Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Zed » 20 črc 2011 00:39

Ano, je pravda, že řešit, co slečna dělá ve svém volnu, může být každému jedno. Kolikrát projede po městě také, at si dělá, co si dělá...... Nicméně základ je jasný! Je to jediné auto, na kterém se shodne opovážlivě moc lidí, že prostě jezdí jako čuně. Rozhodně jí nemám co závidět, jak jsem jednou řekl, mile rád se s ní projedu na okruhu.....ta nabídka stále platí. Neříkám, že vždy jedu po městě pade, neříkám, že si to nehodím bokem,ale rozhodně ne stylem, jakým to dělá ona. Kdykoliv jsem toto auto viděl, speciálně koukám, kdo řídí. Vždy to byla ona. Pokud ji tu začne obhajovat její spolujezdkyně, která dohromady i se slečnou Burdovou nemá naježděno to, co já odcouváno, vůbec to neberu jako relevantní obhajobu. Nepřeju jí žádnou bouračku, nic takového, jen ji prosím o trošku zamyšlení.
Zed
 
Příspěvky: 7
Registrován: 19 črc 2011 08:27

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod pekelnik84 » 20 črc 2011 02:07

řidič BMW píše:Vážení občané, to že tady útočíte na jednu osobu v Ltm, tak konečně otevřete oči proboha. Není to jediný řidič který tady jezdí podle Vás jako ,,prase´´. Hlavně bych Vás chtěl poprosit ať si nejdříve zjistíte kdo to auto řídí. Že tady napadáte slečnu Burdovou to je trochu zbabělé, ozívají se jenom ti co mají doma pouze favorita nebo felicii a tak podobně,kteří když vyjedou s autem tak mají na tachometru 50km/h a smrt před očima. A to že tady urážíte někoho jak vypadá????? no kde jste, polovička co vás píše tak na 100% máte nadváhu, jste líní tzv. [gaučáci]. A nemluvě o vašem IQ, to bych se tu raději nezmiňoval, protože je to pod urovní a úsměvné. A jestli slečna ráda jezdí a má na to auto jaké má, tak budiž jí to přáno proč né. Vy jí peníze na naftu nedáváte, tak se nestarejte, jestli jezdí dokola po náměstí, nebo tam a zpět po ostrově. A pokud se někdo zajímá jestli měla nabouraný zadní nárazník, to je snad každého věc kdy si to nechá opravit. :lol: Nicméně by mě zajímalo který je zvás ten ČLOVĚK DOKONALEJ, asi nikdo protože ten není. Chytrolíní kteří hodí rychlost 100km/h na naměstí a slečna tam takhle jezdí, tak jí pouze pogratuluji že je dobrá že to v téhle rychlosti zvládne bez nabourání. Velká gratulace pro slečnu Burdovou, jak tu vlastně píšete palec nahoru. A to že někde namotává lidi okolo stromu, to je opravdu dobrý fór :lol:, pokud někdo neumí jezdit tak a'ť raději za to nesedá protože je to větší nebezpečí!!!! A to že si na to nevydělala, říkate že jí to vše platí otec, zjistěte si prosím jak to je potom můžete někoho napadat!!!


Doporučuji si nejdříve zjistit kdo to auto řídí a pak někoho moralizovat. S pozdravem druhý řidič BMW 320d a další dárce orgánů :lol:

Ps: raději si na smyky zajděte VY!!!!!!!! :x


Nevím na co si hraješ s nějakou posranou 320d ..komentují to tady lidi, který mají mnohem lepší káry..přesto s nimi neohrožují lidi okolo sebe.. tahle slečna jezdí jako trapka po náměstí v kilu kolem dokola..ohrožuje chodce na přechodech a ostatní řidiče.. Je mi jedno , jak vypadá..od koho dostala káru.. apod..ale to , že jezdí jak píča řešit budu.. jednou na ní taky dojde..a pokud jí tlamu nerozbiju já..tak se jistě najde někdo jiný.. jak jí můžeš vůbec k něčemu takovýmu gratulovat...jsi asi stejně vypatlanej jako ona..!!! Sama mám ráda rychlou jízdu a to s předváděním se na Střeláku nebo Námku nemá nic společnýho :)
pekelnik84
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 01:45

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod forbys » 20 črc 2011 05:36

Lucca píše:
forbys píše:tak tadle slečna nás málem srazila když jsme šly v klidu do sportbaru šance :) doporučuji :D vzít papíry !!! a auto !!

Jo?????? A to vjela na chodník po kterém jsi určitě šel spolu s tvými kamarády, viď?!!




NN slyšely jsme už z dálky že se něco řítí tak jsme čekaly u kraje akorát slečna moc nedává zatáčky tak jí vyletěla prdel ale nemá cenu tady něco dokazovat víte jak na každou svini se vaří voda :-D
forbys
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 11:28

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod helga » 20 črc 2011 06:56

řidič BMW píše:A ještě bych chtěl dodat chodci mají chodit po chodníků a né po komunikaci, pouze přechod. Závidění je nejhorší vlastnost člověka.



To je docela vtipné, není tomu dlouho a málem mě sejmula na přechodu Na Valech. Asi jí nic neřiká to, že by chodce mohla pustit na přechodě, radši si to vesele hasí stovkou po městě. Milá dámo, být na Vašem místě tak odevzdám řidičák dobrovolně.
helga
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 18:14

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 20 črc 2011 07:21

forbys píše:
Lucca píše:
forbys píše:tak tadle slečna nás málem srazila když jsme šly v klidu do sportbaru šance :) doporučuji :D vzít papíry !!! a auto !!

Jo?????? A to vjela na chodník po kterém jsi určitě šel spolu s tvými kamarády, viď?!!




NN slyšely jsme už z dálky že se něco řítí tak jsme čekaly u kraje akorát slečna moc nedává zatáčky tak jí vyletěla prdel ale nemá cenu tady něco dokazovat víte jak na každou svini se vaří voda :-D


A odkdy mají chodci stát na vozovce? Polovina lidí které kdy 0057 ohrozilo bylo totiž většinou vždy na silnici, kde nemají co dělat :)) taky se autem nepromenádujeme po chodníku;)
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Rejinka » 20 črc 2011 08:21

TO řidič BMW: Sorry, ale gratulovat někomu k tomu, že je king, protože letěl po náměstí kilem a dal to bez nehody se vám zdá normální???? Jo v rámi sebevědomí slečny Burdové a jejích obhájců asi jo, ale co budete vy frajerky dělat, až tam to kilo budete mít a u Salva Guardy na přechod vám vlítne dítě? Poplácáte se po ramenou, jaký ste frajerky, že jste v pohodě a vyfakujete rodiče dítěte, že si na něj nedávali bacha? Další věc, vyjadřovat se k něčímu IQ, si může dovolit jenom člověk, kterej nenapíše "ozývají" jako "ozÍvají", ví, že ve slově Felicie nebo Favorit se píše počáteční písmeno velké, protože se jedná o název vozidla... atd. Pokud výše uvedeného nejsem schopen (popř. schopna), neberu si slovo IQ v souvislosti s jinými lidmi vůbec ho úst!!!! Co se týče ověřování toho, kdo to BMW řídí, tak není třeba příliš toto řešit. I přesto, že si dámy pravděpodobně myslí, že jsou neviditelné, je do auta vidět celkem dobře a pokud někdo prudí tak jako ona, je jen otázkou času, kdy se její obličej vryje do paměti. 99% procent lidí, co tu píše, daj ruku do ohně za to, že pokaždý, když byl problém s BMW, řídila to ona. A poslední věc, překvapují mě vaše telepatické schopnosti. Být si tak jistý (á) tím, že lidi co tu píší mají Favority a Felicie stojí za obdiv... až na to, že se malinko pletete, protože je tu pár lidí, co mají auta, kterým nikdo z vás nemůže čuchnout ani k vejfuku, natož s tím BMW. Jen mají všichni rozum a neregují na provokace slečny Burdové a jezdí se vyřádit raději na místa k tomu určená! Asi bych ukončila tuto konverzaci, protože slečna Burdová je evidentně nesvéprávná a to vzhledem k tomu, že je to již několikátý komentář jejích obhájců (nebo stále té samé obhájkyně, jen pod jiným nickem? :-) , ale od ní samotné nic. Akorát tu všichni ztrácíme čas s lidmi, kteří nikdy nepochopí, co jim tu celou dobu všichni říkáme... Jen si děvčátka uvědomte, kolik lidí se tu do slečny Budové pouští za její styl jízdy, kolik lidí nějakým způsobem ohrozila, ať už v autě nebo na přechodu... a kolik lidí jí tu hájí... jeden nebo dva?? To jen potvrzuje veškerá ta tvrzení proti ní, to je důležitý si uvědomit, přestat plácat kraviny a zamyslet se nad sebou! Jednou na svoje chování dojede, jen budeme všichni doufat, že to neodskáče někdo další, protože párkrát už k tomu rozhodně nebylo daleko.....
Rejinka
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 črc 2011 08:06

