šikana majitelů sportovních vozů

šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod winie » 14 pro 2010 20:28

Dobrý den, koukám, že pan inženýr perna už bohužel na dopravce není, nicméně si tento příspěvek přečte snad jeho nástupce. Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč se Litoměřice stávají retardérovým rájem? Mám sportovní vůz (ne nějakou ospoilerovanou hrůzu) a s většinou retardérů v Litoměřicích mám velké problémy. Buď je nepřejedu vůbec, nebo si o ně ničím podvozek. Už teď se těším jak budu přeskakovat momentálně vznikající retardér u gymnázia, který je dle mého názoru i nevhodně umístěný a celkově je ta změna té křižovatky poněkud divoká. Jakoby nestačilo zvlněné a děravé náměstí.... Neví někdo zda se dá případná škoda napáchaná na podvozku vymáhat po správci komunikace? Děkuji za odpověď.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod dotik » 14 pro 2010 21:53

Možná je to tím, že mnoho řidičů nedodržuje rychlost a doplácí na to ti slušní (včetně těch ospoilerovaných). U Boženy je 30km, u gymplu k centrálce je 30km a v létě není moc řidičů, kteří to dodržují. Nepokutuje se, takže se musí dělat podobná opatření ;) Ale zajímavou myšlenkou jsou alespoň dva stálé radary. Vzhledem k tomu, že poslanci chtějí stále udržovat osoby blízké, tak bych to udělal radar + semafor. Nad 55km naskočí červená...smůla...
dotik
 

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod winie » 14 pro 2010 22:45

mozna by pomohlo kdyby tam obcas stala jen preventivne policie. byt jen odstaveny auto a pri ty prilezitosti se muzou jit strazci zakona projit parkem a pochytat tam mistni vyhulenou mladez. jde mi o to, ze tudy jezdim hodne casto a opravdu se mi dva retardery preskakovat nechce. navic pokud mluvime o omezeni rychlosti, tak to by melo byt hlavne v ulici od gymnazia ke skolni jidelne.tam opravdu nekteri, obzvlast zaci gymnazia, jezdi neprimerenou rychlosti. v miste kde vznika retarder je podle meho mineni zbytecne a nevhodne umisteny.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod drsny » 14 pro 2010 22:45

semafor s radarem neni asi uplne spatny napad, ale ne vzdy musi byt prinosem (viz clanek semafor klidu na webu d-fens), ikdyz na zminovame miste by s nim asi problemy nebyly.
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod Llukas007 » 15 pro 2010 07:32

Osobně jsem si myslel, že přechod pro chodce umístěný těsně za křižovatkou je už přežitek. Jak vidno podle přechodů u parku bohužel není. To bude ťukanců. Navíc nechápu proč se taková věc nebuduje v létě když na tomto místě není žádný provoz a školy jsou uzavřené a buduje se když napadne sníh. To budou ty chodníky na jaře a v létě vypadat až si to sedne.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod oldddek » 15 pro 2010 08:38

Hlavně mi trochu vrtá hlavou, že retardér už je z půlky postaven a dopravní značení tam není. Kamarád, který nebydlí v Liotměřicích tudy projížděl když už byla tma, samozřejmě retardéru si všiml až na poslední chvíli a sedřel si spodek. Nevím jestli teď už tam je dopravní značení, ale rozhodně před pár dny tam nebylo. Retardér by ani nemusely stavět, po zimě se zase rozrostou díry, který budou beztak několik měsíců bez údržby, takže se stejně rychle jezdit nebude.
oldddek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 lis 2010 10:22

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod worwan » 16 pro 2010 17:31

Nějaký hrbolek mě nerozhodí,chce to pořádné auto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.offroad.cz/
A když někudy neprojedu (což není často) tak tam holt nejedu.
Přílohy
DSC_0072.JPG
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod elixdragon » 16 pro 2010 22:53

oldddek píše:Hlavně mi trochu vrtá hlavou, že retardér už je z půlky postaven a dopravní značení tam není. Kamarád, který nebydlí v Liotměřicích tudy projížděl když už byla tma, samozřejmě retardéru si všiml až na poslední chvíli a sedřel si spodek. Nevím jestli teď už tam je dopravní značení, ale rozhodně před pár dny tam nebylo. Retardér by ani nemusely stavět, po zimě se zase rozrostou díry, který budou beztak několik měsíců bez údržby, takže se stejně rychle jezdit nebude.


Sedřel si spodek? Proboha co to má za auto? Na popud tohoto tématu jsem přejel retardér v 50 km rychlosti a nic se nestalo, vyřiďte kamarádovi ať pořídí nové tlumiče, nebo si nechá dát mezi pružiny podložky pro zvednutí vozu. Jinak WINIE co máte za vůz, jestli to není tajné.A k práci dělníků teď v zimě jediné: pořád lepší za mrazu, než v bahně, ale co to udělá až bude jaro, nebo léto bůh ví.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod oldddek » 17 pro 2010 07:38

Kamarád má Fiat Coupé... tlumiče a pružiny má nové, je to taková celkem nízká uhopsaná koza. Špatně jsem to napsal, vzal si přední část vozu, takže nárazník atd. Já dávám radši přednost pohodlí, takže mě by se s autem taky nic nestalo při 50km/h. Holt tohle ja rádobi ''Ferrari'' :lol: z mého pohledu na běžné ježdění nepraktické
oldddek
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 lis 2010 10:22

Re: šikana majitelů sportovních vozů

Příspěvekod winie » 21 pro 2010 22:13

omlouvám se, ale co mám za vůz tu publikovat nehodlám. je to tovární sportovní dvoumístný vůz. víc neřeknu ;) a muzu potvrdit ze s řadou litomerickych retarderu ma problem i jednickova octavie v kombiku s tovarnim sportpakem.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron