Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod Lunardi » 11 dub 2011 20:56

Dnes, asi 16.45 se po parku proháněli tři mladí? chlapci na motorkách. Nebyly to žádné silné stroje, možná okapotované 125 nebo skůtry. Od gymmplu k bazénu, nevím jakou rychlostí, ale na to že po té cestičce chodí maminky s dětmi a s kočárky, dost značnou. Nepíši o silnici k bazénu, ale o cestě po kraji parku. Potom zabočili do parku a po trávnících mezi chodci, no běs. Byl jsem tak konsternován,(nasrán) že jsem nebyl schopen zapsat si SPZ, a nebyl jsem sám. Bohužel, nevlastním ani mobil, tak než jsem našel tel.budku a volal policii, byli asi v trapech. Asi se nedá ohlídat vše, ale ve Svojsíkově a Jiáskových Sadech se poslední dobou dějí věci.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod dotik » 11 dub 2011 21:08

Jedním slovem IDIOTI. Předpokládám, že to jsou stejní, kteří mi dneska vletěli pod auto na náměstí. První v pohodě projel, i když neměl přednost, nechal jsem ho jet...ale nebýt toho, že tak nějak automaticky kolony motorek pouštím celé, tak bych dva další pitomce sestřelil... dávejte na ně bacha...jsou to mladý kluci, nic si na nich nevezmete a i když jsou to IDIOTI, tak umřít si nezaslouží... a na motorce to jde až moc snadno :(
dotik
 

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod winie » 11 dub 2011 22:56

tak to at chlaci doufaj ze se mi nedostanou pod ruku. :x delaj akorat motorkarum spatne jmeno. tipoval bych to na studenty gymnazia. mozna by nebylo od veci se zitra zajit podivat ke gymplu jestli tam ty motorky nestoji. mozna by nebyl spatny popis motorek. precijen tehle komaru tu tolik nejezdi.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod babča » 12 dub 2011 08:29

Nevidím ani jeden důvod, proč by měl kdokoliv dávat pozor na tyto "všedovolující" si jedince bez jakýchkoliv zábran. Co si asi na nich vezme máma, která vypustí své děti v parku v domnění, že jsou tam v bezpečí. Děti přebíhají z jedné uličky do druhé, jezdí na odstrkávadlech, kolech, nečekají tam nic takového. A pro tyhle "bezmozky" musí platit zákon přírody. Ti se musí vymlátit sami mezi sebou. A pro Lunardiho. Příště požádejte jakoukoliv maminku ať vytočí 156 - MP. Určitě každá má telefon u sebe a ráda pomůže. Telefonní budka je, myslím, před budovou Státního zastupitelství.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod dotik » 12 dub 2011 09:09

protoze zacit by clovek mel vzdy u sebe...a ja se obcas treba jako idiot chovam, ale nikoho bych pri tom na zivote neohrozil...muzu byt nasrany,muzu psat na forum, facebook, delat fotky, volat 156 ale nebudu jim prat aby se pozabijeli mezi sebou...oni z toho taky vyrostou...jako jsem z toho vyrostl ja a predpokladam hafo dalsich lidi, kterym bylo nekdy 17 a udelali kravinu...
dotik
 

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod babča » 12 dub 2011 09:36

Ano, ať si začnou u sebe hlavně oni. Ono je dneska v módě zažít nějaký ten "adráč", jak oni říkají. A tohle se jim náramně líbí. Báby a dědky v parku vytočí, mámy vylekají, a to, že jim někdo vynadá, o to tu taky především jde. Protože je to prostě baví.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod winie » 12 dub 2011 13:26

jenze pak bude otazka casu, kdy si na ne pockaji tatove od tech deti a to pak bude teprve ten pravej "adrac"
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod elixdragon » 12 dub 2011 15:46

No a pak se můžu divit, že na mě ostatní řidiči v autech troubí a nadávají, že je předjíždím, když stojí v koloně. Kluci jsou nevybouřený a dělaj voloviny - my jsme jezdily na kočku a taky na nás nadávali, ale do parku by mě to tedy nenapadlo. Dělají ostatním skútrařům špatné renomé :(
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod winie » 12 dub 2011 17:51

dneska jsem projizdel okolo gymnazia. lehce pred pul ctvrtou. Lunardi: nebyla nahodou jedna z tech motorek okapotovana seda metaliza? dnes tam totiz jeji majitel turoval studeny motor do cerveneho - coz samotne vypovida o jeho inteligenci, ale ta dulezitejsi informace je ta, ze u toho stal v brane do arealu gymnazia. takze by si tyto protekcni spratky mohli mozna bud zamestnanci gymnazia, nebo by tam mohli hlidkovat prislusnici statni policie. MP v tomto nic nezmuze.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod danchezz » 14 kvě 2011 20:41

Dnes jsem potkal nejakyho ladice na stribrne 125 dole na ostrove.Rozjel to od parkoviste u kurtu smer k mostu tak na 50 Km/h a
20m nez me minul ,pustil obe ruce z riditek a zacal si protahovat nohy jako kdyby zrovna na tom fichtlu ujel 300km v kuse.

Timhle stylem proletel tak max. 3m kolem me.Musim k tomu rict, ze jsem sel s kocarkem, ve kterem spalo 3mesicni baby.
Nevim, co bych udelal,kyby typek najel treba do diry nebo na kaminek,spadnul a ta motorka mi vlitla do kocarku.
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."
danchezz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 říj 2010 09:47

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod winie » 14 kvě 2011 20:48

no tak to je presne on co me nedavno predjizdel na plne care v krizovatce u pedaku a to mi projel asi 20cm od zrcatka. je to ten stejny clovek co jsem mu tu uz vzkazoval varovani. opravdu si koleduje o to, ze ho nekdo sestreli. myslim si ze by se na nej mela statni policie zamerit a ne buzovat vse okolo :roll:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Blázni na motorkách v parku ,to tu ještě nebylo..

Příspěvekod worwan » 14 kvě 2011 22:48

tak to já vim na rozdíl od danchezze uplně přesně co s ním..šlápl bych mu bez ohledů na důsledky pro mne na krk!
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků