Vinobraní 2010

Vinobraní 2010

Příspěvekod Petr » 25 zář 2010 13:19

V pátek jsem byl na vinobraní a moc se mi líbilo! Spousta dobrot, vše bez front, dalo se i posadit, bohatý program pro všechny věkové kategorie, který vyvrcholil úžasným vystoupením české Tiny Turner! Vše orámováno nádherným počasím. Prakticky nemám co vytknout. Snad ten burčák byl loni kvalitnější, ale za to vinaři nemohou. Dnes už prší, bohužel, tak se nám ta idylka asi trochu pokazí. Přesto zajděte do města, určitě nebudete zklamáni! Všem organizátorům díky a ostatním prima zábavu ;) Podělte se i vy se svými dojmy!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2010 13:38

souhlas, i ty nudle jsem videl jen u jednoho stanku, burcak zkuste u vondraka u kostela, nema ho tolik sladkej.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod babča » 25 zář 2010 13:43

Byla jsem včera a opravdu se letošnímu vinobraní nedá nic vytknout. Město plné stánků, bohatý doprovodný program, to vše v režii krásného počasí babího léta. Skoro to vypadá, že jsme dostali podle římského vzoru "chléb a hry" :) .
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod dotik » 25 zář 2010 14:33

Prostě krása...po letech se o to postaral odborník a podle toho to vypadá...škoda deště...ale program na historické scéně parádní...souboje mezi lidma - super...hudba - skvělé...skoro bych ani nepotřeboval hlavní scénu :) a burčáku nerozumím...takže jsem si vybral stánek a slečna mi dolejvala a dolejvala...a zlaťáky mizely a mizely :)

a ještě jeden tip - na historické scéně kousek od římských lázní směrem ke stanu s vinařema je stánek U Holanďana...ochutnejte jeho sýry...nemají chybu...a sušenky jsou možná ještě lepší...a aby toho nebylo málo, tak prý bude otevírat obchůdek s pravými kvalitními sýry z Holandska...snad už tuto středu...a Litoměřicko24.cz bude u toho :P
dotik
 

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2010 14:57

ha, to me zajima! syrarnu bude otevirat kde? jeste by to chtelo nejakou solidni masnu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod Milan » 25 zář 2010 15:01

Já se tam ještě ani nedostal, s klukama jsme trochu pracovali na dráze, teď nás vyhnal déšť a tak se dávám dohromady pod odborným dohledem manželky :D . Ale jak to tak čtu, sbíhají se mi sliny a jen co se trochu zmátořím, vyrážím!
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 zář 2010 08:37

Takze syrarnu budou otevirat ve stredu na namesti, otevreno budou mit asi pondeli streda patek. Majitele jsou moc mili a syry maji skutecne kvalitni!
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod Milan » 26 zář 2010 09:26

Musím říct, že Vinobraní 2010 bylo skutečně vydařené (až na počasí) a je namístě poděkovat všem organizátorům. Program moc hezký, lidi jako by ani nevnímali déšť a byli milí a ohleduplní, dobré jídlo, pití. Sice jsem při topení v kádi čekal, že uvidím topit někoho známěho :D (to byl samozřejmě pokus o vtip) ale moc se mi tam líbilo! I manželka se odnesla nějaké ty hrníčky a i sýry jsme ochutnali (díky dotiku za tip). Skutečně, moc povedené.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod subform » 26 zář 2010 10:02

slovy klasika "chčije a chčije"..... No, škoda toho počasí....
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod dotik » 26 zář 2010 11:03

dotik
 

Re: Vinobraní 2010

Příspěvekod pocner.o » 30 zář 2010 21:26

Dobrý večer,byl jsem s příbuznými na letošním vinobraní, a celkem se nám líbilo - až, až na malé vyjímky. Šli jsme na druhou hodinu na průvod, který byl moc hezký, ale po průvodu jsme marně hledali historickou scénu - byla úplně prázdná. Samozřejmě vím že pršelo, ale stánky byly otevřené, lidí bylo docela všude dost, na hlavním pódium se také něco dělo, ale slíbená historická scéna nikde. Docela nás to mrzelo, a přišlo nám to i velmi nefér. Nehledě na to že syn byl večer také na náměstí a říkal že večerní pořad s králem také nestál za nic. Myslím to někdo dost podcenil - k čemu tedy všude vyvěšený program když se na něj nemůžu spolehnout !!! :x . Jinak chválím za velmi střídmí výběr stánků, žádná barevná hudba, paruky atd.... Burčáku dost - i toho kvalitního.
pocner.o
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 zář 2010 21:10


Zpět na Kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron