Vánoce s dětmi

Vánoce s dětmi

Příspěvekod Lenka » 16 pro 2010 11:45

Nevíte zda někdo pořádá nějaký kulturní program pro děti během vánočních prázdnin? Nechcem ten čas prosedět u pohádek. Díky za případné tipy.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Vánoce s dětmi

Příspěvekod elixdragon » 16 pro 2010 22:56

Vánoční svátky jsou svátky klidu a návštěv blízkých rodin a příbuzných, nechtějte po ostatních, aby pracovaly i o svátcích! Toť můj názor. A promiňte mi OT. Nemohl jsem jinak.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Vánoce s dětmi

Příspěvekod Lenka » 17 pro 2010 12:39

elixdragon píše:Vánoční svátky jsou svátky klidu a návštěv blízkých rodin a příbuzných, nechtějte po ostatních, aby pracovaly i o svátcích! Toť můj názor. A promiňte mi OT. Nemohl jsem jinak.


Děkuji za reakci :roll:
Tak například Kino Máj funguje i v době svátků. Já svůj dotaz směrovala na prázdniny, nikoliv pouze svátky. Takový živý betlém pro děti není taky k zahození. Ten je ještě před Štědrým dnem. Koncert - Vánoční zpívání PÁNI KLUCI 26.12.2010.
Po nikom jsem nechtěla, aby do práce šel.

Váš názor respektuji a přitakávám tvrzení, že jsou Vánoce svátky klidu takže zároveň přeji Šťastné a Veselé!

Ještě doplňuji 22.12.2010 - Sváťa hraje Vánoční pohádku.

Pokud má někdo tip na něco po 26.tém tak sem s ním. ;)
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Vánoce s dětmi

Příspěvekod Stanislav Hylán » 17 pro 2010 17:00

Srdečně zvu všechny na nedělní sváteční koncert Puellae cantantes a jejich přípravných sborů. Spolu vystoupí i vokální sbor Syrinx. Varhanní sál ZŠ Boženy Němcové, 19.12., začátek v 18 hodin.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Vánoce s dětmi

Příspěvekod Dům kultury » 20 pro 2010 08:54

Dobrý den všem ,
na Vánoční prázdniny jsme v rámci Městských kulturních zařízení, připravili pouze program v kině, pokud ale bude zájem, můžeme na příští rok připravit v divadle hezkou pohádku. Děkujeme za tip.
Všem návštěvníkům přejeme štastné a veselé Vánoční svátky.
asistentka ředitele MKZ
Dům kultury
 
Příspěvky: 7
Registrován: 24 srp 2010 21:27


Zpět na Kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron