Místní televize a okolí

Místní televize a okolí

Příspěvekod ronyk » 06 říj 2010 17:19

Protože pod výrobou spotů pro místní televizi je podepsána s.r.o. Provizi ptám se pana Dostála jak je možné, že dnes 6.října inzerujete akce , které začínaly
17.9,18.9, Zahradu Čech a vinobraní ? Není to trochu trapné? Možná máte nějaké mně neznáme důvody, ale fakt to působí směšně. Ani nevím zda mám mluvit už nyní o stupidní reklamě na Litoměřice a Lovosice. Běží cca dva roky a stále mě jako obyvatele Litoměřic zve abych navštívil Litoměřice. Na mojí omluvu uvádím že, nevím, kde všude toto vysílání součastně běží, ale mám důvod se domnívat, že hranicemi okresu stěží.Předem děkuji za vysvětlení.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod Petr » 06 říj 2010 18:42

Taky to nechápu. Kdyby ten svůj vysílací čas zaplnili např. hudebními klipy, nebude to tak trapné...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod Konik.HOP » 11 říj 2010 08:55

Dotiku nenech se vyprovokovat a hlavne, prosim, nezpivej... :D
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod ronyk » 12 říj 2010 14:46

Spíš to vypadá, že se dotík propadl do země, anebo je na studijní cestě v zemi , kde nemají Internet. Nedávno nebylo příspěvku ke kterému by neměl co říci
a najednou už týden mlčí a mlčí, že by neměl co říci? Pro novináře špatné hodnocení. :oops:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 říj 2010 19:16

Myslím, že je na dovolený. ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 12 říj 2010 23:56

Portugalsko, Madeira jo tam asi bude krásně. Dneska se vrací. Takže tě tímto Dotiku vítám zpět mezi pracující. (Vůbec nezávidím :twisted: )
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod ronyk » 13 říj 2010 07:57

Tož ho přivitejme. :D
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Místní televize a okolí

Příspěvekod dotik » 13 říj 2010 13:37

Jsem zpět...studijní cesta výborná...jsme 100 let za opicema...ale je dobré si to stále připomínat...ať už v turistice, tak třeba v chování řidičů k chodcům...naprostá nádhera...člověk se nemusí ani rozhlížet a na přechodu je pánem...na druhou stranu bohudík za české turisty...značení cest mají k ničemu

co se týče televize...omlouvám se za staré pozvánky..reportáže měly být aktuální...vše by mělo být ok už...

upoutávky na weby měst - vysílá se v síti UPC v Ústeckém kraji, takže prý minimálně 110.000 domácností (Most, Chomutov, Děčín, Teplice, Ústí atd. atd. atd.). Takže nějaké minimální opodstatnění to má...ale je pravda, že by bylo dobré něco na nich změnit...

ale toto je na politicích...až budou mít obě města weby, které něco umí a přináší něco navíc obyvatelům i turistům, tak budou opravené i upoutávky...a vzhledem k tomu, že všichni jdou do voleb se slibem lepší komunikace a informování, tak očekávám úpravu upoutávek do konce roku... ;) nápadů je mnoho, většinu můžete vidět na www.roudnicenl.cz, kde jsme Mediální sekci navrhovali a špičkový šéf kulturáku s výjímečným citem pro turistiku a informování to dopracoval do velmi pěkného stavu...a další nápady mám a jsou také od čtenářů fóra prezentovány zde v různých částech tohoto fóra...
dotik
 


Zpět na Kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron