Anketa-parkování na náměstí

Re: Anketa-parkování na náměstí

Příspěvekod m.gut » 08 čer 2011 22:42

Opravdu se musím smát názorům, jako že zrekonstruovaná větší část podzemí, sem přivede davy turistů, nebo že to je nepostradatelný kus historie. Devadesát procent podzemních chodeb pod náměstím 200 let nikdo neviděl, a dalších 200 let nikdo neuvidí. V současné době přístupná část podzemí sem evidentně tisíce milovníků historie, záhad či čehokoli jiného, netáhne. Takže názor, který zde již byl, a to přístupná menší část chodeb jako dosud (větší či menší dle libosti), a ve zbytku parkoviště, je naprosto smysluplný. Samozřejmě po nutných analýzách proveditelnosti a finanční realizovatelnosti. Podobných příkladů je po Evropě spousty.
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Anketa-parkování na náměstí

Příspěvekod Llukas007 » 09 čer 2011 08:17

Mám nápad! Co třeba zbourat Muzeum na náměstí a místo něj postavit nákupní centrum s velkým podzemním a střešním parkovištěm? Přece kdy jste byli naposled v muzeu, tak co s ním, když je nevyužívané!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Anketa-parkování na náměstí

Příspěvekod kyklop » 09 čer 2011 09:01

Opět srovnáváte nesrovnatelné. Podle čeho víte, že je muzeum nenavštěvované? Já tam chodím každý rok a jsem místní a chodí tam plno exkurzí škol, cizinců i turistů. Kdy jste byl v podzemí pod náměstím, nebo někdo koho znáte? Asi nikdy a taky se tam nikdo nikdy nepodívá.
kyklop
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 kvě 2011 09:00

Re: Anketa-parkování na náměstí

Příspěvekod Milan » 09 čer 2011 17:25

Mě by taky zajímalo, jak chodby vypadají. Myslím jen na plánech, ty by snad někde mohly být. Vzhledem k tomu, že v době, kdy na náměstí bylo autobusové nádraží a plocha se propadala, předpokládám, že je vše řádně zasypáno, bez jakékoliv rekonstrukce. Znovu se tedy ptám, má někdo nějaké plány nebo náčrtky, jak chodby pod náměstím vypadají, či vypadaly? Nebyly jen pod domy? Byly domy propojeny mezi sebou i přes náměstí? Spousta lidí zde brání něco, co nikdo neviděl, nebo viděl? At'se tedy ozve a podělí se o informace.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron