SOS - žalhostická cenzura

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honzalt » 02 bře 2015 12:39

Umí to třeba aTube Catcher - je v něm vyloženě funkce Screen Record...
http://atube.me/video/index.html
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 02 bře 2015 18:08

Vladislav Liška píše:Pokud je to na PC, tak by to mělo jít Printscreenem a následně uložit třeba v malování, nebo vložit do mailu.
Pokud na Macu tak je to CMD + Shift + 3


Dobrý den pane Liška, děkuji za odpověď. Tím PrtScn bych to zvládnul, ale to udělá jen obrázek. A to by pan Mazanec tvrdil, že je to .... atd.

Ale přesto děkuji za reakci a přeji hezký večer. Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 02 bře 2015 18:14

Honzalt píše:Umí to třeba aTube Catcher - je v něm vyloženě funkce Screen Record...
http://atube.me/video/index.html


Stejně, jako panu Liškovi děkuji i Vám za odpověď. Podívám se na to a zkusím to. Potom bude ještě malý problém, jak to video dostat sem na fórum. Jsem jenom obyčejný uživatel, takže takovéto věci jsou pro mě "španělská vesnice" :D

Ještě jednou oběma dík, na rozdíl od pana Mazance, který zneužívá svých znalostí k tomu, aby druhým škodil, Vy máte zájem druhému pomoci.

Hezký večer. Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 02 bře 2015 18:41

Ještě jednou dobrý večer. Přátelé , to je bomba! Už mám nahrané video. Jak ho dostat sem? Jsem nyní zvědavý na výmluvy pana Mazance :D

Děkuji. Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 03 bře 2015 23:06

Dobrý večer. Zde je odkaz na video, na kterém je vidět jakým způsobem mě zablokoval pan Mazanec. Video dokládá jednoznačně, jak se chová celé zastupitelstvo obce Žalhostic ve složení:

starostka
Stanislava Hanková

místostarosta
Kamil Veselý

kontrolní výbor
předseda
Václav Lipš


finanční výbor
předseda
Petr Tichý


členové zastupitelstva

JUDr.Lubomír Pánik
Alena Vacková
Zdeněk Javorek
Tomáš Prokopec
Marie Nevečeřalová

Nikomu z tohoto zastupitelstva nevadí CENZURA s největší pravděpodobností okopírovaná panem Mazancem z nějaké příručky KLDR.

Nikomu z tohoto zastupitelstva nevadí, že odkaz kavárny http://zalhostice.baby-cafe.cz/viewforum.php?f=2 je přesměrováván na jejich oficielní stránky http://forum.zalhostice.cz/viewforum.php?f=2

Nikomu z tohoto zastupitelstva nevadí, že samozvaný moderátor pan Mazanec se svou chotí lže jako když tiskne! Když popírá, že mě neblokuje. Jeho lež dokládá odkaz na video. Samozřejmě, že to výše jmenovanému zastupitelstvu nevadí, protože lež je jejich denním chlebem. Nikdy se ani nepokusil někdo z nich mé prosté komentování jakkoliv vyvrátit, tedy lépe řečeno vyvrátit nějakým důkazem. Ano vyvracet a napadat se zde pokusila jednou sama paní Hanková a po vyvrácení jejich lží už neměla odvahu se znovu ozvat. Mluvit o tom, že se nedokázala ani omluvit za své lži je zbytečné, protože jak jsem již uvedl, lež je jejich největší přítel.

Odkaz na video: http://leteckaposta.cz/167265366

Hezký večer přeje Honza

P.S. Doufám, že se mi to jako laikovi podařilo dobře nahrát. pokud by se to někomu nepodařilo otevřít, či spustit, tak to zkusím pořešit nějak jinak.
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 04 bře 2015 23:30

Dobrý den. Jak je vidět - soudě podle počtu stažení videa http://leteckaposta.cz/167265366 , se mi jej podařilo umístit a nahrát dobře. Jsem tomu rád, aslespoň je vidět, kdo skutečně lže!

To, že je na neomalené chování pana Mazance a cenzuru pohlíženo vcelku negativně, lze dovodit z jistých příspěvků na jinak mrtvém žalhostickém fóru.

*****od zalhostice » před 20 minutami
http://leteckaposta.cz/167265366


ti sklaplo ty naplavo co????? takovej ksindl prolhanej se nakvartiruje do zalhostic*****


Zaregistroval jsem tam také zoufalou snahu o nějaké výmluvy, kterým dost dobře nerozumím. Pouze bych se ohradil proti tomu, že má pan Mazanec vedle cenzury (až bude váš příspěvek schválen ...) a blokací tendenci nařizovat jaký má kdo mít a používat software ve svém počítači. To si myslím, že už skutečně hraničí s nějakou vážnou duševní poruchou. O tom hovoří i mé, jeho samozvané, oslovování. Nicméně "blahoslaveni chudí duchem", jsou i tací jedinci mezi námi a musíme se naučit je chápat.

Z tohoto pohledu chápu i jeho slaboduché výmluvy, ale protože je "přeborník" v přesměrovávání - viz výše: z kavárny na obecní úřad, tak chápu i mé přesměrovávání na nějakou přihlouplou stránku. Je jasné, že ze lží se nelze vymluvit opakovanou lží. Na druhou stranu jsem rád, že těch prolhaných příspěvků, ze strany zastupitelstva obce Žalhostic a rodiny Mazanců není moc a nemusím tím pádem vyvracet jakési smyšlenky, dohady a lži.

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 05 bře 2015 18:26

Dobrý den. Při pročítání "Návrh rozpočtu na rok 2015" jsem si vzpoměl na Švejka, kdy Miloš Kopecký říká: "to se nám to debužíruje, když nám ostatní půjčujou".

Proč mě napadl právě tento citát? Protože "nové myšlenky" nového vedení obce "Nové vlny" jaksi zapadají do mé kritiky, kterou jsem "si dovolil" zveřejnit na starém nevyhovujícím (smazaném) fóru.

Tehdy jsem uvedl, že v roce 2010 byla "Nová vlna" zásadně proti tomu, aby se vyplácely odměny neuvolněným zastupitelům. Logicky - tehdy se ještě nepodařilo podfukem na lidi (kdy v roce 2014 Nová vlna poučena z předchozího nezdaru, postavila dvě kandidátky a tímto podvodem - sečtením rozmělněných hlasů - se jí podařilo) vyhrát volby a tak Nová vlna byla v zastupitelsvu v menšině. Myslím si, že už v této době zde hrála hlavní roli závist a hamižnost, ruku v ruce s ješitností.

V okamžik, kdy se Nová vlna dostavá v roce 2014 ve většině do zastupitelstva nastává ukázkový obrat o 180 stupňů a najednou se odhlasovává vyplácení odměn pro neuvolněné zastupitele! Vznesl jsem proto zdvořilý dotaz jaký důvod měla ona 180 stupňová obracečka. A tehdy mi - tuším pan Tichý sdělil, že přehodnotili svůj postoj k vyplácení z roku 2010 a "zjistili", že nyní když se budou odměny vyplácet, je to pro obec - světe div se - EKONOMIČTĚJŠÍ, jak když se tyto odměny nevyplácely. V souladu se selským rozumem jsem se opětovně dotázal, proč je toto rozhodutí ekonomičtější. Na toto mi bylo odpovězeno jinými slovy: že nyní mohou zastupitelé svobodně rozhodovat kam a k jakým účelům uvedené odměny použijí. Již tehdy se mi obě odpovědi hodné Nobelovy ceny zdály značně nelogické. Pouze jsem si dovolil odvětit, že v případě nevyplácení uvedených odměn by peníze zůstaly v "obecní kase", což se mi na rozdíl od předsedy finančního výboru pana Tichého a jeho zdůvodnění jeví naopak právě jako ekonomičtější!

Nyní se dostáváme k tomu, proč to píši: Návrh rozpočtu na rok 2015 počítá se schodkem cca 120 000,- Pokud tento trend nebude do budoucna ještě více stoupat tak je obec na konci volebního období v čele s "Novou vlnou a jejím "novým myšlením" v půl milionovém dluhu! A nedej bože, aby se stala nějaká živelná katastrofa, či povodně!

Shrnuto a podtrženo:

STARÉ VEDENÍ OBCE: se "starým myšlením" bylo na konci svého volebního období hodně v plusu, tím mám na mysli částku převyšující vysoko jeden milion korun. "Staré myšlení" zřejmě myslelo i na "zadní vrátka.

NOVÉ VEDENÍ OBCE: S "novým myšlením" se začíná v podstatě ihned od začátku "jaksi zatím" jen brodit v dluzích. Dlužno podotknout, že od "brození" není již daleko k "topení se". Proto onen citát: "to se nám to debužíruje, když nám ostatní půjčujou". "Nové myšlení" na zadní vrátka "jaksi" nemyslí! Myslí vůbec "nové myšlení"?

Jen na dokreslení: ona směšná odměna pro neuvolněného zastupitele je tuším 420,- Kč měsíčně ( krát 12, krát počet zastupitelů). Snad právě tato směšná částka vyprovokovala tehdy některé diskutující k reakcím, které hovořili na adresu zastupitelů s oslovováním jako "socky" ap. Pomalu, ale jistě začíná zase "ta nepříjemná" pravda vyplouvat na povrch. Jediné stěstí, že zde se nedá "jednoduše smáznout", že paní Hanková? Doufám, paní Hanková, že toto nebudete opět považovat za napadání, urážení a osočování vaší osoby z mé strany, jako tomu bylo na starém fóru.

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 08 bře 2015 18:35

Dobrý podvečer. Mám takový pocit, že se na žalhostickém fóru nestydatě maže. Protože si myslím, že jsem sem ze žalhostického překopíroval toho víc, než tam je nyní?! - viz ***Honza žalhostice » 04 bře 2015 23:30*** můj příspěvek na tomto fóru.
Nechci být válečný štváč, ale myslím si, že pan Mazanec vzhlédnuvší se v nějaké příručce vydané v KLDR, tuto příručku dokonale praktikuje na žalhostickém fóru. Budiž, je to jeho ryze soukromé fórum na stránkách OÚ Žalhostice, v současné době v podstatě díky jeho "fušerování" a cenzuře prakticky mrtvé.

Tato situace, soudě podle "bohatých reakcí" paní starostky paní Hankové, jí plně vyhovuje. Dost možná, že se zde stále vyskytuje jakási profesionální deformace z předcházejícího zaměstnání, coby "výchovného pracovníka" ústavu nápravné výchovy. Ale pokud bychom měli hovořit o profesionální deformaci, tak si myslím, že by to mělo být se vším všudy. Proto mi zde s tímto nekoresponduje její sebevědomé prohlášení, že Jan Nováček je ve skutečnosti pan Konopásek ze Žalhostic. Myslím si, že zaměňovat mou identitu s někým úplně jiným je hodno "pavlačové dámy", v žádném případě se takovéto ničím nepodložené prohlášení nehodí k vyjádření nejvyšší reprezentace obce. A to nemluvím o tom, že já, jako vyvrhel a rebelant jsem byl a stále jsem napadán, potažmo je tedy napadán pan Konopásek. A že tomu tak je dokládá například teatrální příspěvek na toto téma od přísedícího soudu pana Ivana Sobotky, nebo paní Mazancové, starostku obce Hankovou nevyjímaje.

To, že je stav ve vedení obce jaký je se patrně nelze moc divit. Pokud se, jak píše lol1, odehrává část, řekněme "politických jednání" v místní nálevně, musí podle toho vypadat i rozhodnutí starostky a zastupitelstva!

Nemám důvod neveřit lol1, protože "mlčení je souhlas" a nikdo, ze zastupitelstva včetně paní starostky se proti tomu nikterak neohradili.

Myslím si, že by bylo nejlepší onen "dohozený kšeft" ze strany paní Hankové rodině Mazancovým zrušit a celé divadelní fórum na stránkách OÚ Žalhostice smazat, stejně jako to předchozí.

Hezký podvečer přeje Honza, - pro paní Hankovou (nerad rozbíjím její sofistikovanou teorii), paní Mazancovou a specielně i pro pana přísedícího Sobotku, skutečně Honza a ne Konopásek. :-)
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 12:58

Dobrý den, přátelé. Tak nám vyšlo nové číslo Zpravodaje. - http://www.zalhostice.cz/e_download.php ... avodaj.pdf A hle - objevila se nová kritička, bohužel jen v intencích kritiky na mou odpověď. Rozhodně však zde není ani zmínka na mé nezvratně vyvrácené argumenty - posuďte sami: V dobách, kdy jsem nebyl blokován cenzorem Mazancem napsal pan Jebousek :

Příspěvekod Jiří Jebousek » 17 úno 2015 16:52
Stáňo a Petro,
nenechte se deprimovat někým, kdo ještě nepostřehl, že volby již skončily, že další budou až za téměř 4 roky. Ti anonymové jsou jen zlí lidé, přes veškoru jejich vysokou slovní zásobu. Jim nejde o blaho obce, jim jde jen o to jak uškodit novému vedení obce a novým myšlenkám, protože jejich favorit/favoriti volby nevyhráli. Evidentně jsou s minulým vedením obce spojeni půpeční šňůrou, protože v minulém volebním období sice fórum existovalo, ale byly tam pouze dva příspěvky. Podle nich tedy vše bylo za vedení minulé starostky perfektní. Oni to nutně berou jako osobní potupu, která jim zřejmě nedává spát a evidentně se těší na každou vaši reakci, aby mohli ukázat zuby a hodit blátem. Zapomínají, že kdo hází blátem, sám se ušpiní. A tito anonymové a pseodonymové nemají žádnou odvahu se ke svým názorům přihlásit pod pravým jménem. Jsou to vlastně zbabělci. Kdo mně zná, tak ví, že každému povím svůj názor do očí i veřejně. Já si nevážím lidí, kteří nedrží své slovo, natož těch, kdo neumí veřejně obhájit svůj názor.
Proto nehodlám odpovídat na jakékoliv verbální útoky jakéhokoliv anonyma/pseudonyma. Je to ztráta času a energie. Vám radím totéž. Neodpovídejte nikomu, kdo se neumí, respektive nechce podepsat svým pravým jménem, ať už má důvody jakékoliv.
Každý má samozřejmě právo se veřejně vyjádřit, ale když tak učiní anonymně, nemůže to mít prakticky žádnou váhu.
Přeji vám hodně energie a trpělivosti při uskutečňování svých cílů.
Jiří Jebousek

Na toto jsem si dovolil "kybernetickou šikanou" (dle fundovaného právního výkladu paní Jebouskové) reagovat:

od Honza » 17 úno 2015 21:26
Vážený pane Jebousku. Nevím, zda, jak vy uvádíte, jsou anonymové zlí lidé. Rozhodně nebudou o nic více zlí jak vy sám. Tlučete se zde v prsa, že anonymové jsou spojeni se starým zastupitelstvem a nemohou "zkousnout", jak uvádíte, svou porážku.

Jak se chováte vy? Jako shrbený alibista! Když je nyní nové vedení obce se svými novými myšlenkami na cestě ke všeobecnému blahu celé obce, co jste dělal vy, kupříkladu před rokem, či dvěma? Jak sám uvádíte, ve starém fóru byly DVA příspěvky. Byly tyto příspěvky snad vaše a týkaly se snahy o zlepšení celkové, tehdy jak uvádíte, špatné situace v obci? Odpovím za vás: nebyly! Proč nebyly? Protože jste byl "schrbený alibista" a bohužel jím už zůstanete do své smrti. Jste v podstatě takový "Nerudovský maloměšťák", který pochlebuje právě těm, kteří jsou "u moci". Jinými slovy, kam vítr, tam plášť. Budete mít zřejmě i dost obsáhlý šatník, ve kterém jistě nechybí archivní propriety starší 30ti let - pro případ, kdyby se hodily.

Jen na ukázku mého tvrzení dva vaše citáty: cituji ""Podle nich tedy vše bylo za vedení minulé starostky perfektní.""
a vedle toho váš druhý citát: cituji ""Kdo mně zná, tak ví, že každému povím svůj názor do očí i veřejně.""

Když si tyto dvě věty dám do hromady a přidám ještě vaší třetí větu: cituji "" fórum existovalo, ale byly tam pouze dva příspěvky. "" - tak mi tam tak nějak "skřípe" ta vaše, vámi vychvalovaná, řekněme upřímnost - viz druhý citát.

Myslím si pane Jebousku, že každý strůjcem svého štěstí. Takže i nadále pochlebujte nynějšímu "novomyšlenkářskému" zastupitelstvu a nechte na pokoji ty, kterým na rozdíl od vás jde skutečně o blaho obce.

Vím, pravda je někdy krutá, a rozhodně je cennější upřímná pravda, byť i anonymní, jak pravda pokrytecká a předstíraná od někoho, kdo se hrdě hlásí jako přítel.

Ještě jeden postřeh nakonec: nemyslím si, že by ti zlí anonymové a pseodonymové chtěli dle vaší hypotézy "uškodit novému vedení obce a novým myšlenkám"", ale naopak. Domnívám se že se snaží "sundat novému zastupitelstvu ony růžové brýle", leč zřejmně z důvodu novomyšlenkářského pohledu, asi zbytečně. A vy, vzdělaný člověk je pouze, (dost možná, že to děláte i úmyslně) od oného pomyslného sejmutí růžových brýlí poťouchle odrazujete.

Nicméně i já vám pane Jebousku přeji hodně energie a trpělivosti při uskutečňování svých cílů.

Hezký večer všem přeje Honza

TO, JAKÝM ZPŮSOBEM JSEM - cituji paní Jebouskovou ze Zpravodaje "" vulgární jednání "" JSEM SE DOPUSTIL VŮLGÁRNÍHO JEDNÁNÍ NECHÁM NA POSOUZENÍ KAŽDÉHO SAMÉHO.

Takže to jen na okraj. Později se podrobněji formou "kybernetické šikany" k celému referátu paní Jebouskové vyjádřím.

Na závěr bych poprosil čtenáře, zda by lyli tak laskaví a upozornili mě na mé "vulgární jednání" ve výše uvedeném příspěvku. Já to tam bohužel nenašel :-)

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod ronyk » 10 bře 2015 15:02

Dejte se léčit, grafomane.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 21:04

ronyk píše:Dejte se léčit, grafomane.


Dobrý den Ronyku. Myslím si, že jsme na tom, co se týče kritiky tak nějak stejně, možná že mám na vás (262 příspěvků) co dotahovat.

Hezký večer Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod ronyk » 10 bře 2015 22:10

Jo,jenže já jsem tu pět let a Vy dva měsíce. ;)
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 22:13

ronyk píše:Jo,jenže já jsem tu pět let a Vy dva měsíce. ;)



Dobrý den, omlouvám se, netušil jsem, že jsou zde nějaké limity. :D
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 22:14

Dobrý večer, jak jsem slíbil odpoledne vyjádřím se k referátu paní Jebouskové v žalhostickém Zpravodaji. Už v úvodu se "do toho" paní Jebousková pustila poměrně zhurta. A protože se sice jen rámcově zmiňuje "jaksi" o všech "anonymních/pseudoanonymních", ale konkrétně jmenuje pouze mě, je patrné, že tento řekla bych "školní referát" nebyl psaný od pasu, ale je dílem několika hlav a tudíž je tendenčně zaměřený hlavně proti rebelantovi Honzovi.

Již v první čtvrtině svého referátu si začíná paní Jebousková "jaksi" protiřečit. Např. uvádí - cituji "Nehodlám konkrétně reagovat na žádný z anonymních/pseudonymních komentářů," ale v zápětí toto své tvrzení opomíjí a dále uvádí: cituji - "například na jeden z pseudopříspěvků „pana Honzy“ . Už z tohoto je patrné, že oněh mnoho hlav, které onen referát dávalo dohromady se tak nějak nedohodly a mají v tom lidově řečeno "hokej". A v zápětí dále uvádí - cituji: " Za mě mohu říci, že by se takoví přispěvovatelé měli řídit výše uvedeným českým lidovým příslovím" - ono přísloví je jako nadpis "Diskusní fórum obce Žalhostice aneb kdo se bojí, nesmí do lesa. Když už je zde řeč o přísloví, dovolila bych si zde také jedno uvést, které říkávala moje babička a to: "Kdo poslouchá cizí hlavu, do své ať si ..."

Je až s podivem, kolik se mezi námi skrývá renomovaných právníků! Tím mám na mysli použité spojení v uvedeném referátu - "Kybernetická šikana ". Patrně se v tomto případě nechala pisatelka inspirovat některým z článků, věnovaných se této problematice a nějak mu neporozuměla. Proto i ten poněkud zmatený komentář k tomuto výrazu. Jen na žalhostickém fóru se takovýchto renomovaných právnků vystřídalo několik, např. pan Mazanec, nebo pan Sobotka.

K poslednímu odstavci referátu paní Jebouskové již jen stručně: za tuto větu musím pisatelku pochválit - cituji " minulá starostka měla zřejmě štěstí, že se v její opozici nacházeli slušní lidé, kteří by se ke komentářům, které zde zabírají většinu diskusního prostoru, nesnížili."
Skutečně dobře napsaná věta, jen jestli to nebylo tak trochu obráceně: patrně se minulá starostka nedopouštěla ani zdaleka tolika chyb jako ta současná a proto její opozice (s vyjímkou paní Hankové a jejího manžela, která kritizovala v rubrice Náměty, připomínky za nic nedělání právě minulou starostku).

Není zcela jistě bez povšimnutí, že vydání Zpravodaje a uveřejnění onoho kolektivního referátu předcházela "důkladná čistka" na oficielních stránkách OÚ Žalhostice, kde byla právě zmiňovaná rubrika Náměty a připomínky před několika dny "preventivně smáznutá".

Ano i toto chápu, buďto se jedná o "nějaké nedorozumění" nebo řádění nějakého šotka, rozhodně však za tím nelze spatřovat úmysl.

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Ropovod » 10 bře 2015 22:27

Taky ty žalhostický povídky nečtu, ale když někoho baví trávit večery vyprávěnkama, OK. Na netu v tom není sám, a pořád lepší než vystřílet hospodu.
Třeba chce dohnat jachtaře :twisted:
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 22:39

Ropovod píše:Taky ty žalhostický povídky nečtu, ale když někoho baví trávit večery vyprávěnkama, OK. Na netu v tom není sám, a pořád lepší než vystřílet hospodu.
Třeba chce dohnat jachtaře :twisted:



Dobrý večer. Máte "recht" On to tady (vyjma 3 900 lidí ) nečte skoro nikdo, tak proč by jste měl zrovna vy? Nemám pravdu?

Hezký večer Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Ropovod » 10 bře 2015 23:07

Ne, nemáte. Stačí se podívat, kolik uživatelů je zde za týden aktivních (10-30). Počet zobrazení není počet lidí.
A ještě od toho můžete odečíst ty, kteří vaše příspěvky po kliknutí prostě nečtou nebo nedočtou. Můj odhad je, že se tímto vláknem zabývá tak 20, max.30 lidí, někteří ze studijních důvodů.
Ale tuším, že je ztrátou času vám to vysvětlovat. Ostatně je to jako s Dostálovou TV, kterou taky přece sleduje 300 000 diváků. Smajlík.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 10 bře 2015 23:42

Ropovod píše:Ne, nemáte. Stačí se podívat, kolik uživatelů je zde za týden aktivních (10-30). Počet zobrazení není počet lidí.
A ještě od toho můžete odečíst ty, kteří vaše příspěvky po kliknutí prostě nečtou nebo nedočtou. Můj odhad je, že se tímto vláknem zabývá tak 20, max.30 lidí, někteří ze studijních důvodů.
Ale tuším, že je ztrátou času vám to vysvětlovat. Ostatně je to jako s Dostálovou TV, kterou taky přece sleduje 300 000 diváků. Smajlík.


Dobrý večer. Já děkuji Ropovodu za vyčerpávající analýzu. Docela vám závidím vaše technické možnosti kterými jste docílil tak přesné statistiky. Nicméně, pokud nejste "žalhostičák" a pouze zde děláte "mědvědí" službu tak chápu, že vás tyto "interní" věci nelákají.

Jen snad ještě jeden skromný dotaz na vás co to znamená : Počet zobrazení není počet lidí. Omlouvám se, ale soudě podle češtinského významu oné věty jsem se zřejmě podle vás myslně domníval, že počet zobrazení = počtu otevření tohoto téma, jinými slovy, pokud jej někdo otevře, tak jej pravděpodobně čte. Ale protože tomu nerozumím, tak se zřejmně mýlím. I tak vám děkuji za reakci a přeji hezký večer. Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Adson z Melku » 11 bře 2015 09:20

pro Honza ze Žalhostic

Za sebe Vám musím sdělit, že se opravdu mýlíte, já toto téma sice otevřu, ale Vás už opravdu nečtu a nikdo jiný sem moc nepíše, takže asi tak pro Vaši informaci.

P.S. Všeho moc škodí ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod kočka » 11 bře 2015 10:07

Adson z Melku píše:pro Honza ze Žalhostic

Za sebe Vám musím sdělit, že se opravdu mýlíte, já toto téma sice otevřu, ale Vás už opravdu nečtu a nikdo jiný sem moc nepíše, takže asi tak pro Vaši informaci.

P.S. Všeho moc škodí ...
Má pravdu, předseda.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron