Jaký pán takový krám

Jaký pán takový krám

Příspěvekod Ridic Tonda » 03 črc 2015 12:44

Jezdim denne po okrese napadlo mne male srovnani.Jak se rika : jeden obrazek vyda za sto slov.Je smutne videt jak to dopada, kdyz vede mesto alkoholik .....

image.jpg
Ridic Tonda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2015 12:34

Re: Jaký pán takový krám

Příspěvekod Petr » 03 črc 2015 14:03

Tak to je hodně ubohé srovnání :twisted: ! Lovosický starosta, nápadně ověnčený tituly, je alkoholik? Do zprovoznění dálnice jsou Lovosice trvale přetížené dopravou. Nás to kvůli rekonstrukci mostu čeká ještě několik měsíců... Navíc, pokud vím, tak kruhový objezd není stavbou města (tedy ani jeho vizitkou, natož starosty města). Prostě ubohost, já bych za Lovosice určitě neměnil, jsem na Litoměřice pyšný! Ale pokud je srovnání myšleno pozitivně pro Litoměřice, tak se omlouvám... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Jaký pán takový krám

Příspěvekod Jarda Malík » 07 črc 2015 23:04

Pane Petře bez jakékoliv urážky,ale jste zcela zdravé mysli ? Ten kruhový objezd u Severky je ostuda nejenom starosty Chlupáče ale i celých Litoměřic. Podívejte se na forum kde se neustále řeší jeho provedení a bezpečnost. Ten plevel uvnitř je jen třešnička na dortu. Jestli si dobře pamatuju tak nějaký zastupitel už na počátku stavby psal do novin,že to bude katastrofa a následně vyšel článek kde starosta Chlupáč ubezpečoval veřejnost jak si vše prohlédl a vše je jak má být. A ono se ukázalo že ten zastupitel měl pravdu. To jestli starosta Lovosic pije to nevím ale to že starosta Litoměřic bývá často takříkajíc pod parou,to ví snad v Litoměřicích každý.Ale nemyslím že alkoholismus starosty Chlupáče je důvodem ostudného kruhového objezdu,to by bylo moc jednoduché vysvětlení
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Jaký pán takový krám

Příspěvekod Jirka » 12 kvě 2016 08:18

Pro neznalé. Starostou královskeho města Litomerice je viz výše. Technické služby Litoměřice vede zasloužilý funkcionář litoměřické ODS. Vedoucí odboru dopravy na radnici v Litoměřicích je zasloužilý funkcionář ODS, ale vyhozen z Lovosic. Bez jakéhokoliv varování jsem dnes odbočil z Liškovy do E.Krásnohorské a stal jsem se obětí asfalterů provádějících konečně bohulibou údržbu děr. Ale to zabezpečení akce od řídících pracovníků je katastrofa. Jednoduchou dedukcí mi vychází, že bordel v litoměřických ulicích je cíleně řízen ODS. Ale dosud mi uniká proč?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Jaký pán takový krám

Příspěvekod Llukas007 » 12 kvě 2016 19:53

Ještě že to tu nevedou díky Bohu Anonysti! Ale aspoň by bylo lépe seniorům! :lol: To mě baví jak se někdo dovede pro VĚC propůjčit k čemukoliv! :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků