Parkování

Parkování

Příspěvekod ronyk » 05 zář 2017 08:06

Kdyby jste hledali místo na parkování, přijeďte do Raisovy, tady je místa dost. Můžete i trvale.
Přílohy
IMG_20170904_150156.jpg
ronyk

Re: Parkování

Příspěvekod LTM 1994 » 06 zář 2017 21:41

Stejnej flek je v Plešivecky naproti tomu dlouhému paneláku . Parametry to má sotva na zaparkování kola,natož na parkoviště pro auta :-D
LTM 1994

Re: Parkování

Příspěvekod Lukino » 14 lis 2017 00:06

Ulice Werichova. Několik bytových jednotek, spoustu lidí a aut. Minimální parkovací místa.

Jednoho krásného dne, se nějaký úředník rozhodl jedno parkovací místo zrušit na úkor schodů (proč? Však to šlo obejít po chodníku cca 100m a kdo byl línej, ať si dupe v blátě), ale budiž. Za pár měsíců se opět někdo rozhodl, že těch parkovacích míst je tam nadbytek a z obou stran schodů se nechalo namalovat bílé šrafovaní - tj. další dvě parkovací místa pryč (široké na jedno parkovací místo po obou stranách) - A tady se ptám Proč? Jaký to má důvod?
To, že vodorovné značení měl každý na salámu, i já, protože tuhle pakarnu jsem odmítal na přeplněném sídlišti akceptovat se dalo očekávat. Tak tam soudruzi z TSM osadili zelené sloupky.

To jsou minus 3 parkovací místa. V pohodě, milí úředníci s domem a garáží, my si svá auta budeme brát domů do poliček.

Může mi někdo říct, kdo tohle vymyslel a proč?
Lukino

Zpět na Doprava a komunikace