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 08:44

Tak pro řidiče BMW : Mám 407, takže do Favorita trošku dál a nadváhu mám taky :D Můžete mi teda sdělit, co mám závidět ?? :D Vaše argumenty jsou ubohé a zcestné.Jak vidíte, mnoho lidí nezávisle na sobě s ní mají problém, tak na tom asi něco bude.A že na střeláku je silnice??? Samozřejmně, ale každý kdo nemá v hlavě úplně na...o ví, že se tam prostě chodí a bruslí a respektujou to.Protože ať už to je silnice nebo ne, nikdo nechce ostatní jentak zmrzačit jako slečna Alena!S vámi si díky těmto přiblblým argumentům opravdu nemám co říct...Možná by tohle měli vidět její rodiče...Třeba by jim došlo, že přijít o dceru by moc příjemné nebylo a rovnou by to mohli vyřešit pro bezpečí všech a sami ji sebrat papíry....
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 08:58

Nehledě na to, že ať už chodci chodí po chodníku nebo ne, nebo je u Střeláku silnice, tak nikdo nemá zájem někoho zmrzačit a proto dáváme pozor i na místech, na kterých nemají chodci co dělat, protože většina řidičů nemá zájem někomu ublížit....K tomu stačí trocha inteligence.Ta jak koukám u některých chybí....
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod crteczech » 20 črc 2011 09:02

Nikdy jsem se s ní nesetkal.. Také beru v potaz, že 100km/h z pohledu chodce vypadá jinak než za volantem... Vzhledem k povrchu na náměstí si nemyslím, že je možné jet po náměstí 100km/h.. Nicméně to neomlouvá, jak píšete, neohleduplné a nebezpečné chování již zmíněné řidičky. Zřejmě jí nedochází, že tak jak se chová ona na silnici, chovají se i někteří chodci a cyklisté. Možná jen špatně pochopila upozornění na to, že se může něco stát a vzala si to jako osobní útok. Bohužel mě mrzí, že se celá debata pomalu omezuje na tahání trika, dokazování, kdo je větší chudák a urážky. Také nechápu proč se neustále dožadujete vyjadření řidičky. Vzhledem k tomu, že zde již odepisovala, nejspíš tuto debatu čte a pomalu jí došlo, že nejspíš dělá něco špatně. Třeba je to ten typ člověka, který, když si uvědomí chybu, stáhne se do ustraní a tam se tiše stydí..

Takže prosím, chovejte se jako civlizovaní lidé a odpusťte si urážky a bezohledné chování, ať už v životě nebo tady na fóru...
Naposledy upravil crteczech dne 20 črc 2011 09:29, celkově upraveno 1
crteczech
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 08:42

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod 0404 » 20 črc 2011 09:17

Pochybuji, že tato slečna si uvědomila, že něco dělá špatně. Bezohledně jezdí pokaždé, když jí potkám. Ale to není nic proti tomu jak se chová na střeláku, kdy jezdí za tmy bez zapnutých světel a ještě rychle. Několikrát jsem toho byla světkem.

To že jezdí rychle by se dalo i pochopit, hold si honí ego, má silné auto, tak ho chce všem předvést, ale jezdit za tmy v černém autě BEZ ZAPNUTÝCH SVĚTEL, to už se opravdu pochopit nedá, tohle je totiž projev největší omezenosti, to se na mě nezlobte :x
0404
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 08:48

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod 5700 » 20 črc 2011 10:09

Bohužel už jsem měla také tu čest a neustále poslouchám stížnosti na řidičku černého BMW...
Jen chci slečně řidice vyřídit že se chystá hon na řidiče černého BMW měla by si dát pozoro na to co dělá není totiž jediná co má známe na policii hodně vysoko...... někdy je lepší sklopit uši a tiše odejít než dělat hrdinku a pak špatně dopadnout.
BOHUŽEL MAM PODOBNOU SPZ JAKO SLEČNA B...... :D
5700
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 10:07

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 20 črc 2011 11:01

tady prece nejde o to jestli ma nekdo BMW 320D nebo ne...jako prase muze jezdit i stary skodovce. tady jde o to ze opravdu jezdi mnohem casteji nez ostatni(aby nebyl kazdy za dokonaleho ridice) nad povolene limity + dodrzovani vzdaleností. Me osobne taky vytaci ridici co brzdej dopravu ale kdyz jedu 50km/h ve meste a mam za sebou 10cm od auta nalepeny jiny auto tak mi je to orpavdu neprijemny.
A zastavat se stylu jizdy na streleckem ostrove??? to snad nemyslite vazne. Byl jste tam nekdy? At chcete nebo ne tak to vetsina lidi bere jako park + drahu pro inline + tam vede cyklostezka + tam chodej mladoši do skejtparku a tam by se rychle jezdit opravdu nemelo. Mimo jine ta cesta da se rict nikam nevede tak nevim kam slecna Burdova vecne pospicha a jeste treba 5x po sobe.

A jestli to auto neridi tak casto ona jak se zde pise tak by si to slecna Burdova mela vyridit s clovekem komu sve auto pujcuje protoze si tim dela mozna i zbytecne problemy...
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod 23P » 20 črc 2011 11:11

Zajímavé je, jak tady slečny stále tvrdí, že jezdí na Střeleckém ostrově jen po silnici. Na ostrov chodím dost často a osobně jsem je viděla na místech, která nemají se silnicí nic společného. Za tmy bez rozsvícených světel projížděly velkou rychlostí po cestičce za mlýnem, tedy mezi kolejemi a mlýnem.
23P
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2011 11:01

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 20 črc 2011 11:23

Nechápu proč tu někdo plácá jednu blbost za druhou, výhružky a urážky, keci o bodech a tom jaký kdo má auto, jak ho získal, jak často si jezdí nebo co dělá ve svym volnym času. Myslim, že od toho aby tu někdo někoho zastavil v nebezpečné jízde po LTM je tu Policie a nikdo jinej, tak si nechte vaše rádoby chytré keci a zamyslete se radši nad sebou, jestli každej dodržuje zákony a předpisy tak jak má a to nejen v autě ;) A těm, kteří chodí neustále v LTM ať už v podnapilém nebo normálním stavu po silnicích, a to hlavně v noci a za zatáčkou jak to mají někteří ve zvyku, přeju hodně štěstí, protože jednou je opravdu někdo přehlídne a nemusí letět 100;)
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod efka » 20 črc 2011 11:25

To Lucca: nezlobte se na mě, ale svými hloupými argumenty se tu jen shazujete.Až jednou trefí Vás, nebo Vaše kamarády, tak si o tom můžeme popovídat....
efka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 18 črc 2011 17:03

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Ondra-Ltm » 20 črc 2011 11:26

to Lucca: kazdy ridic by mel predvidat a prizpusobit se ;)
Ondra-Ltm
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 črc 2011 07:12

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Boučis » 20 črc 2011 11:28

Už ani na kole skoro nejezdim pač několikrát se mi stalo že mě málem sestřelila a to sme jel u krajnice a ona tam rvala furt plnej a přitom nic moc nejede :lol:
tak sem si klukama zní udělaly prdel pak nám nakonec zastavila ale Fiona nic neřešila to ta druhá ta bloncka dělal ze sebe nevim co :D
Boučis
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 11:22

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 20 črc 2011 11:31

Ondra-Ltm píše:to Lucca: kazdy ridic by mel predvidat a prizpusobit se ;)


Takže pro chodce neplatí žádná pravidla a řidič se musí přizpůsobit tomu, že si chodec prostě chtěl zkrátit cestu a nešel přes přechod? To je směšný :))
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Lucca » 20 črc 2011 11:31

efka píše:To Lucca: nezlobte se na mě, ale svými hloupými argumenty se tu jen shazujete.Až jednou trefí Vás, nebo Vaše kamarády, tak si o tom můžeme popovídat....


Já po silnici nechodim, jenom jezdim autem, takže mně určitě netrefí ;)
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod saruška » 20 črc 2011 11:34

Mno Lucco aby si se nedivil...Nechápu jak jí tady může ještě někdo ospravedlňovat..Lidi vy jste snad pitomí.. :o
saruška
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 črc 2011 11:28

PředchozíDalší

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron