Salaš pod novým mostem

Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Pátková » 15 lis 2012 22:28

Na příjezdu do Litoměřic pod mostem vpravo u obce Mlékojedy v poli nám vyrostla nějaká nová salaš.
Ale,ale..... Vypadá to tam jak cikánské ležení. Chtělo by to uklidit. Je to nepřehlédnutelné a našemu městu to moc reklamu nedělá.
Jestli má někdo z města kompetence to nařídit.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Pátková » 15 lis 2012 22:39

Mám na mysli nový most - samozřejmě.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod elixdragon » 15 lis 2012 23:48

Vždyť to tam stojí už déle jak 1/2 roku :roll: viděl jsem tam stádo ovcí, nyní bez ovcí. Viděl bych to na muslimy, cikány nebo jinou parazitující svoloč. Osady se budou množit jako houby po dešti, náš národ je k této problematice tak benevolentní, že nechtějí problém řešit, jelikož se bojí EU z nařčení xenofobie. Nebude dlouho trvat a Evropu polkne muslimské obléhání, jako malinu. Kdo nebude věřit v Aláha, bude ukamenován popř. nasazen na nucené práce. Podívejte se někdy za hranice ČR (Holandsko, Německo, Francie, Belgie apod.) tam jich je už tolik, že je to k uzoufání a nikdo s tím nic nedělá, staví se mešity, ostatně jako u nás (Brno, Praha - nově se jedná o mešitách v Plzni, Karlových Varech a Českých Budějovicích. Jenže ten kdo vyznává korán má přikázáno zabíjet nevěřící, je tolik videií, který bych sem rád dal, ale raději ne - vůbec by se vám to nelíbilo, jak žijí muslimové, jak 9 letí chlapci střílí do civilistů ze samopalu, jak za nehorázného křičení alláh akbar řežou dětem nevěřících rodin hlavy. Jak kamenují ženy, za to že je někdo znásilnil - a EU si je nechá vlézt až do samého srdce Evropy, než aby hájilo hranice od těchto zvířat.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod kočka » 16 lis 2012 12:00

Elixi, to bylo o salaši pod mostem. Vy jste tam zamontoval muslimy a pěkně jste to rozjel. Klídek, na okrese by Vám na sečtení vyznavačů islámu stačila jedna ruka. Ten bordel si děláme sami.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod elixdragon » 17 lis 2012 22:58

Bohužel se mýlíte, jen v severočeském kraji je přihlášeno přes 1270 muslimů převážně teplicko a okolí, 11.prosince 2000 vyšel "INTEGRAČNÍ PROCES MUSLIMŮ V ČESKÉ REPUBLICE – PILOTNÍ PROJEKT" od té doby, kdy byl počet muslimů v ČR mizivý uběhlo 12 let.

Od ledna 2002 platí nový zákon 3/2002 Sb., který umožňuje snadnější registraci muslimské obce, ovšem jen jako právnické osoby bez dalších práv a možností k činnosti (tzv. první stupeň registrace, který kromě kvalitativních podmínek požaduje počet 300 podpisů). Na plnoprávnou registraci (získání tzv. zvláštních práv) by muslimové museli čekat deset let od jejich schválení v prvním stupni registrace a předložit kromě splnění jiných podmínek i zhruba 10 000 podpisů muslimů žijících v České republice (1 promile z celkového počtu obyvatel podle posledního sčítání lidu).

Kolik muslimských obcí již máme ;)

Muslimové jsou hrozba evropy samotné, neutlačuji vyznání, jen se nestotožňuji s právem šáría, kde muž může absolutně vše a žena je jako posluhovač v kleci, kterému se říká domov.

Lidé bděte a k muslimům se neotáčejte, nikdy nevíte kdy vás bodnou do zad!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Pátková » 17 lis 2012 23:15

Moje téma a otázka byla skutečně o něčem jiném, než kam to Elixdragon otočil. A mimochodem se ztotožňuji s názorem Kočky.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod elixdragon » 18 lis 2012 13:32

Já to chápu, také jsem Vám odpověděl - je to minimálně 1/2 roku stará stavba. To co je navíc je jako bonus, jenže každý se chová tak, jako že to není jeho problém, přitom ale nemyslet na své potomky je přinejmenším sobecké ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod winie » 19 lis 2012 18:44

elixi muslim nerovná se terorista. V tomhle pripade jste ponekud mimo. Nicmene tohle by si meli vyridit v mlekojedech jestli se nepletu, ne? Kazdopadne bych to tipoval spis na občany s trosku jinym zamerenim zivota, nez ma vetsina z nas.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod elixdragon » 19 lis 2012 21:59

Já jsem nepsal nic o teroristech, to si je přirovnáváte asi Vy, psal jsem o právu šaríja a o tom, že kdo vyznává korán a aláha má přikázáno zabíjet nevěřící. Jen pevně doufám, že spojené státy pomůžou s výzbrojí izraelcům a ti ty muslimy poženou až do moře s pásma gazy.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Pivrnec » 19 lis 2012 22:36

Elixi píšete, že na severu Čech je přihlášeno přes 1270 muslimů a zabíjejí dle práva šaríja nevěřící. Česko je převážně ateistické - už tu nějaký muslim někoho z nás zabil ? P.S. V Izraeli jde tuším o něco jiného, židé nejsou nevěřící!
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Konik.HOP » 27 lis 2012 10:04

Nevim jak nekomu muze vadit stado ovci na prijezdu do mesta...to je snad lepsi chemicka a nebo prumyslova zona?..co se tyce salase, kazda stavba musi byt schvalena stavebnim uradem vc. staveb pro zemedelstvi. Pokud neni, tak urad pana Ing. Nejtka nedela svoji praci. Ale jsem rad za kazdou ovci. Skolky se chodi koukat na tech par ovecek v zahrade naproti veterine. Alespon deti vedi jak vypada jina ovce nez plysova.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Salaš pod novým mostem

Příspěvekod Pátková » 27 lis 2012 22:18

Psala jsem o nepořádku, nikoliv o tom, že by mi vadily ovečky. Ty jsou zapotřebí. Také je ráda vidím i slyším. Možná si je také pořídím (ale jen dvě). Ovšem ten "haďajs" pod tím mostem je čím dál větší.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron