Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod ronyk » 17 říj 2011 17:48

Bohužel nemohu jinak než-li velice zkritizovat způsob zjednosměrnění této ulice. Praxe již ukazuje nesmyslnost směru zjednosměrnění . Neustále jsem svědkem, a asi nejsem sám, velice častého zpět couvání do hlavní ulice. Parkoviště je stále plné a úniku jinou cestou není, otočit se tam není kde a nedovedu si představit až se sem začnou sjíždět mimolitoměřičtí návštěvníci finačního úřadu, třeba v březnu při podávání přiznání. Myslím si, že není daleko doba až někdo na Masaryčce přehlédne auto , které se snaží vycouvat zpět z Turgeněvky. :?: :?: :?:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod Llukas007 » 17 říj 2011 18:38

Nic nového pod sluncem. Již delší dobu nějaká psychicky narušená osoba vymýšlí podobné zhovadilosti po celých Litoměřicích. Viz. ulice Bří Mrštíků! Jedna z nejširších né-li nejširší ulice v Litoměřich a nyní jednosměrná!!!!!!!! Buď ten člověk nikdy neseděl v autě, nebo je nepříčetný a neručí za své konání!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod Petr » 18 říj 2011 07:06

A jak byste tu situaci vyřešili vy? Obrátit jednosměrku, aby ti, kteří chtějí zaparkovat před finančákem, zajeli nejdřív do Palachovky? Nebo zjednosměrnit už od Masaryčky a na parkoviště najíždět přes chodník? Vrátit se k původnímu stavu a porušovat předpisy? Nebo zrušit parkování na jedné straně Turgeněvky a tu projíždět oběma směry? I přes zmíněné komplikace mi připadá současné řešení ještě nejlepší...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod ronyk » 18 říj 2011 15:20

Ano,obrátit jednosměrku, když zjistim, že na se na parkovišti nechytám plynule odjedu pryč a nemusím se točit či couvat. A když se nyní chci dostat na parkoviště musim už nyní zajet do Palachovky protože jsem místní a mám jistotu, že se z ulice plynule dostanu. Avšak stovky zde nebydlících se dostávají do pasti ! Je vidět, že Turgeněvovka slouží téměř výhradně jako parkoviště a ti co tam bydlí se určitě rychle naučí parkovat do Masaryčky.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod simi » 19 říj 2011 17:50

jednosměrku v ul. Turgeněvova jsem navrhl v dopravní komisy já. Směr projíždění ulicí je logický, ul. Tolstého je v opačném směru a ul. Turgeněvova je směrem do ul. Masarykova. Najíždění a vyjíždění z parkoviště je obousměrné a couvání , jak zde popisujete, do hlavní ulice Masarykova je vizitka řidiče. Zcela určitě vím, že v autoškole otáčení probírají. Kdo se neumí otáčet, doporučuji posílat dokumenty na finační úřad v Litoměřicích jinou formou. Radek Šíma
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod rajnoha » 19 říj 2011 19:26

Jsem si jistý, že v autoškole učí i telefonování za jízdy a mluvení do mikrofonu bez HandsFree (zvláště vezu-li kopu rozjívených dětí) a i používání neschválených autodoplňků. A na základní škole určitě učí skloňování podstatných jmen ženského rodu. S jednosměrkou souhlasím, ale s arogantností bych byl radši opatrný.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod ronyk » 20 říj 2011 06:19

Pro simi: je vidět, že jste nic nepochopil, nejde o to jest-li umím couvat či otáčet, ale kde mohu tuto činnost provádět.Není-li místo musím couvat tam, kde je. To znamená zpátky do hlavní ! Vlastně ani nevím jak s tímto souvisí Tolstého ulice, ta je jednosměrná už pár let a k finančáku tudy fakt nejezdím, proč asi.
No uvidíme, třeba Vám to jednou dojde až sestoupíte z výšin. :lol:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Turgeněvovava ulice-jednosměrka

Příspěvekod MilanN » 13 led 2012 08:38

Dobrý den, situace v ulici Turgeněvova je kritická ve dvou časových úsecích, a to v době od 7:00 do 08:00 a dále od 14:00 do 16:00 hod. Je to z důvodu, že ulice Turgeněvova je využívána jako nejbližší prostor pro zaparkování vozidel rodičů, kteří odvážejí a nebo si přijíždějí pro své děti do školy a školky. Podle mého by stačilo, aby v té době byla otevřena vstupní brána do areálu školy z ulice Šaldova. Rodiče pak budou moci využívat ke vstupu do školy dvou míst, čímž dojde k rozptýlení dopravy do přilehlých ulic a zároveň ke zmírnění zatíženosti dopravy v ulici Turgeněvova. :idea:
MilanN
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 led 2012 08:20


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků

cron