Kuřáci

Kuřáci

Příspěvekod Vladislav Liška » 01 srp 2012 08:23

Zajímavý článek o tom jak městská policie v Ústí pokutuje nepořádné kuřáky, proti kterým má důkaz z kamerového systému při jejich odhazování vajglů na zem. zde: http://usti.idnes.cz/ustecti-straznici- ... zpravy_alh

A co Vy, vadí vám nepořádní kuřáci ve svém okolí? Řekli jste jim někdy něco? Já ano, a vždy jsem se se zlou potázal, nikdy to kuřák po sobě neuklidil. Volat MP nemá smysl, už dávno uteče.
Myslíte si, že má smysl, aby policie na podobné případy používala kamerový systém? Mohla by následná medializace pomoci k tomu, že by se kuřáci přestali chovat jako dobytek, protože by nevěděli jestli na ně někde nevyskočí strážník? Pomohlo by místo pokut třeba udělení veřejně prospěšných prací - například dvě hodiny uklízení vajglů? Jaký je váš názor na tento nešvar?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kuřáci

Příspěvekod Petr Panaš » 01 srp 2012 12:04

Já jsem jednoznačně v tomto případě pro sankcionování kuřáků. Každý nadává na pejskaře, že si po svém psu neuklidí, ale vajgly na chodníku, trávnících, ale i pískovištích nejsou předmětem veřejné kritiky. Pokud dokouřím, všude je v nějaké docházkové vzdálenosti nádoba na odpad. Nevidím důvod házet nedopalky na zem. A dokad nezačnou padat pokuty, bude se to dít dál. Občas mě fascinují mraky vajglů pod balkony, předpokládám, že od lidí co si doma úzkostlivě dbají na pořádek.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kuřáci

Příspěvekod winie » 07 srp 2012 13:21

marne patram v pameti, kde jsem viděl nějakou hromádku nedopalků. Nicméně nedopalky mi snad ani tolik nevadí, za pár týdnů se rozloží, když na ně šlápnu, tak je nedostávam z bot ještě půl hodiny a v neposlední řadě nesmrdí! To ať radší MP vychovává nezodpovědné psí pastevce ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron