Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod elixdragon » 13 pro 2011 19:09

Jedu vám takhle do práce a co mé oči nevidí :shock: :o :shock:



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 13 pro 2011 19:49

Když za komančů ze Sechezy lezly podobně barevné kouře, tak nás ujišťovali, že se nic neděje. A co dnes?
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Petr » 14 pro 2011 08:40

Brzy se tu objeví zasvěcený názor, že je všechno v normě a že více zamořím ovzduší já svým autem a soused pálením v kamnech... To, že jsme podle statistik nejhorší kraj k žití jsou asi taky bláboly. Tak nějak se už počítá s tím, že jsme stoka a místo k likvidaci různých jedů, rabování krajiny pro lepší a zdravější život v ostatních krajích. Máme tu opravený hrad, zimní stadion, parky s mladými stromy, které vydrží tu zátěž spadu, ale dýchat se tu nedá. I když všechny měřící přístroje samosebou ukazují, že povolený limit škodlivin překročen není... Ta devastace začala v polovině minulého století, kdy museli starousedlíci opustit republiku a nastěhovali se sem zlatokopové a ti, kteří neměli kde bydlet. Do dnešní doby nenašli k tomu místu vztah, který se buduje generacemi po staletí a nedokázali ho ubránit před dalším rabováním. Proto brzy padnou limity pro těžbu uhlí, vyrostou další spalovny apod. To jen malé zamyšlení člověka, který to tady přesto má rád, dožije tu, ale iluze o rozumném uvažování kompetentních osob už dávno opustil...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod babča » 14 pro 2011 11:45

Tak co na to náš "vrchní chemik" Honzaalt, Rajnoha a jemu podobní. Tak co hoši, stále je to neškodné?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Honzalt » 14 pro 2011 13:08

Výpadek SULFOXu - zařízení k likvidaci emisí z výrobního procesu. Co dál chcete vědět? Je to průser jak vrata a někdo to odskáče a Glanzstoffka zaplatí mastnou pokutu. Bohužel se stala mimořádná událost, ale i takové věci se stávají....
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Petr » 14 pro 2011 16:43

Honzalt píše:Výpadek SULFOXu - zařízení k likvidaci emisí z výrobního procesu. Co dál chcete vědět? Je to průser jak vrata a někdo to odskáče a Glanzstoffka zaplatí mastnou pokutu. Bohužel se stala mimořádná událost, ale i takové věci se stávají....


Nejvíc to odskáčou ty nevinní, kteří z té mastné pokuty nedostanou ani roušku přes pusu! Proto nemůžeme věřit těm monstrům za humny a jejich obhájcům ... Mimořádné katastrofy jsou nezvratné. Zdraví žádné peníze nevykoupí!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod elixdragon » 14 pro 2011 16:57

Fotografie jsem přeposlal na Oblastní inspektorát ČIŽP Ústí nad Labem vedoucímu panu Hájkovi a zástupci panu Hrabalovi. Uvidíme jestli se to zamete povídačkama o deodorantech, nebo ne :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Lukino » 08 zář 2012 10:22

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... ?_fid=pcpp

Dneska opět najíždí po týdenní odstávce :lol:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod elixdragon » 08 zář 2012 22:52

Přesně tak, dnes jsem to okolo 13:00 hodiny viděl také. Je to ale banda, Hájek ani ten druhej vůbec na můj podnět s fotkama nereagovali, dostanou všimné a je ticho po pěšině - přeji jim rakovinu plic a pomalou smrt, pak jim ty úplatky budou k ničemu dementům! :evil: Nechci to dýchat, ať si to nastrkaj na moravu, proč tyhle svinstva musí být na severu? Na moravě, tam si vesele pěstujou ty jejich bobule vychechtanci moravský :evil:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod Honzalt » 09 zář 2012 08:38

Mily Elixi, ze tohle svinstvo leze z vejfuku kazdyho auta ale neresis, co?
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: Glanzstoff Bohemia nás chce zabít?

Příspěvekod elixdragon » 09 zář 2012 14:54

V dnešní době, už neřeším auta - stále více jezdí aut co mají euro 3,4 a 5 - mimochodem můj vůz splňuje EURO 4, takže já na to svinstvo co je v ovzduší mám podíl nejmenší.

Jen pro info: Nové normy Euro na snižování emisí kladou na všechny výrobce vozidel přísné požadavky. Rozdíl mezi požadavky na emise výfukových plynů u motorů podle předpisů Euro 3 a Euro 4 je značný. Emise oxidů dusíku (NOx) se musí snížit z 5 na 3,5 g/kWh, tedy o 30 %. Emise pevných částic (PM) musí klesnout z 0,1 na 0,02 g/kWh. To odpovídá snížení o celých 80 %.

Takže mi tu netvrď, že výfuky už delší dobu i bez olova, emise tolik nabourávají. Jo ten podnikatel, který jezdí s ávií a na emisích a stk podplatí pracovníky to je špatně, ale to co vypustí v noci glanstoff, preol, lovochemie a cementárna je oproti tomu kapka v moři!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron