Školky

Školky

Příspěvekod babča » 27 říj 2011 09:19

Na zdejším fóru jsem našla komentář k záměru "našeho nejlepšího ministra školství všech dob" , a to k přidělování míst ve školkách bez placení školného dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí. Myslela jsem si, že je to jen nějaký výmysl. Ale když jsem to samé slyšela v rádiu a přečetla i na internetu, tak to asi ty dutohlavci ve vládě myslí vážně. Dosud museli tito občané dávat děti do předškolního zařízení jen poslední rok před školou. Pokud tohle opravdu projde, tak chudáci mámy, kterým skončí tříletá mateřská a zaměstnavatel jim drží místo. Už teď je ve školkách těsno a na umístění dítěte mámy čekají. Takže ti co pracují, odvádějí daně do státní pokladny, tak si budou muset dát dítě do soukromé školky nebo si najít chůvu, bez ohledu na to, kolik vydělávají a privilegovaní občané dostanou místo aniž by hnuli prstem. Pokud tohle projde, tak je to diskriminace obrácená naruby.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Školky

Příspěvekod taura » 27 říj 2011 20:57

Chtěla jsem v jedném bytě mít pár dětí, nebo dospělé, děti byli na 1. místě, nemůžu,jenže bydlení rómov podporuje město, takže hygiena, atd., prostě by jsme neprošli, podotýkam, že v daném bytě by nebylo bydlení, dvorek - na hraní, nejde, pobíha tam, páchne, dělá kopičky pes, na chodbě špína, smrad, v domě hluk, atd, co víc k tomu dodat ?, prot jsem tady někomu nepříjemná ?, v domě jsou důchodci, děti, střední věk, svůj volný čas trávi doma nebo někde jinde, to co je jejich v ov, využíva někdo kdo je v nájme, placení nájmu pouze za jednu osobu, jinak tři, nájemní smlouva něco obsahuje, to ale neplatí, a zrovna úřad nic nikdy neshledal k řešení, prý už za 10 - 12 let, pořád na něco čekáme ..., tak se smát nebo břečet ?
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53


Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron