Masarykova ulice-chodník

Masarykova ulice-chodník

Příspěvekod ronyk » 24 led 2011 10:55

V podstatě nevím komu mám svůj dotaz adresovat, ale protože stejně už není zvykem zde odpovídat, tak snad jen to bude přečteno někým koho se to týká. Jistě se již ti občané, kteří se ráno pohybují Masarykovou ulicí všimli pracovité ženy,která velmi poctivě uklízí chodník na straně Finančního úřadu a to od závor až ke kruháku. Jám bych byl toho názoru, zda by někdo nemohl její činnost přesměrovat na druhou stranu silnice. Její strana je podle mého názoru daleko méně frekventována chodci než-li strana vlevo směrem od závor. Je fakt, že tento chodník je delší a hlavně širší, ale údržbu by si zasluhoval také. Kdyby náhodou uklízela i tuto stranu, tak se předem omlouvám, ale já ji tam nikdy neviděl. Děkuji. :)
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Masarykova ulice-chodník

Příspěvekod worwan » 24 led 2011 23:01

a co takhle přejít na druhou stranu :idea:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Masarykova ulice-chodník

Příspěvekod ronyk » 25 led 2011 07:41

Výborný nápad,jenomže když to bláto od projíždějících aut je tak nebezpečně blízko. Já vím, dobrý je i nápad vzít si pláštěnku. Dík nechci. ;)
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Masarykova ulice-chodník

Příspěvekod winie » 25 led 2011 15:40

eventualne muzete vzit koste do ruky a jit ji pomoct ;) nema smysl uklizet uprostred zimy chodniky.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Masarykova ulice-chodník

Příspěvekod Ing. Ivo PERNA » 26 led 2011 02:49

Dobré ráno, krásné ráno všem.
Jsou tu prezentované hezké rady a porady. Pro Ronyka, zkuste se nakontaktovat na ltm. zastupitele Václava Knotka. Určitě pomůže a tuším, že by mohl mít i tuto problematiku na starosti. Kontakt získáte na sekretariátu starosty a tajemníka - 416 916 105(106). Mějte všichni hezký den.
Ing. Ivo PERNA
 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2010 13:35


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron