Ovzduší

Ovzduší

Příspěvekod Petr Panaš » 18 pro 2012 07:15

Znečištění ovzduší prachem je v současné době nejhorší v Ústeckém kraji. Ale jak říká nový hejtman. Je třeba prolomit limity, těžit uhlí a ..... Třeba jako kompenzaci za nedýchatelné ovzduší opět zavedou svačiny ve školách pro děti zdarma. Jsem toho pamětník.
Mapa v příloze.
Přílohy
mapa.png
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Ovzduší

Příspěvekod Petr » 18 pro 2012 07:42

Ano, je nutné v kraji zformovat dělnickou třídu a horníci byli vždy jejich údernou pěstí! Akorát pochybuji, že ta fronta "rychlovysokoškoláků" s titulem na pracáku, bude mít zájem o práci v dolech... Soudruzi a jejich voliči v to ovšem stále věří! Konec světa si zařídíme sami, na to nepotřebujeme nějaké vize starých Mayů :twisted:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ovzduší

Příspěvekod piff » 18 pro 2012 18:58

Proboha pane Panaši copak jste takový trouba že vam nedojde ze i nejvetsi idiot pozna ze vy a Petr jste jedna a tataz osoba ! Vas prispevek ma hlavu a patu, souhlasim s vami ale proto tu jeste nemusim sledovat vasi onanii kdy cokoliv napisete, tak se za par minut prihlasite jako Petr a zacnete si to vychvalovat.Jestli to je nejaka forma sebeukajeni tak prosim zvolte radeji onanii klasickou a v teple domova protoze z tohohle se mi dela zle. A navic sam sebe a sve prispevky ztrapnujete, coz mi u nekterych temat prijde škoda.
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Re: Ovzduší

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 pro 2012 19:43

Piffe, jako admin tohoto fora vam mohu zarucit, ze ne kazdy Petr je Petr Panas, byt to tak muze 1000 krat vypadat. Takze byt vami, neztrapnuji se :) nic ve zlem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ovzduší

Příspěvekod piff » 18 pro 2012 19:52

Ja vam zase mohu zarucit ze kazda Liška neni Liška Bystrouška ikdyž se tak snaží každá včetně vás 1000 krat vypadat. Kazdy prispevek ale doslova kazdy Petra Panaše je ihned velebem Petrem. To je sebeukajeni jako prase - evidentne Petr Panaš podlehl tv reklamě na Arginmax a zapomel si k tomu sehnat babu. Takhle to pak dopada. Statistika je nemilosrdna radoby Liško Bystrouško :-)
piff
 
Příspěvky: 16
Registrován: 11 kvě 2012 14:53

Ovzduší

Příspěvekod Milan » 18 pro 2012 20:48

Hm, napadá mě snad jen to, že vše se dá vysvětlit, bohužel ne všem. Nebo si někdo myslí, že Petr Panaš to dovedl až tak daleko, že si pořídil dvě různé IP adresy aby si zde mohl odpovídat? Úsměvné. Omlouvám se za OT ale nedalo mi to


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Ovzduší

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 pro 2012 21:49

Tak je nevím, tohle není asi ani tak o bystrosti, natož o statistice, ale prostě o přístupu k datům. A nejde ani tak o IP adresy. :) Třeba holt Petr Panaš píše rozumně, také s ním souhlasím myslím skoro ve všem. Holt každej jsme asi někdy Panaš :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ovzduší

Příspěvekod alice » 18 pro 2012 22:40

Také souhlasím s názory Petra Panaše a držím mu palce, zvlášť když zde jako jeden z mála vystupuje pod svým vlastním jménem.
Pro piffa: Opravdu nejsem Petr Panaš!
alice
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 pro 2012 17:56

Re: Ovzduší

Příspěvekod Petr » 19 pro 2012 08:07

Pokud mě tady někdo oslovuje svými názory, tak je to také Petr Panaš. I když se osobně neznáme, vážím si jeho otevřenosti a prosté lidské slušnosti. Vzhledem k tomu, že mě řada známých i bez příjmení stejně poznala, nemám důvod se dál skrývat jen za křestní jméno. Jmenuji se Petr Donef a právě takové, jako je "piff", vůbec nezajímá dané téma, ale útočí na diskutující. Jako luštitel "záhad" jste zklamal. Nepředpokládám, že i vy zveřejníte svoje jméno...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Ovzduší

Příspěvekod Haadja » 19 pro 2012 08:53

Kdo chce vědět, jak na tom právě s ovzduším jsme, klikněte na níže uvedené adrese na Litoměřice. Mimochodem, v polétavém prachu jsme se dostali do červených čísel.
http://portal.chmi.cz/portal/dt?action= ... bedWeather
Haadja
 
Příspěvky: 31
Registrován: 14 črc 2011 23:54

Re: Ovzduší

Příspěvekod dnn » 19 pro 2012 09:48

myslím si, že toto téma je dost neřešené a přehlížené ..velice se tomu divim, jelikož inverze a nedýchatelný vzduch je tu v zimním období dnesa a denně. jsem rozhodně proti povolování limitů na těžbu uhlí a prodeji emisních povolenek.

..jenom nevím, kdo tuto situaci změní..
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Ovzduší

Příspěvekod wogurka » 19 pro 2012 14:20

Zrovna dnes jsem si cestou od Terezínské křižovatky všimnul billboardu s poselstvím "České uhlí. Pokračování těžby - jistota pro kraj" nebo tak nějak. Jistota trvalého smogu...
wogurka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 čer 2010 14:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Ovzduší

Příspěvekod dnn » 19 pro 2012 16:01

stav ovzduší 19.12. v 16:00
Přílohy
19.12.2012.png
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků