Parkování u bazénu

Parkování u bazénu

Příspěvekod ronyk » 29 kvě 2014 11:39

Policisti to vám to vážně nevadí?
Přílohy
U bazénu 29.5.jpg
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod vodomerka » 29 kvě 2014 12:07

bězně v těch místech botičkujou. tak by neměli mít dvojí metr ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Jirka » 29 kvě 2014 15:35

Proberte se. Vozidlo je na seznamu Králikovy gardy jako panské.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod winie » 02 čer 2014 20:15

vodomerka píše:bězně v těch místech botičkujou. tak by neměli mít dvojí metr ;)

Nebo malou botičku :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod elixdragon » 02 čer 2014 20:38

ronyk píše:Policisti to vám to vážně nevadí?


Když to vadí Vám, tak proč nevoláte 156? Proč jste upravoval RZ? Vždyť policie by mohla majitele vozidla potrestat. Proč jste mu neukopnul zrcátko? Když se projdete po pokraticích, tak zjistíte, že až bude jednou průser v některých z paneláků (oheň, únik plynu apod.) tak se tam ani IZS nedostane. Nikomu to nevadí, hlavně že parkuji přímo u paneláku a mám to kousek domů, pak nemá být česká společnost jako pašík před porážkou :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod ronyk » 02 čer 2014 21:27

Jo psal jsem i s fotem, prý nemou být všude.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod ronyk » 19 úno 2015 15:03

Tahle to začalo a takhle to skončilo, nebo né? Že by konečně MP zasáhla a nejezdila jen na bazén na svačinu!
U bazénu 29.5.jpg
U bazénu 29.5.jpg (52.09 KiB) Zobrazeno 33345 krát

u bazénu 2.jpg
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Calib » 19 úno 2015 20:09

pro "Ronyka"
Kdybyste se místo těch invektiv informoval nejdříve přímo u zdroje, tak by jste se možná dozvěděl, že ta vaše poslední fotodokumentace je již zastaralá, že ke skutku došlo již před asi týdnem a ne rozježděním po parkujících vozidlech, ale těžkou technikou provádějící opravu a že již byla zadaná rekultivace tohoto následku. S pozdravem

hrubiško Dušan
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 úno 2015 20:33

Nevím jak to vzniklo, neviděl jsem to, ale to že tam auta stávají na trávě pravda je, ale tady je fakt videt, ze by to osobakem tezko nekdo takhle rozjezdil. Blbečci jezdí na parkoviště pod most. Tam tedy nějaký bezmozek skutečně jezdil smykem i po trávě.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Llukas007 » 19 úno 2015 20:51

A kdy dojde na dementy parkující na kdysi travnatém pruhu v horní části ulice Osvobození? Pruh mezi chodníkem a silnicí je naprosto zničený od parkujících aut mnohdy i na chodníku! Nikdy jsem neviděl v těchto místech zásah MP! proč?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Calib » 19 úno 2015 21:09

Zřejmě myslíte místo u sportovní haly nad gymnáziem, před železničním přejezdem (tam kde kdysi byl novinový stánek). Na tomto místě byli v poslední době řešeni několikráte řidiči "špatně parkující", kteří byli účastníci vždy nějakého sportovního útkání nebo sportovní činnosti s větší účastí. Většinou to bylo formou upozornění, kdy si účastníci vozidla přeparkovala (samozřejmě se nedá donekonečna upozorňovat). ale pravdou je, že toto místo je značně vyježděné a o trávě se zde již nedá ani mluvit, což neosravedlňuje stání v těchto místech a už vůbec ne na chodníku. Problémem je sportoviště s nedostatkem míst k zaparkování.

Hrubiško Dušan
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Llukas007 » 19 úno 2015 21:24

Nejsem osoba nechápající. Jen nechápu lidi, co jsou schopni za účelem zaparkování pro svoje sportovní vyžití zničit okolí sportoviště! Jinak tam auta parkují o víkendy od rána do večera a ve všední dny hlavně v odpoledních hodinách! Asi by se měla povolat jistá firma, aby tento pruh trávníku zrevitalizovala! Za patřičnou dotaci! :roll: :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod rajnoha » 19 úno 2015 21:39

Problém není nedostatek parkovišť u sportovišť, ale lenost a demence některých řidičů - a neochota MP to řešit. Viz tento exot parkující tímto způsobem běžně po celém městě, placené neplacené, kartička nekartička, bránění výjezdu nebránění výjezdu. Je mu to úplně fuk. Na upozornění je arogantní a MP prý klidně pošle do prdele.

IMG_2023.JPG
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 úno 2015 21:50

Pane Hrubiško, jezdím kolem dosti často. Musím souhlasit s Llukasem. Nechápu, proč "sportovci" popř. rodiče sportovců nemohou parkovat o několik desítek metrů dál. Bohužel, někteří machři začínají ničit novou zeleň i naproti Masarykovy ZŠ. Nevím, jakou formou MP upozorňuje (nikdy jsem botičku ani papírek za oknem neviděl), ale argument, že musím parkovat přímo u sportovního stánku bohužel neobstojí. O víkendu je kolem sportoviště spousta míst volných.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod elixdragon » 19 úno 2015 21:52

Calib píše:Problémem je sportoviště s nedostatkem míst k zaparkování.

Hrubiško Dušan


Problémem není nedostatek parkovacího místa, problémem jsou o víkendu líní mongolci co si můžou v cizí zemi zkurvit na co se podívají! A aby to nebyl rasismus, tak se jim udělá jen bububu. Není to však jen o mongolcích, při procházce sídlištěm a to už ne jen Muchovkou, Kubínovkou, ale nyní už i Majerovkou kde se parkuje vesele na trávě, žlutých vodorovných v křižovatkách apod. Vždycky jsem si myslel, že městská policie se má starat o pořádek ve městě, ale několikrát se mi stalo že tomu tak není. 18:37 volána MP (hlášení o zaparkovaném voze blokující možný příjezd IZS) 19:16 příjezd MP na místo hlášené události, obhlídka vozu, zjišťování majitele, strážník si hraje na pošťáka a obhlíží zvonky, cca 4 minuty čekání, příchod majitele, bez lustrace, bez bububu nasedá do vozu a odjíždí. Dokud budete dělat bububu, tak z vás bude mít pořád každý jen prdel! Trochu respektu by vám hoši neuškodilo. Co je na tom pravdy, že se ve večerních hodinách špatně parkující řidiči neřeší? Vše! Až se jednou nedostane cisterna s vodou, nebo plošina na pomoc někomu do paneláku, kde bude hořet, tak si to snad kluci už konečně uvědomí a začnou ty líný prasata brát jak zákon a vyhláška dovoluje.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod ronyk » 19 úno 2015 22:08

Pro pana Hrubiška:fotka je zhotovena dnes v 10.00, a samozřejmě je to od osobních aut. Viděl jsem to na vlastní oči,těžká technika dělá daleko širší stopy a máte-li pravdu Vy,kde tu opravu prováděla? Žádný výkop či něco podobného jsem neviděl a na bazénu jsem velice často. Je fakt,že dávat botičky na náměstí je jednodušší.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 úno 2015 22:21

Elixdragon to popsal drsně, nesouhlasil bych však pouze s těmi Mongolci. Na našem sídlišti jsou těmi ignoranty většinou místní. Problém je v tom, že jednou na trávníku zaparkuje jeden, nic se neděje. Další den opět a opět se nic neděje. A tak se přidají další... a většinou se opět nic neděje... A za pár dnů je parkování na trávě už vlastně normální.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Calib » 19 úno 2015 22:54

- u bazénu= Dne 7.2.2015 dle zápisů Mě Policie zjistila poničený a rozježděný trávník u Plaveckého bazénu s poraženou kovovou zábranou proti vjezdu na tento trávník. Šetřením bylo zjištěno, že zde zasahovala větší technika (neuváděl jsem, že dělala výkop) a při otačení byl trávník rozjet (údajně nebylo jak se s technikou vytočit). Následně byla zadána rekultivace místa se zpětným osazením sloupků proti vjezdu na tento cíp trávníku. Kdy dojde k opravě nevím !!! Jestli mezitím na toto rozježděné místo vjelo nějaké další osobní auto to nevím, pokud ano, tak nechápu řidiče.

- ul. Osvobození = Na daném místě u haly se stání na chodníku řešilo i za použití "botičky" a pokuty, opravdu se jednalo národnostně o cizince (takže nejen upozorňováním)

- tráva = Mě Policie se snaží zarazit jakékoliv začínající stání na trávě, právě aby se nerozšířilo. většinou se daří, ale jsou místa kde se již tráva rozjela, ačkoliv i zde Mě Policie nezodpovědné parkující řidiče řešila.....

Hrubiško Dušan
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod rajnoha » 24 úno 2015 19:53

Jen foto jak to opravdu chodí u bazénu. Lidská lenost nezná mezí. Ovšem hloupost také ne. Věřím tomu, že majiteli zabere více času si umýt boty než kdyby došel pár metrů pěšky.

kara.jpg
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Parkování u bazénu

Příspěvekod Llukas007 » 24 úno 2015 20:29

Asi založím vlastní téma "Parkování v horní části ulice Osvobození" Dnes okolo 5 hodiny odpolední plné chodníky i trávníky automobilů! Cca 15 aut parkujících na trávě a chodnících!!! Nikoliv ojedinělý automobil! A já se ptám! Proč toto MP neřeší? Je nebezpečnejší řidič bez parkovacího lístku v centru který parkuje na vyhrazeném místě, nebo někdo kdo naprosto ignoruje všechna pravidla? Proč MP nezasahuje? To že na tomto místě dala někdy v minulosti nějakýmu ojedinělýmu chudákovi botičku, protože jí zrovna neměla komu nacpat v centru je sice hezký, ale proč se tento problém neřeší? Za chvíli se bude parkovat i na trávnících v již tak rekonstrukcí zničených Jiráskových sadech!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Další

Zpět na Doprava a komunikace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron