Tyršův most

Tyršův most

Příspěvekod elixdragon » 27 pro 2010 07:55

Dobrý den,
při jízdě domů z povánoční návštěvy, jsem na Tyršově mostě najel do jedné z těch děr co tam jsou (nebylo možné se jí vyhnout) jelikož naproti se do mého pruhu vyhýbalo nákladní auto také díře. Chtěl jsem se zeptat, jestli mohu uplatnit nějaký nárok na seřízení geometrie a prohlídku vozu technikem za finančního příspěvku společnosti SÚS (nebo kdo to má na starosti), protože se mi zdá, že jsou to opravdu díry monstrózních rozměrů a já jsem si na jedné z těch děr, rozhodil celou geometrii a teď mi auto táhne do leva.
Za odpověď děkuji.
Elix
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Tyršův most

Příspěvekod Llukas007 » 27 pro 2010 15:38

Díry jsou tam opravdu monstrózní! Problém však bude v tom prokázat souvislost vaší geometrie a dírou na mostě. Dokázat, že se daná věc stala tak jak popisujete na daném místě. Což bude podle mého docela dost obtížné.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Tyršův most

Příspěvekod Lukino » 27 pro 2010 17:04

Potvrzuji. Den ode dne je to horší, za chvíli uvidíme skrz díry do Labe...
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Tyršův most

Příspěvekod Tomáš Komárek » 30 pro 2010 18:14

Jezdím tudy denně do práce, díry jsou hrůžostrašný!!! Den ode dne větší...

Zeptám se, zkusím to, ač nečekám žádnou kompetentní opověď.

Bude se ta obluda, který se občas dá říct i most, někdy spravovat?!
Tomáš Komárek
 
Příspěvky: 30
Registrován: 14 čer 2010 16:56

Re: Tyršův most

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 pro 2010 18:18

Bude, ac ne v pristim roce, ale udajne rok 2012, zatim se pripravuji zapujcky pozemku atd. Tak uvidime. Nicmene si myslim, ze vozovka by mela byt reklamovatelna, mam pocit, ze se to dokonce uz letos reklamovalo, stale stejny problem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Tyršův most

Příspěvekod nemamniczpokratic » 30 pro 2010 18:37

Dnes se most opravoval!! Jel jsem tudy okolo 12 hodiny a právě SÚS končila opravy děr na mostě, Vím, je to jen provizorní zalátání těch obrovských děr asfaltovou směsí která se používá v tomto období, ale buďme rádi alespoň za toto. Také jsem na našem mostě v poslední době občas vymetl nějaký ten kráter ať služebním, tak soukromým autem. Mnohdy bych se rád vyhnul, ale stejný manévr prováděli řidiči v protisměru, tak nebylo kam. Přeji hezký zbytek dne!!!
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Tyršův most

Příspěvekod winie » 30 pro 2010 18:42

v tomhle pripade doporucuji zastavit u krajnice a zavolat statni policii, aby vse zdokumentovali a pak predat stiznost odpovednemu odboru mestskeho uradu. jinak mate smolika. Jezdim nekolikrat tydne do usti a v okoli sebuzina je to teprv ta spravna sranda :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Tyršův most

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 led 2011 20:44

Rad bych podekoval nejspise SUS, ze diry pomerne rychle a na tohle pocasi asi i dobre opravili, takze diky a kez by vse slo vzdy takto.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Tyršův most

Příspěvekod oldddek » 06 led 2011 08:42

Škoda, že při vjezdu na most od Litoměřic znovu rostou dvě díry. Už jsem je jednou vymetl ani jsem si nevšiml jestli se vydrolila původní vozovka nebo záplaty. Alespoň, že ty ostatní zatím drží.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... sfalt.html
oldddek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 lis 2010 10:22


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron