KVALITA KOMUNIKACÍ ( opravy ? )

KVALITA KOMUNIKACÍ ( opravy ? )

Příspěvekod fredmajer » 23 srp 2012 14:09

Rád bych zde rozvířil diskusi nad tématem kvality silnic v našem městě. Mám ten pocit, že to je čím dál tím horší, nic se téměř neopravuje. Chápu, že ( jak jinak ) nejsou peníze a proto ani nenavrhuji aby město stavělo nové silnice. Co si ale myslím, že by město mohlo a hlavně mělo udělat je vytvoření nějaké party dělníků kteří pracují u technických služeb a ti by postupně kontrolovali a opravovali jednu ulici po druhé. Největším problémem je to, že se silnice neustále rozkopávají a jejich následné opravy jsou nedostatečné, často se po nějaké době začínají propadat a už to nikdy nikdo opět neopraví. Zde se ptám, proč město nekontroluje ty firmy ( SČVK, ČEZ, atd ) které ulici rozkopou a poté opraví - aby silnice byla i poté jako nová? - např. Dalimilova ulice či u "zubárny" . K té partě pracovníků - zde si myslím, že pokud by na to nebyli peníze mohlo by se např. vynechat jedno uklízení v roce a ušetřené peníze dát do kvalitnějších silnic - co je platné když je silnice pěkně uklizená ale je samá díra? O prohlubních kolem tisíců kanálů ani nepíšu...
fredmajer
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 srp 2012 13:55

Re: KVALITA KOMUNIKACÍ ( opravy ? )

Příspěvekod elixdragon » 23 srp 2012 15:20

Nad závorama u gymplu se pracuje, před cca 2 měsíci nově postaveno, dnes rozkopáno ;) takhle se šetří.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KVALITA KOMUNIKACÍ ( opravy ? )

Příspěvekod dnn » 24 srp 2012 14:59

mě štve hlavně to, že v LTM nejsou dobře řešeny hlavní silnice ..všude snad schválně zpomalují dopravu přehazováním hlavních a vedlejších komunikací což nic nezlepšuje a pokud nezvolím cestu do pokratic pokratickou ulicí tak všude musím dávat X předností ..nehledě na to, že stav silnic je otřesný včetně Pokratické ulice ..

..také jsem nepochopil opravu části vozovky v ulici Na Kocandě, kde se vpodstatě vyměnil koberec u vyůstění do kruhového objezdu pod Dlouhou, ale že hned dva metry od hranice nového asfaltu je povrch narušený nikdo asi neřeší :oops: stejně jako ty kanály ..je to k pláči
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron