Úklid ulic na ruský způsob

Úklid ulic na ruský způsob

Příspěvekod Tomas.Marny » 27 dub 2011 10:13

Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Úklid ulic na ruský způsob

Příspěvekod Milan » 27 dub 2011 10:55

Ha, ha, ha, to by si mohly TSM pořídit a odtahovat takto auta při uklízení silnic. Už dlouho jsem se tak nezasmál - díky!
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Úklid ulic na ruský způsob

Příspěvekod elixdragon » 27 dub 2011 16:08

No je to v automobilce a vypadá to na šestky od mazdy - jsou to zkušební auta. Na dieselpower fóru se prodávají součástky jako řídící jednotky, volanty s bagama za zlomek ceny, vše nové právě z těchto aut. Prodávají to pravděpodobně ti co mají na starosti likvidaci. Podle mě je to velká škoda.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Úklid ulic na ruský způsob

Příspěvekod worwan » 30 dub 2011 15:47

elixdragon píše:No je to v automobilce a vypadá to na šestky od mazdy - jsou to zkušební auta. Na dieselpower fóru se prodávají součástky jako řídící jednotky, volanty s bagama za zlomek ceny, vše nové právě z těchto aut. Prodávají to pravděpodobně ti co mají na starosti likvidaci. Podle mě je to velká škoda.

Není to žádná škoda protože jsou to díly bez záruky a jejich cena je zahrnutá v ceně nových vozů.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Úklid ulic na ruský způsob

Příspěvekod elixdragon » 02 kvě 2011 14:10

Než to zničit to mi jednu bez záruky klidně mohli věnovat a myslím, že bez záruky by to bral každej zadarmo. Chápu že je to hloupost, ale proč testovaný auta nerozdají třeba posrancům, senátorům atd.?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron