fabia RS...:D:D:D
maryška
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 13:10

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod maryška » 21 črc 2011 13:56

maryška píše:
řidič BMW píše:
maryška píše:to ridic BMW:
nejste jediný kdo má bmw.nevim co by jste dělal kdybych si od papínka půjčil já BMW M6 a natřel bych vám prdel...to by jste si to auto mohla strčit doprdele!!!Nchci tady machrovat jako nekdo kdo ma dvoulitra diesela :D :D :D , ale uvědomte si že favorit a felicie jsou za vydělané peníze těch dotyčných lidí...už vidím jak slečna Burdová pracuje když sedí 24 hodin denně v autě. Jo to přichází jediná odpověď v ůvahu, koupim si škodovku za 5000,- a až ta (hubená) paní pojede za mnou jednoduše šlápnu na brzdu...a řeknu áááá prominte vběhnul mi tam nosorožec...:D to bude pak koukat pí. Burdová...:Duž se na to těšim...nekorektní idiot...:D:D:D


Jenomže Vás dřív předjede než se stačí te vy rozkodrcat tou vaší škodárnou a doufám že si zplete auto protože tu nejezdí jenom jedno


v prvním příspěvku jste psal že máte BMW 320 D a najednou jste si koupil 330 D aaaa jaaaj trošku vám to tady zamotalo hlavu...:D:D:D
maryška
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2011 13:10

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jimi brown herrer » 21 črc 2011 15:50

Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod forbys » 21 črc 2011 16:11

jimi brown herrer píše:Tadle by mohla bejt správná.

http://imageshack.us/photo/my-images/20 ... urdova.jpg



:) jj je
forbys
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 11:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod taura » 21 črc 2011 17:22

forbys píše:
jimi brown herrer píše:Tadle by mohla bejt správná.

http://imageshack.us/photo/my-images/20 ... urdova.jpg



:) jj je

http://profil.lide.cz/xburdik/fotogaler ... =1#galerie
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod elixdragon » 21 črc 2011 19:17

No místo závodění v autě by měla paní trochu sportovat (podle fotky) je to pěkná vepřovka :roll:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod dipous » 21 črc 2011 19:21

Neznám zmíněnou řidičku. Ale některé z přispěvatelů znám a myslím, že by si měli nejprve sáhnout do svého svědomí, ze svých zkušeností jen jmenuji: Jízda pod vlivem návykových látek, porušování dopravních předpisů, několikrát rozsekané auto ( a to například v místě kde je 50km/h, evidentně muselo vozidlo jet rychleji etc. Nebudu nikoho označovat. Vyzývám tímto admina aby okamžitě toto vlákno zrušil, neboť zde dochází k porušování zákona a to hned několikerému . Nebudu hodnotit chování řidičky, neboť od toho je tu policie...To co zde diskutující předvádí je opravdu daleko za hranicí a nebyl by problém takto soudit i některé z Vás.
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 21 črc 2011 19:39

to Dipous: at si kazdej porusuje co chce ale neohrozuje nebo neomezuje tim ostatni..to jestli nekdo nekde boural kde byla padesatka a odnesl to pouze on sam a nepotkal pri tom absolutne nikoho tak to je prece absolutne o necem jinem a neda se to srovnavat ;)
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod dipous » 21 črc 2011 19:44

Mně se jen nelíbí, že tady docela drsně porušujete základní lidská práva ostatních. To, že je nebezpečná, je další věc, ale nechovejte se tedy jako ona. Dávejte podněty na příslušné orgány ( PČR), točte video když uvidíte jak porušuje předpisy, volejte PČR, ale neporušujte sami zákon. Chápu ještě tak postěžování si na nebezpečnost její jízdy, ale udávání jména, adresy ...a hodnocení jejího vzhledu, toho kde vzala na auto, vyhrožování spáchání trestného činu/přestupku vůči její osobě...to mi příjde trochu moc...
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod taura » 21 črc 2011 20:24

0057 píše:..... zdravim ;D jasný, nacouvala ;DD stejně tak jako že jsem jezdila 350 Z a už jsem omotala několik aut kolem stromu a ten baworák co mam teď je minimálně tak desátej ;DD jaký nehody ? :-o ;DD nějak jsem neměla ještě možnost od něčeho ujet ale budiž ;) a nwm co je komu do toho kde já chodim a kde ne, ubohost ;D to víže jo, bla bla bla ... tak hlavně žě jste si tím vším tak jistí kdo to řídí a že je to zrovna BMW 320 d r. v. 2006 5U7 0057 ;))

Jméno Alenka
Příjmení
Datum narození 22. dubna 1991
Znamení Býk (22.4.-21.5.)
Stav -
Kontaktní údaje
Email alenkaxxx@seznam.cz

Osobní WWW
ICQ 264-013-909
MSN
Skype
AOL Messenger
Bydliště
Ulice
Město Litoměřice(Hoštka)
PSČ
Okres Litoměřice
Kraj Ústecký kraj
Komentář
Vzdělání a zaměstnání
Vzdělání střední (maturita)
Umím jazyk český, anglický
Zaměstnání studentka
Příjem v Kč 10.000,- - 19.999,- Kč/měs.
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod taura » 21 črc 2011 20:29

xburdik
20 let, Ústecký
xburdik nemá vyplněný text inzerátu.
Hledám vztah: vážný, přátelský, flirt, sex
Jsem: žena bisexuální
Výška: 178 cm
Kraj: Ústecký
( ženy a muži ze stejného kraje )

Adresa profilu: profil.stesti.cz/xburdik

Registrace: 28.prosinec 2010 17:04
Naposledy: 30.prosinec 2010 11:41
Počet přihlášení: 3 x
Profil zobrazen: 105 x

RYCHLA JIZDA, RYCHLE MAZANI VSEHO NA NETU, FOTKY,jen ten cas . . ., je to tak jednoduche . . . - SKODA SLOV !!!
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 črc 2011 20:46

SLOVO ADMINA:

Prosím všechny diskutující aby se chovali slušně, nepoměřovali si tu pinďoury a neuráželi se navzájem. Objeví-li se zde příspěvky porušující pravidla fóra nebo zákony, smažu je. Dle konzultace s právníkem není kopírování údajů volně dostupných na internetu protiprávním jednáním. Pokud tu někdo narazí na něco protiprávního, prosím upozorněte mne na to, je možné, že to přehlédnu - nebo vidím jinak, neboť nejsem v tom případě asi úplně objektivní - několikrát jsem se také stal terčem bezohledné jízdy inkriminované osoby.

Děkuji

VL
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod rony » 21 črc 2011 21:15

A co ONDRA-LTM?


Ondra LTM bez registrace píše:
zavrait mi to nejde..mam to praskly na blbym miste......a uz sem si jednu sehnal DEKUJI TOMASI tak ted uz jen nasadit a zase muzu dračit(tigřit)

Mej te se
mejte se?? to uz se tu neukazes ze se loucis?


Ondra z Ltm Předmět příspěvku: Napsal: 24 pro 2006 13:36

ale jooo budu....ikdyz nevim...jako sem chodit budu...ale nevim jak to bude s tigrou...dostal sem od policajtu pul rocni zakaz rizeni k vanocum..peknej darek
rony
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2011 20:43

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 21 črc 2011 21:25

24.12.2006 ;) 5 let páni detektivové. Ja se z chyb poucil 8-)
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 21 črc 2011 22:02

maryška píše:
maryška píše:
v prvním příspěvku jste psal že máte BMW 320 D a najednou jste si koupil 330 D aaaa jaaaj trošku vám to tady zamotalo hlavu...:D:D:D


bohužel nezamotalo to auto také řídím a proto jsem říkal aby jste si nejdříve zjistili kdo to auto řídí, sám řídím 330D ve stejné barvě, černé skla. A doufám že na razíte na mě nebo ve 320D,mě toho auta líto neni a ani nebude
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

PředchozíDalší

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron