Parkování u zimního stadionu

Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Lucca » 22 pro 2015 18:38

Dobrý den,

věřím, že zřejmě tímto tématem pobouřím spoustu lidí v našem malebném městě, nicméně mě již delší dobu trápí parkování v hodiny, kdy se právě hraje na našem zimní stadionu hokej. Parkující vozidla se zde dopouští několika přestupků, jako například stání v křižovatce či stání na zeleni apod. Ptám se, kde je v tuto chvíli hlídka městské police, aby zde tyto řidiče pokutovala? Je mi nadmíru jasné, že zde jde o "veřejný zájem" a jelikož je v našem městě populární hokej, nic takového se dít nebude.

Je nadmíru jasné, že se zde spousta diskutujících bude vymlouvat na to, že v blízkosti není žádný velký prostor pro parkování, nicméně to není ani na sídlištích, kde řidiči dostávají pokuty za stání na zeleni, na žluté, v křižovatce apod. v místě, kde je provoz minimální. V současné době, i díky uzavírce Tyršova mostu, je tato ulice hlavním tahem a vozidla, která zde parkují v době hokeje nadto, že parkují na zeleni, v křižovatce, na chodnících apod.. také zúžují celou vozovku.

Opravdu jsem zvědav na to, zda-li příjde den, kdy bude na městskou policií apelováno ze strany nějakého občana, aby přijeli takto parkující vozidla vyřešit a jak to udělají.

A jaký je Váš názor na parkování u zimního stadiónu? Příjde Vám to normální, bezpečné a fair vůči lidem, kteří nemají kde zaparkovat v jiné části města a tito pokuty dostávají?:-)
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Missorka » 22 pro 2015 19:33

Jelikož bydlím za LTM a jezdím tudy denně, tak nevím, zda je to fér čni nikoli, jen, že to totálně komplikuje už tak komplikovanou dopravní situaci... Nechápu, že to nikdo neřeší.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod kočka » 23 pro 2015 07:44

Když si na tomto fóru najdete vlákno "Žádost o vysvětlení a přešetření" z 15.1.2015, tak zjistíte, že se nic nového neděje. Jak by také mohlo. Vždyť rozhodují stále titíž.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Llukas007 » 24 pro 2015 14:10

V Litoměřicích se řeší pouze parkování v centru u těch kteří nemají koupený lísteček! Jinak můžete parkovat kdekoliv. Na trávnících, chodnících, v parcích atd. Ale pouze za předpokladu, že vás někdo neudá! Pouze udavač dovede rozhýbat naší MP ! Jinak nic! A to jen proto, aby opět neudal MP, že nic nekonala! Hezký systém. Taková trochu vláda lidu. :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod PLF » 25 pro 2015 13:57

Mám pocit,že v této lokalitě by měla něco dělat i PČR.Každý poukazuje na práci MP,Která je občas vidět,ale PČR v Litoměřicích nekoná vůbec.Určitě se nejedná jen o botičky ,ale o celkovou situaci což je hlavně v kompetenci PČR a Dopravní policie.
PLF
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 lis 2010 09:59

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Lukino » 25 pro 2015 16:05

Tak ona PČR zas těch hlídek tolik nemají, na to jak velký mají rajon. Bohužel...
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 pro 2015 08:27

Uz jsem se jednou dotazoval velitele MP, jak jsou rozdelene kompetence. A nijak :) cokoliv budete chtit po MP, muzete chtit i po statnich a oni si to pak ruzne predavaji, nicmene pokud statni upozornite na spatne parkovani, musi to jet resit. Co vyresi je asi nasnade.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Konik.HOP » 07 led 2016 09:45

Ona koncepce opravy stadionu bez vytvoreni odpovidajiciho parkovani je od zacatku padla na hlavu. Opravdu nekdo cekal, ze lide budou chodit na utkani nebo verejne brusleni pesky? Stejne tak neni vyresene misto pro rodice, kreri vozi deti na treninky hokeje a potrebuji jen deti vylozit/nalozit a odjet. Proc mesto neresi "narazove" parkovani s majitelem arealu starych mraziren? Ono je stejne zajimave, ze Stavebni urad v pripade mesta povoli opravu stadionu bez vytvoreni adekvatniho parkovani , ale pokud by to same chtel zkusit kdokoliv jiny, tak mu to neprojde.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod ronyk » 07 led 2016 10:45

Asi je fakt, že parkovacích míst je pomálu a nebudou nikdy stačit. Neznám počet mimolitoměřických diváků, ale mě jako občana Litoměřic(Pokratic) by ani nenapadlo jet na zimák autem.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod Lukino » 30 led 2016 22:27

Jako to, že u stadionu když se hraje stojí auta tak nějak překousnu, ale že dneska když zápas skončil, zastavily dva autobusy pro fanoušky přímo naproti stadionu hned za značkou zákaz zastavení a tím na dobrou půl hodinu znemožnily jediný výjezd z města, protože v protisměru stále jezdila auta a prostě se ty busy nedali objet, to už je i na mě moc.
Ještě ke všemu, přímo před našimi četníky, kteří stáli zašití vedle stadionu a všechno museli vidět...
Kolona z města s kvůli tomu táhla celým městem, dokud fanoušci nenastoupili... Jako by byl problém aby zaparkovali jinde a ti lidé si došli. Nohy by jim snad neupadly...

Pochopil jsem to tedy tak, že na zákazu zastavení mohu zastavit, aniž by mě mp kárala..
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod LucieL » 17 úno 2016 19:26

Dnes parkují auta opravdu všude - v křižovatce, na obrubnících, před výjezdy, na zeleni, na žluté čáře! A kde je MP? Proč to nikdo neřeší?! :evil:
LucieL
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 úno 2016 19:22

Re: Parkování u zimního stadionu

Příspěvekod ronyk » 18 úno 2016 03:38

Jó, když je vstup zdarma, přijede kdejaký ňouma.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron