ekologisté Studnička a Patrik

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod Ropovod » 06 bře 2014 00:53

Ne Kočko, nepřehnal. Chápu, že v zemi, kde se 80% obyvatel setkává s nějakou formou korupce , jsou jedinci, kteří nepovažují vydírání za účelem obohacení za trestuhodné.
Já ano. Vzkaz ltm. soudu zní - požadujte úplatky, vydírejte, lžete - dostanete podmínku.

BEZINKA KAMÝK (Motoklub Bezinka)
– pořádání motokrosových závodů v CHKO – chtěl 5 000, dostal 3 000 Kč
MALÁ VODNÍ ELEKTRÁRNA LITOMĚŘICE (Dolnolabské elektrárny, a.s.) – kabelová přípojka elektrárny – dostal 100 000 Kč
MALÁ VODNÍ ELEKTRÁRNA PÍŠŤANY (RenoEnergie, a.s.)
– česle elektrárny a rybí přechod – dostal 100 000 Kč
FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA ZAHOŘANY (Foton, s.r.o.)
– požadoval 10 000 Kč, později 50 000 Kč, opakovaně telefonicky urgoval, peníze nedostal
II. PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LOVOSICE (Armex, s.r.o.)
– kruhový objezd – Požadoval 100 000 Kč, vyhrožoval svými kontakty s Dětmi Země a zbouráním D8 – Zaslána polovina 50 000 Kč (zbytek měl dostat po skončení řízení), „zálohu“ nepřevzal
FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA BROZANY NAD OHŘÍ (Pento, s.r.o.)
dostal 50 000 Kč

a nevykej mi, nejsme na úřadě :evil:
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod kočka » 06 bře 2014 06:22

"Škoda že tam není jméno soudce/kyně, abych si ověřil, jestli taky čistě náhodou nepatří mezi zkorumpovanou litoměřickou soudcovskou VERBEŽ." Mně se vůbec nejednalo o výši trestu. Prostým dotazem jsem si zjisti jméno oné paní soudkyně. Mohl byste zveřejnit seznam oné verbeže. Zcela jistě víte o kom jste psal. Určitě by to zajímalo mnoho lidí.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod worwan » 06 bře 2014 08:13

Soudce Vlastimil Nedvěd
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod kočka » 06 bře 2014 09:10

worwan píše:Soudce Vlastimil Nedvěd

Na té původní fotografii byla soudkyně. Také můj dotaz směřoval na jméno osoby na fotografii. Asi byla ilustrační. Ale k něčemu to bylo dobré, našel jsem stránky, kde je jednání (nejen) LTM soudu na týden dopředu, včetně všech zainteresovaných. http://www.advokator.cz/soudni-jednani/ ... omericich/
P.S. to už je ale mimo téma.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod Milan » 11 bře 2014 14:35

Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod vodomerka » 13 bře 2014 10:18

zajímavý pohled na problém D8 http://a2larm.cz/2014/03/kdo-plati-mirku-spacilovou/ - jak to vidíte vy?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod Petr Panaš » 13 bře 2014 10:42

Já s autorem článku souhlasím. Především je ovšem třeba rozlišit pojem aktivista a kriminálník. Studnička nikdy žádným aktivistou nebyl, ale jak se ukázalo, tak tím druhým. Můj pohled na Patrika z Dětí Země v kauze D 8 je poněkud rozporuplný. Na jednu stranu chápu, že to byl jeho osobní boj a chtěl ukázat, že má pravdu. Na druhou stranu, když bylo jasné, že se dálnice stejně dostavět musí (to se ještě ovšem sesun tehdy nepředpokládal), tak bych jako občan tohoto regionu byl raději, kdyby jako moudřejší ustoupil. Na co se ovšem celou dobu zapomínalo a média + politici to nikdy pořádně neprezentovali. Pokud by investor a stavebník měli vše v pořádku, tak se mohli jít všichni odpůrci klouzat a maximálně by jim nezbylo, než se demonstrativně přivázat k bagru. Průser byl (odpusťte ten výraz, ale jinak nemohu), že s armádou externích právních firem za těžký prachy a spoustou placených odborníků vše zdaleko v pořádku nebylo a odvolání a soudy dopadaly - jak všichni víme. Nadávat se prioritně nemělo proto Patrikovi, který to zdržoval, ale zdržovat by nemohl, kdyby bylo vše v pořádku. Všichni ti nespokojení občané z Velemína, Lovosic apod. se měli hlavně ptát investorů : Proboha, jak je možný, že máte při stavbě takové chyby a nedostatky, že vám to jeden člověk z nevládky může celé takto brzdit. To ale nikdy pořádně nezaznělo. To je můj pohled na věc.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod Ondra » 13 bře 2014 14:06

Souhlasím s tímto názorem. Je vidět, kolik "odborníků" pracuje ve státních službách a v externích inženýrských firmách i projekčních firmách a v týmech stavebních firem, které se na celém zajištění administrativy podílely. Taktéž bychom měli poděkovat panu profesoru Moosovi, který dlouhodobě a nutno dodat, že úspěšně již mnoho let pracuje pro tyto firmy jako odborný poradce.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ekologisté Studnička a Patrik

Příspěvekod vodomerka » 14 bře 2014 08:27

ten problém je zcela evidentně na straně úředníků a stavebních firem... http://usti.idnes.cz/sesuv-na-dalnici-d ... zpravy_alh
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Předchozí

Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron