Hluk od Lovosic

Hluk od Lovosic

Příspěvekod ltm.citizen » 08 bře 2011 22:01

Dobrý den,
bydlím v Pokraticích a rád bych se Vás touto cestou zeptal, zda jste dne 8. 3. 2011 cca od 20:00 zaregistrovali ten hluk od Lovosic. Je to takové pronikavé hučení a už to hučí nonstop skoro dvě hodiny a to mám v bytě zavřená okna. Je to docela nepříjemné. Nevíte prosím co je zdrojem tohoto hluku? Obtěžuje Vás tento hluk? Jste pro jeho omezení?
ltm.citizen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 bře 2011 21:36

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod elixdragon » 08 bře 2011 22:26

Nebojte se, v hlavě Vám nehučí na tel. čísle dispečera 416563441 jsem zjistil, že rozjíždějí výrobu dusičnanu a jde to po větru na Litoměřice, takže je hluk slyšet více než jindy. Na otázku, kdy to skončí mi bylo odpovězeno: "až se to rozjede, tak to pomyne" a s tím omezením, na to nemáme dostatek financí.
S přáním příjemných snů
Elix
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod ltm.citizen » 11 bře 2011 21:26

Vážení členové,
děkuji Vám za Vaše příspěvky do této diskuze.
Odeslal jsem krátký dotaz vedoucímu Odboru životního prostředí Městského úřadu v Litoměřicích.
Budu věřit, že pan Ing. Pavel GRYNDLER bude věnovat pozornost této a jí podobným diskuzím na Litoměřickém fóru a bude se snažit diskutované problémy odborně řešit.
I proto Vás všechny prosím o další příspěvky do diskuze.
Je potřeba alespoň touto cestou upozorňovat na poškozování životního prostředí v Litoměřicích nadměrným hlukem a zněčištěným vzduchem z průmyslové výroby v Lovosicích. ltm.citizen

Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2011 21:36
Soukromá zpráva
ltm.citizen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 bře 2011 21:36

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod worwan » 12 bře 2011 18:39

Proč by měl sledovat někdo diskuzi na soukromém fóru?
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod ltm.citizen » 12 bře 2011 20:49

U tohoto fóra již bylo napočítáno 133 zobrazení. To znamená, že jsou lidé, které tato problematika zajímá. Stejné fórum jsem založil také v sekci s názvem Vedení města a tam bylo napočítáno ještě více zobrazení.
ltm.citizen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 08 bře 2011 21:36

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod Stanislav Hylán » 12 bře 2011 22:16

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod worwan » dnes, 18:39
Proč by měl sledovat někdo diskuzi na soukromém fóru?

Tak tuto reakci "worwana" , který občas také reaguje na různá témata na tomto "soukromém fóru" jsem trochu nepochopil.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod worwan » 20 bře 2011 18:35

pro p. Hylána: ja přispívám protože chci nebo také nechci ale nutit někoho aby v pracovní době projížděl nějaká soukromá fora je nerozum :mrgreen: Nebo to má dělat po zaměstnání zadarmo? A navíc neměl by městský uředník sledovat spíš forum zřízené městem :?:
P.S:Nemám nic proti tomuto foru!
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 bře 2011 19:56

Tezka vec, nikomu samozrejme zakon nenakazuje sledovat a reagovat na zadnem foru. Nicmene kdyz byli ve svych funkcich napriklad pan Panas nebo pan Perna, tak zde odpovidali i mimo pracovni dobu a to i na veci, ktere nebyly prijemne. Takze je to o lidech a ochote. Urednici jsou placeni z nasich penez (radni take). Takze by naopak ochotni byt meli ne? Chapu, ze na nektere anonymni urazlive dotazy je nesmysl odpovidat. I presto, ze ta hranice na co odpovidat se hleda tezko, panove Panas s Pernou ji dokazali myslim najit s prehledem. Skoda jich. Mestske forum je mrtve, takze tam urednici nemaji co sledovat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod Stanislav Hylán » 20 bře 2011 23:01

Souhlas s p. Liškou.Toto fórum, které "nahradilo" oficiální městské, sledují stále stejní lidé. Sledují ho zástupci města vč. třeba dosti kritizované městské policie..., členové politických stran atd. To je zbytečné zastírat. Na druhou stranu je jasné, že na sprosté anonymy nemá cenu reagovat. Těch tu ale moc není. Ale proč tedy nikomu z oficiálních zástupců města nestojí za to reagovat na připomínky občanů města, to nevím.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Hluk od Lovosic

Příspěvekod elixdragon » 20 bře 2011 23:12

Sice mimo OT, ale tak mě napadlo: co takhle, že jim to někdo ne - přímo zakázal? Nebo jim doporučil: ano přispívejte, ale jen pod anonymním nickem?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron