Autobusová zastávka ul.28.října

Autobusová zastávka ul.28.října

Příspěvekod ronyk » 24 zář 2010 07:05

Měl bych obecný dotaz, zda-li se ho někdo ujme. Vrtá mi hlavou parkování na zastávce MHD u hospody na rohu Plešivecké a 28.října. Mám zato, že nelze na zastávce parkovat +- nějaké metry. Zde se parkuje stále a bez jakéhokoliv omezení. Je fakt, že by mi až tak nevadilo ,kdyby se v těchto místech neparkovalo po obou stranách a když se vyřítí auto z poza rohu (má docela omezený výhled), nastanou problémy. Šíře průjezné vozovky je tak 4 metry. Dá se s tím něco udělat? Ď.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Autobusová zastávka ul.28.října

Příspěvekod Ing. Ivo PERNA » 25 zář 2010 09:25

Dobrý den, krásný den
Parkování na zastávkách veřejné linkové autobusové dopravy i MHD je zakázáno. Tato zastávka bývá většinou kromě svislého dopravního značení (označník)také označena i vodorovným dopravním značením ve žlutém provedení. Pokud je takto popisovaná situace více než častá, pak je to záležitost, kterou by měla řešit nejen městská, ale i státní policie (obvodu, případně dopravní). Takto nevhodně zaparkovaná vozidla si víceméně říkají o odtah. Hovořím o takto konkrétně popisované zastávce MHD v ul. 28.října ronykem. Jinak chápu, že parkování na sídlištích ve městě je docela velký problém. Přeji všem čtenářům těchto stránek hezký den a i neděli.
Ing. Ivo PERNA
 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2010 13:35

Re: Autobusová zastávka ul.28.října

Příspěvekod Milada » 27 zář 2010 16:44

Dobrý den,
předpokládám, že na autobusové zastávce nesmí parkovat ani autobus. Na zastávce u Severky parkuje autobus pravidelně a při výjezdu z Werichovy/U Katovny je velice špatný rozhled. Už tak se dá těžko odbočit doleva, natož když vám něco brání ve výhledu...Co s tím?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Autobusová zastávka ul.28.října

Příspěvekod Ing. Ivo PERNA » 27 zář 2010 17:59

Dobrý večer, krásný večer.
Na otázku, co s tím, je tady odpověď. Zjistit dopravce a nahlásit dispečerovi tohoto dopravce. Popřípadě k nám na odbor. U nás jsou tlf. čísla k dispozici.
Ing. Ivo PERNA
 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2010 13:35


Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron