Gymnázium Josefa Jungmanna

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Missorka » 23 črc 2011 10:35

Paní Landová, jste skvělí, že to nenecháte usnout a nesmíříte se, posílám hodně sil a držím palce!

Petra (absolventka GJJ 1995, maturita z čj i zsv u pana profesora Nergla)
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod m.landova » 23 črc 2011 15:25

Nemůžeme to tak nechat! Jak bychom se mohli podívat do očí svým dětem? Na konci června, když se po tom zpackaném "auditu" začalo mluvit o výpovědích, přišla dcera s děvčaty ze třídy a holky všechny brečely, že jim snad chtějí vzít paní Živcovou! V centrální jídelně - jak mi pak vyprávěly tamnější zaměstnankyně - to bylo hotové "slzavé údolí". U dr. Nergla též maturovala před pěti lety naše starší dcera. Dělala pak zkoušky na psychologii do Brna a do Olomouce s tím, že se tam napoprvé určitě nemůže dostat - z tisíců uchazečů vybírali několik desítek. Na obě školy zkoušky udělala /příští týden promuje/. Znám ty učitele dlouhé roky a vím, že to jsou lidé na svém místě. Na rozdíl od té, která je vyhazuje... Ta už tam dávno nemá být!
Je nás naštvaných rodičů už opravdu HODNĚ. Tohle se týká našich dětí , a proto to rozhodně nevzdáme.
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Petr Živec » 24 črc 2011 10:46

Citát z knihy Proč ředitelé selhávají -autor David L.Dotlich a Petr C.Cairo : " Klíčovým ukazatelem selhání ředitele je neschopnost se rozhodným způsobem vypořádat s nezpůsobilými, ale loajálními podřízenými."
Zcela trefné na personální politiku Bulasové a ústeckého kraje !
Petr Živec
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 bře 2011 20:20

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 črc 2011 12:29

Pro info.
Zdroj: Eva Břeňová

Uskutečnila se schůzka mezi senátorem Alexandrem Vondrou, který se podrobně seznámil s vývojem situace na našem gymnáziu, a hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou. Senátor v průběhu ní v zájmu stabilizace chodu litoměřického gymnázia apeloval, aby se paní hejtmanka zasadila o odvolání ředitelky Evy Bulasové z důvody nezvládnutí její manažerské pozice. Žádný příslib z její strany bohužel nepadl. Ale snad apel senátora a zároveň i člena vlády padne na úrodnou půdu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Petr » 26 črc 2011 16:17

Oni by ti krajští paní ředitelku Bulasovou už asi nejraději potopili, ale nevědí jak to udělat, aby neztratili tvář (kterou pro normálně uvažujícího člověka už stejně ztratili). Teď už jde jen o to odklidit ředitelku na vyšší funkci a s opozicí domluvit kompromisní "oficiální" vysvětlení, ve kterém půjde o jedno velké nedorozumění... :twisted: A to vysvětlit tak nějak "lidsky a věrohodně" ;) . Hlavně aby ty ovečky zase přišli těm svým pomýleným, ale "upřímným" zastupitelům příští rok hodit volební lístek do urny :D
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod m.landova » 26 črc 2011 21:40

Vladislav Liška píše:Pro info.
Zdroj: Eva Břeňová

Uskutečnila se schůzka mezi senátorem Alexandrem Vondrou, který se podrobně seznámil s vývojem situace na našem gymnáziu, a hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou. Senátor v průběhu ní v zájmu stabilizace chodu litoměřického gymnázia apeloval, aby se paní hejtmanka zasadila o odvolání ředitelky Evy Bulasové z důvody nezvládnutí její manažerské pozice. Žádný příslib z její strany bohužel nepadl. Ale snad apel senátora a zároveň i člena vlády padne na úrodnou půdu.

Zabývali se tím senátoři, poslanci , ministr školství,vláda, prezident, ombudsman, OSN, Červený kříž, Člověk v tísni, al Káida, papež, Kletecska to přednesl ve Washingtonu Obamovi, řešil to Usáma bin Ládin, Mezinárodní olympijský výbor, Unicef, NATO a uliční výbor z Roudnice nad Labem...... a ona neodejde a neodejde.... :D :lol: a Kouda ji neodvolá a neodvolá......
Už mi to připadá, jako groteska nebo zlý sen? Tuny papíru se už o tom popsaly, stovky lidí se tím zabývaly, tisíce hodin času to stálo, peněz , nervů...
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod m.landova » 26 črc 2011 21:43

Tak nějak jsem si myslela, že žiju v demokratické společnosti ... Ale na naší krajské radnici mají ještě hlubokou totalitu...
m.landova
 
Příspěvky: 38
Registrován: 09 zář 2010 22:48

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 26 črc 2011 21:53

Nevolit, vypráskat, vydržet..
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52


Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod jimi brown herrer » 16 srp 2011 15:26

A řekl teda někdo něco konkrétního? Nebo jenom řeči typu - sme jednotní; dohodli sme se, že se dohodneme příští týden..?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod elixdragon » 19 srp 2011 19:09

Po shlédnutí dnešních televizních zpráv na Nově, jsem se zděšením zjisil, že nějaký omezenec a slaboduchý chudáček pověsil kočku na kliku tak nechtěné ředitelky Bulasové! Bulasové se nezastávám, ale tento zbabělý čin, kdy přijde o život nevinné zvíře, je ostudou žáků a učitelů celého gymnázia. Tímto činem jste ztratili na kreditu, který jste do dnes měli. Přeji vám všem, aby tam Bulasová zůstala a vy se kvůli tomu rozčilovali co nejdéle, šmejdi. Na bezbranou kočku to se to vytahuje. Jste špínou a ostudou Litoměřic!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod majer » 19 srp 2011 19:17

Vážení, nejdříve mě tato pseudokauzička nijak nevzrušovala, ale když jsem nedávno zjistil, že je stále živá začal jsem být zvědavý.
Přečetl jsem (snad) všechna prohlášení, články, pomluvy, drby, prohlédl dostupná videa, poslechl záznamy, dostupné na netu nebo mezi lidmi.
Musím říci, že jejímu (rozuměj bulasové) angažmá nerozumím. A to jsem, vězte, mistr konstrukce spikleneckých teorií, ale zde mi to pražádný smysl nedává.

Jedna věc je však jistá - bulasová je zmrd.

Nevnímejte to prosím jako sprosté slovo nebo nadávku, má totiž mnohem hlubší význam a každý ho myslím dokáže vycítit.
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod majer » 19 srp 2011 19:18

vzhledem k okolnostem by mě nepřekvapilo kdyby si ji tam pověsila bulasová sama

a vy jste jí to pěkně zbaštil...
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Llukas007 » 19 srp 2011 19:24

Ani na minutu jsem nezapochyboval, že za kočkou stojí Bulasová, stejně jako za bombou nahlášenou na krajském úřadě! Studenti jsou totiž narozdíl od ní inteligentní a nejednají slaboduše což ona ano! Měla by jít na herectví. Tu chudinku ze sebe dělala moooc dobře v tý reportáži. Tonoucí se stébla chytá a dělá zoufalé činy. Kdybych nevěděl o koho jde i slzička by mi ukápla. Studentům a učitelům držím palce!!! Vydržte!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 srp 2011 19:58

To elixdragon: Pane diskutující kolego, obávám se, že právě před několika minutami jste zvítězil v soutěži Skok na špek. Blahopřeji. Znáte lidi kolem aktivity za odchod zprofané osoby jménem Bulasová z kdysi prestižní školy zvané Gymnázium J.Jungmanna? Viděl jste na vlastní oči perfektně ve vší slušnosti zvládnuté akce studentů? Dejte si proti tomu politické tanečky kolem ředitelky, výjezdní akce pánů Koudy a spol. (na youtube je naleznete) a vyřešte si sám pro sebe lehkou rovnici o jedné neznámé. Kdopak asi tu kočičku pověsil na kliku. A proč zrovna v době, kdy si příznivci ředitelky mysleli že se na vše zapomene. Reportáž Novy jak vidno padla na rodnou půdu.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Bambi » 19 srp 2011 19:59

elixdragon píše:Po shlédnutí dnešních televizních zpráv na Nově, jsem se zděšením zjisil, že nějaký omezenec a slaboduchý chudáček pověsil kočku na kliku tak nechtěné ředitelky Bulasové! Bulasové se nezastávám, ale tento zbabělý čin, kdy přijde o život nevinné zvíře, je ostudou žáků a učitelů celého gymnázia. Tímto činem jste ztratili na kreditu, který jste do dnes měli. Přeji vám všem, aby tam Bulasová zůstala a vy se kvůli tomu rozčilovali co nejdéle, šmejdi. Na bezbranou kočku to se to vytahuje. Jste špínou a ostudou Litoměřic!

Možná, než zas někoho začnete urážet,by stálo za to přečíst si toto: http://sosgjj.webnode.cz/news/vyjadreni ... em-deniku/
Bambi
 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 čer 2010 20:13

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Ropovod » 19 srp 2011 20:11

Bulasovou jsem viděl poprve "naživo" až dnes, a nepřesvědčila mne. Reportáž působila dojmem, že soudružka zavolala do její nejoblíbenější TV, přijel opravdový profesionál a natočil "reportáž" podle její osnovy.
Elixdragon nebude jediný, kdo večeřel naviják, jenom by mě zajímalo, kdybych si kočku pověsil já (neředitel), jestli můžu také počítat s návštěvou debílka.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod Jaroslav Šíma » 19 srp 2011 20:14

Osobně to odhaduji na dobrý tah. Paní ředitelka se z toho šoku zhroutí a ze zdravotních důvodů odstoupí nebo bude hospitalizována před zveřejněním rozhodnutí Rady kraje. Osobně pochybuji, že by toho byl někdo ze studentů, rodičů nebo učitelů schopen. Proč by takové praktiky někdo prováděl pár dní před rozhodutím. Vzhledem k častým a absolutně nelogickým excesům paní ředitelky v průběhu jejího působení na gymnáziu to spíše vypadá na její tábor.
Jaroslav Šíma
 
Příspěvky: 9
Registrován: 24 bře 2011 21:48

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod babča » 19 srp 2011 20:45

A že to zrovna odvysílala Nova, že? Kočku měla najít na klice už minulou sobotu. A téměř týden poté to odvysílá Nova. Je trapná.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Gymnázium Josefa Jungmanna

Příspěvekod winie » 19 srp 2011 22:34

az na to nebohe zvire byla ta reportaz usmevna. pani bulasova ma nejspis evidentne zpravy o tom, ze se jeji pusobeni na GJJ chyli ke konci, takze se pokusila o probuzeni citu v obyvatelich a ze je ona "nevinna". kazdopadne TV nova nezklamala. jen sem se divil ze nepustili v pozadi nejakou dojemnou hudbu :lol: . Ale vite co je nejhorsi? ze se ji to povedlo. Mezi lidmi co kauzu sledujou bude urcite nominovana na oscara za nejlepsi zensky herecky vykon v hlavni roli, ale na zbytek naroda to zafungovalo. takze dneska nevecerel navijak jen elixdragon. a troufam si rict ze ji tohle v ocich komise hodne pomuze. a nedivil bych se kdyby funkci prozatim udrzela. :roll:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

PředchozíDalší

Zpět na Školství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků