Zdravé město?

Re: Zdravé město?

Příspěvekod LtmPavelka » 29 kvě 2015 09:48

Malý cikán nekrade proto že v parlamentu máme "ožralu, agenta stb nebo to brejlatý netáhlo" ale proto, že to vidí doma. Takže si zaměťme každý před svým prahem a vynechme politický kecy. Začněme u sebe a bude tady lépe. ;)
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Zdravé město?

Příspěvekod jiri.rudolf » 07 čer 2015 19:02

lupus píše:Nechci tímto příspěvkem označit nějakého viníka, ale asi by se měla opravdu respektovat touha mladých / tak jak to zaznělo na foru Zdravého města v letos v dubnu na hradě /, t.j. vybudování workoutového hřiště. Ještě poznámku ke stavu dřevěných součástí zdejšího mobiliáře: Nezaznamenal jsem za dobu od otevření Havlova parku,že by bylo provedeno nějaké ošetření dřevěných dílů zmíněného vybavení.


Inspirace pro technické služby,http://www.novinky.cz/bydleni/jak-na-to/369905-venkovni-drevo-si-zaslouzi-dukladnou-peci.html potřebují to ne jen lavičky ale všechny dřevěné solitery v parku V.H.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zdravé město?

Příspěvekod lupus » 16 říj 2015 21:04

- Zdravé město Litoměřice - nás zvalo na veřejnou místní obhajobu kategorie "A", správněji o usilování o postup do této kategorie. Nevím jestli z této akce /14.10.2015, Gotický hrad / byl pořízen videozáznam, ale vzhledem k významu tohoto snažení, tak mělo být učiněno. Už jenom pro malý počet míst vyhrazených pro veřejnost / podmínkou účasti byla nezbytná registrace /. Toto "klání" se snad mohlo konat v Kulturáku.
Dovětek: Ze zorného úhlu mých osobních, pro mnohé asi marginálních zájmů, t.j. památkové péče, vzhled naší MPR a jejího OP, reklamních aktivit a pod., zůstává toto město městem - BÉČKOVÝM - a to i bez těch nastřádaných hvězdiček !!!
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: Zdravé město?

Příspěvekod vodomerka » 17 říj 2015 10:12

Za mne musím říct, že účast nebyla zbytečná. Při prezentaci byly pojmenovaný některé z nedostatků v našem městě, na které teď bude velký tlak je řešit. S až tak optimistickou prezentací "excelentnosti" našeho města, viz status Fér Kafé, úplně nesouhlasím. A v některých bodech s ní nesouhlasili ani hodnotitelé.
Co se týká vstupu do sálu... Zaregistroval jsem nějaké podepisování u vstupu, ale zdálo se mi, že je to prezenčka pro úředníky. Nikdo po mně nic nevyžadoval, nikde jsem se nepodepisoval. Je pravda, že pro návštěvníky moc židlí pripraveno nebylo, nicméně (alespoň v první části před přestávkou) jich pár i tak zustalo volných. Po přestávce i ta má.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zdravé město?

Příspěvekod lupus » 18 říj 2015 19:37

O již zmíněné registraci jsem četl na pozvánce, kterou ZM zveřejnilo. Takže takové omezení / i dosti časná hodina zahájení této akce / mne odradilo. To nic nemění na tom, že následná větší míra informovanosti veřejnosti by neškodila a snad i prospěla. Zaregistroval jsem zatím dvě reakce. Jednou z nich byl článek v Litoměřickém deníku z 15.10.2015, další zprávou byly dosti optimisticky laděné řádky z pera paní Ing.Břeňové na webu MÚ téhož data.
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Předchozí

Zpět na Životní prostředí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron