Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jindra169 » 21 črc 2011 22:06

Sorry ale musím to říct ta s tím černým báwem snad začne jezdit jako inteligent no a jak ne tak se něěěkdo tak strašně rozčerti že jí to auto pomočí a pak asi i zapálí ... nebo nejdřív zapálí a pak pomočí??? No to je jedno pevně věřím že se dá do kupy a bude z ní slušný občan sem tam to někde přišlápne mimo město koupí si gumové nárazníky no a tak ,.. Jo a připadá mi že tady nějak všichni brečíte :D kopírovat tady nějáký starý komenty je trošku SDI.
Ted mám trochu strach aby na mne někdo nevytáhl nějáké staré komenty ... A jestli někdo zjistí mojí internet banku prosím nezveřejnovat. Čus
jindra169
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2011 19:36

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod řidič BMW » 21 črc 2011 22:09

dipous píše:Neznám zmíněnou řidičku. Ale některé z přispěvatelů znám a myslím, že by si měli nejprve sáhnout do svého svědomí, ze svých zkušeností jen jmenuji: Jízda pod vlivem návykových látek, porušování dopravních předpisů, několikrát rozsekané auto ( a to například v místě kde je 50km/h, evidentně muselo vozidlo jet rychleji etc. Nebudu nikoho označovat. Vyzývám tímto admina aby okamžitě toto vlákno zrušil, neboť zde dochází k porušování zákona a to hned několikerému . Nebudu hodnotit chování řidičky, neboť od toho je tu policie...To co zde diskutující předvádí je opravdu daleko za hranicí a nebyl by problém takto soudit i některé z Vás.



Tak tohle neodsoudíte,návykové látky, porušování atd. to jste teda hrdinové a nakonec se tu dočtu sebraný řidičák a tak podobně. Sáhněty si do svého nitra, potom se ukáže že jste na tom hůř.
Pro DIPOUS- Tohle bylo řečeno dobře konečně kdo má v hlavě IQ a hlavně se tu ukazují jiných přestupky :D palec nahoru jak se tu říká
řidič BMW
 
Příspěvky: 9
Registrován: 19 črc 2011 23:18

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod jindra169 » 21 črc 2011 22:13

Jo a já se přiznám rovnou než to tady na mne někdo napráská :( .
Dostal sem pokutu za: pás, xenony,odtah protože leštily ulice,stání na zeleni, jo a jendou mi chyběl hever tak sem to dostal za stovečku ... Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!,Ukamenovat!!!, :D :D
jindra169
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2011 19:36

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod crteczech » 21 črc 2011 22:44

iq je zkratka pro inteligenční kvocient... Tento kvocient je ukazatelem míry inteligence... asi mi není jasné, jak někdo může mít zmíněný ukazatel v hlavě.. :D Inteligence se skládá z několika měřítek.. jedním z těchto měřítek je míra vzdělavatelnosti.. Někdo se tu chvástá tím, že má iq vyšší než všichni ostatní tady a přitom nedokáže pořádně poskládat větu a jeho vyjadřovací schopnosti jsou opravdu chabé. To jen tak na úvod..trojmístná cifra iq není nic nepřekonatelného.. jasně, každý se zástávejte svého názoru... ale upřímně řečeno, řidiči bmw, tvým příspěvkům vážně ubírá na vážnosti jejich schopnost něco sdělit... podat informaci a už vůbec nebudu zmiňovat skloňování.. vážně, nezlob se na mě, ale mám občas problém porozumět(což bude nejspíš zapříčiněno mou nedostatečnou inteligencí), co tím vlastně chtěl básník říct.. Nikdy jsem se nesetkal s žádným černým bmw, které by mě nějak ohrožovalo, ale tohle téma mě zaujalo... nijak nepodporuji ty, co jezdí bezohledně arogantně a bez přemýšlení.. zase na druhou stranu jsou mi celkem ukradení.. jsou to podle mě většinou lidé, kteří si potřebují něco dokazovat(ať už se pletu, začalo se tu řešit, kdo v čem jezdí?)... ukázat ostatním, že jsou vážně dobří(jak to bylo.. nějak jsem vlastně zapomněl, kdo je tu ten nejlepší řidič).. možná, že tady je ten problém.. ono vlastně nikoho nezajímá, jak je kdo dobrý... v čem se vozí.. jak je dobrý řidič.. Nechci se Vás výborných řidičů nějak dotknout, ale ostatní se Vaším dokazováním cítí ohroženi a tak se nemůžete divit, když se prostě ozvou. Trochu mě mrzí na obou zúčastněných stranách, že se to zvrhlo v urážení.. To Vám snad došly argumenty k normální diskuzi.. To jste vážně tak zabednění, že se musíte neustále urážet? Aby to někdo nepochopil nějak špatně... Nikoho jsem se nechtěl nijak dotknout.. můj příspěvek berte spíše jen tak, k zamyšlení... Takže hlavně v klidu... žijeme tu spolu ;)
crteczech
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 črc 2011 08:42

Re: Nebezpečná řidička BMW 5U7 0057

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 črc 2011 22:58

Jednoznačně souhlas s diskutujícím přede mnou. Téma se stalo nepřehledným. Smyslem prvního příspěvku bylo ostatní varovat ne se tu navzájem urážet, dle dalších textů evidentně oprávněně. Téma je vyčerpáno a zamykám.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na Bezpečnost ve městě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron