SOS - žalhostická cenzura

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 29 bře 2015 12:25

Příspěvekod ronyk » dnes, 06:11
Pane Liška, já vím jste demokrat tělem i duší, ale nemohl by jste tu žalhostickou zbytečnost vyrušit? Koho tu zajímají žabomyší války v Žalhosticích.



To není trapný příspěvek, ale o to je to smutnější ..... :(
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Adson z Melku » 30 bře 2015 10:37

Tak absolutně poslední reakce ...

Jelikož jste buď nemocný nebo troll, v obou případech je dobré na vás nereagovat a tudíž NEKRMIT!!!

a omlouvám se, že jsem na vás vůbec kdy reagoval, mělo mě to napadnout dříve ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 30 bře 2015 11:19

Adson z Melku píše:Tak absolutně poslední reakce ...

Jelikož jste buď nemocný nebo troll, v obou případech je dobré na vás nereagovat a tudíž NEKRMIT!!!

a omlouvám se, že jsem na vás vůbec kdy reagoval, mělo mě to napadnout dříve ...



Dobrý den. Myslím si, že je to rozumné rozhodnutí.

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 31 bře 2015 10:16

Kim z KLDR by měl jistě z Mazancových a paní Hankové radost - zde je nabídka Žalhostického fóra - KDE SE ABSOLUTNĚ NIC NESMÍ - jen držet ústa:

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 04 dub 2015 17:52

Jen malá poznámka: pan Mazenec je asi "hravý" jedinec, jinak to zase funguje - viz před chvílí udělané video - http://leteckaposta.cz/368386634

Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod vojta » 04 dub 2015 19:49

Doporučuji navštívit kvalitního psychiatra a neotravovat na cizím fóru :?
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Tomas.Marny » 04 dub 2015 20:07

Z počátku jsem Honzovi fandil, není jednoduché prostřelit kamarádčoft a kejkle na radnicích, sami o tom víme své, ale postupem času se Honza rozjel i vůči našim diskutujícím, kteří s ním nesdílejí to samé a to se mi opravdu nelíbí...
Honzo, máte zde prostor díky panu Liškovi, nezneužívejte toho, víte, ztratit sympatie lze velice rychle, získat je opět je jako výstup na osmitisícovku...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 04 dub 2015 22:06

vojta píše:Doporučuji navštívit kvalitního psychiatra a neotravovat na cizím fóru :?


Jestli je to skutečně vaše fórum, tak se omlouvám :D Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 04 dub 2015 22:15

Tomas.Marny píše:Z počátku jsem Honzovi fandil, není jednoduché prostřelit kamarádčoft a kejkle na radnicích, sami o tom víme své, ale postupem času se Honza rozjel i vůči našim diskutujícím, kteří s ním nesdílejí to samé a to se mi opravdu nelíbí...
Honzo, máte zde prostor díky panu Liškovi, nezneužívejte toho, víte, ztratit sympatie lze velice rychle, získat je opět je jako výstup na osmitisícovku...


Dobrý den. Jestli máte na mysli "mé rozjetí se vůči Vaším" diskutujícím - např. naposledy skutečně "hodnotný" příspěvek pana Tomas.Marny, tak pokud považujete jejich, jak jsem již uvedl hodnotné příspěvky za mírně řečeno slušné a mé ohrazení vůči nim na jakési "rozjetí se vůči nim" ( váš výraz chápu jako že je napadám ), tak je mi vás líto a nemohu váš příspěvek chápat jinak, než jako příspěvek dalšího kamaráda pana Mazance, nebo paní Hankové.

I přesto vám přeji hezký večer. Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod worwan » 05 dub 2015 11:00

to že s vámi někdo nesouhlasí neznamená že je Mazancův komplic proboha!! Nebo pí.Hankové.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 05 dub 2015 11:41

worwan píše:to že s vámi někdo nesouhlasí neznamená že je Mazancův komplic proboha!! Nebo pí.Hankové.




Dobrý den. To máte pane worvan možná pravdu. Ale na druhou stranu, když zde někdo napíše, že tuto část fóra pouze otevře a nečte a k tomuto dodá negativní komentář k mé kritice, potom je evidentně nelogické se negativně vyjadřovat k nečemu, co jsem nečetl. Z toho vyplývá pouze jediné - napsaný komentář na objednávku.

Jestli máte logičtější vysvětlení k někomu, co se k něčemu vyjadřuje, aniž by věděl k čemu se vyjadřuje (protože to nečte) - rád si jej přečtu

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 05 dub 2015 20:53

Dobrý večer. Tak stále čekám na nějakou zmínku, v omluvu nedoufám, o histerickém článku ve Zpravodaji I/2015 napsaného paní Jebouskovou a nic! Kibernetická šikana, jak nazvala ona jmenovaná dáma byla z mé strany vyvrácena a tak se ona dáma "stáhla do ulity". - viz ""od Honza žalhostice » 10 bře 2015 12:58 "" Nic nenásleduje, jako je např. přirozená lidská omluva ap. To je prostě ve "vládních kruzích nadlidí" v zastupitelstvu obce Žalhostice v čele s paní Hankovou neznámý pojem. Když už je řeč o paní Hankové, tak ani ona sama nenašla v sobě tolik odvahy aby se omluvila za své lži (jen tak namátkou - mrtvé na silnici v Žalhosticích ap.).

Přemýšlím, zda je rozdíl mezi lží a lží. Protože jestli takovýmto způsobem (lží) vychovávají doma, ať je to paní Hanková, nebo Mazancová, své děti, tak to nám začíná vyrůstat hodně pokřivená generace. Dost možná, že se díky takovémuto jednání a těmto výchovným metodám dočkáme nového slova v českém slovníku ve vztahu generace - degenerace. Ale na druhou stranu, pokud se toto děje v "nevědomosti", nebo ve jménu "čisté politiky", jaká se razí v současné době v Žalhosticích, včetně "monitoringu" a cenzury a v neposlední řadě i přímé osočování nezaintereovaných lidí (konkrétně oficielní oznámení paní Hankové, že Jan Nováček je ve skutečnosti pan Konopásek), tak je to asi v pořádku. Myslím si, že nebudu daleko od pravdy, když uvedu, že se občané Žalhostic ještě dočkají i jiných překvapení.

Hezký večer přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Honza žalhostice » 11 dub 2015 10:23

Dobrý den. Tak jsme překročili magickou hranici 7 000 shlédnutí. Myslím si že je to poměrně dobrý úspěch a tím pádem i velice slušná "reklama" pro celé zastupitelstvo obce Žalhostic, v čele se starostkou paní Hankovou. Samozřejmě že na tomto úspěchu má svůj lví podíl i rodina Mazancova :)

Hezký den přeje Honza
Honza žalhostice
 
Příspěvky: 73
Registrován: 22 led 2015 21:53

Re: SOS - žalhostická cenzura

Příspěvekod Hanková S. » 23 čer 2015 09:31

Vážený pane Liško a všichni respondenti k příspěvkům od nick Honza - na přání některých našich občanů uvádím tato fakta:

Zde poskytnutá kritika, že jsem získala při volbách nejméně hlasů není pravda, ano, byla jsem druhá od konce, ale pro mne je to osobní úspěch i tak. Ze všech 4 kandidátek jsem byla jediná ze všech kandidátů s tak krátkým pobytem v obci. Bydlím tady od roku 2012 a přesto, že mne většina voličů nezná, byla jsem zvolena do zastupitelstva obce. A to o něčem vypovídá – v tom měl nick Honza pravdu! Má ambice tady ovšem končila. Neměla jsem ani v nejmenším v úmyslu obsadit židli starosty, to mi věřte. V Nové vlně, za kterou jsem kandidovala, nebyl nikdo, kdo by místo starosty chtěl vykonávat. Je to s podivem, nelíbilo se mi to, ale tak to prostě bylo. Poslední návrh byl, mít v čele obce neuvolněného starostu. A s tím jsem já nemohla souhlasit. V obci, kde se doposud udělalo kus práce – kanalizace, oprava budovy základní školy, položení kabelů veřejného osvětlení, cesty, máme tady plyn…., ale další kus práce je před námi – výstavba hřiště, sportoviště, opravy kulturního domu, oprava budov v obecním majetku, do kterých se neinvestovalo, a které nyní trpí havarijním stavem – viz. energetické štítky, střecha v budově OÚ, atd…, rozšíření veřejného osvětlení, je nutné řešit budovu mateřské školy, vybudovat chybějící chodníky, rozšířit vlastnictví pozemků obce na našem katastrálním území, sázet zeleň, pořádat team buildingy, řešit dopravní situaci v obci, založit v obci spolky, kroužky pro děti, využít plně budovu OÚ, aj. …a to jistě nemůže zvládnout neuvolněný starosta! Až když mne o vzetí funkce starostky požádala i protistrana, slíbila jsem, že to zkusím. To je vše. Jsem soudná, to všichni zastupitelé vědí, ale nebojím se. Pokud bych nesouhlasila, byl by v obci zaneprázdněný neuvolněný starosta a to si myslím voliči jistě nechtěli. Nechť si tady každý udělá svůj úsudek, jestli mi za toto rozhodnutí náleží kritika.

Další informace o tom, jak se s občany scházím v místní nalévárně a považuji to za oficialitu. Tak, osobně mám zájem na tom, být pro naše občany transparentní. Jak vím od rodičů dětí, které chodí do základní školy v Litoměřicích i zástupci školy rodičovské schůzky svolávají do restaurace, aby tak navodili méně oficiální, vlídnější a domáckou atmosféru. Stejný důvod mám i já. S občany se scházím každý první čtvrtek v měsíci, poskytuji jim tak informace o tom, na čem nyní pracuji, co se povedlo a co ne. Oni jsou pak těmi, kdo vedou setkání, přijdou mi říci, co je v obci sužuje. Na více oficiální setkání mohou občané každý měsíc chodit na veřejná zasedání, která se konají v zasedací místnosti v budově obecního úřadu. Byla jsem zvolena v listopadu minulého roku. Mým záměrem bylo, scházet se v místě bližším, méně oficiálním, než-li je budova OÚ. Jediným takovým místem je u nás kulturní dům, kde je jeho součástí i místní restaurace. Sešli jsme se tedy na sále, ale vzhledem k nízkým venkovním teplotám (listopad) a způsobu výhřevu sálu, nebylo možné dobu strávenou s občany, za těchto podmínek zde absolvovat. Tenkrát jsme se tedy přemístili do místnosti, která je hned vedle výčepu. Tam jsme byli odděleni od dění v hospodě, takže nejsou pravdivá slova kritiky. Nyní, v období teplejších měsíců, jsme opět na sále kul.domu.

Další kritika – vytisknutí článku občana p. Sobotky. Konstatuji, každý má svůj názor a já nemám právo nikoho soudit. Nemám právo hodnotit, jak kdo smýšlí. Do zpravodaje může napsat každý občan, který se pod svůj článek podepíše. Starosta není soudce. Osoba s nickem Honza také chtěla od nás otisknout článek, ale opět se pod něj uvedla anonymně. Takže, ponechejme svobodu slova. Pokud pisatel není vulgární, nevyjadřuje se hanlivě, rasisticky, pod svůj článek se podepíše svým jménem, nemám důvod článek odmítnout. Ani si neumím představit, že bych něco takového občanům dělala…!

A dále mé spojování s rodinou Mazancovou. Paní Mazancová rovněž kandidovala za hnutí Nová vlna, tam jsem ji, jako všechny ostatní, poznala. Po volbách jsem s ní, jako s ostatními, zůstala v kontaktu. Jeví se mi jako počítačově gramotná, takže jsem ji delegovala péčí o forum na našich webových stránkách, dále jsem ji dala na starost grafickou úpravu našeho místního zpravodaje. Dělá to pro OBEC zcela zdarma, takže nám svojí prací pomáhá ušetřit obecní peníze. Za to ji moc děkuji. A tím to končí. Není pravda, že jsme klan, který bojkotuje, blokuje a všelijak jinak znemožňuje příspěvky do našeho fora.

Dále, kritika, na to, jak lžu, když jsem uvedla, že dopravní situace v naší obci stála již lidské životy. Stála. Auto, které jelo v obci nepřiměřenou rychlostí zabilo mladého člověka, vím o této tragedii každou drobnost – byl to totiž můj švagr…budiž mu zem lehká…. Další život na silnici v naší obci vyhasl v roce 2012 – zemřel zde mladý motorkář – a to byl důvod, proč jsem v tomto roce napsala na webové stránky obce do titulu - Náměty, připomínky - …nikdy jsem na můj dotaz nedostala odpověď.

A jsme u další kritiky – proč jsem nechala z našich web. stránkách zmizet právě tuto kategorii – jednoduchá odpověď. Pokud jste si ji rozklikl, nešlo do ní nic vepsat – ztratila tak na významu a než, abych to řešila se správcem, jednoduše jsem ji odstranila, protože tento titulek lze adekvátně nahradit FOREM, který funguje. Takže žádná sabotáž, jen v jednoduchosti je krása..

Další kritika na má prázdná slova ohledně lepšího využití budovy obecního úřadu. Samotný stěžovatel v této budově bydlí, takže změny již jistě zaznamenal…Z patra v budově jsme do přízemních prostor přestěhovali zasedací místnost, knihovnu, klubovnu. Nejdříve však bylo nutné tyto prostory renovovat. Po 3 měsících zde vznikl nový, účelový, více diplomatičtější prostor pro veřejná setkávání. Místní knihovnu jsem upravila na komunitní centrum, nyní vybavujeme klubovnu, kde datem 1.9. vznikne dětský tvořivý kroužek Vodníček – moc se na to těšíme. No a patro se využívá i nadále na zázemí pro cvičení JÓGY, nově je zde herna stolního tenisu – zatím máme koupený jen jeden stůl a rovněž nově – relaxační místnost, kde bude masérna, kosmetika, apod. Bývalá zasedací místnost bude uzpůsobena na pořádání koncertů, vernisáží, výstav apod.

K vaší další kritice, že se nikdo ze zastupitelů v čele se mnou nezabývá dotazy anonymních respondentů. To není pravda, a sám stěžovatel to ví nejlépe. Forum, které bylo smazáno, bylo toho svědkem. Proč bylo smazáno? Všechny příspěvky jsem poslala k náhledu vládnímu úředníku na Ministerstvo vnitra. Bylo mi doporučeno podání trestného oznámení za šíření pomluv a hanobení veřejných činitelů. Na místo toho kroku jsem forum,s takovými příspěvky, nechala smazat a zavedla jsem nové, kde byla nutná registrace. Všichni zastupitelé i příznivci hnutí Nová vlna se snažili odpovídat slušně a pravdivě, jaké to sklidilo ovoce, jste sami čtenáři tohoto litoměřického fora zjistili sami, když si zpětně projdete příspěvky zde obsažené. Palba kritik a urážek přestala všechny motivovat k tomu, aby dokola řešili v podstatě to samé. „Nová vlna se dostala ke korytu, jsou tam samé socky, lžou, apod…“ A tak se stalo, že s dotyčným stěžovatelem přestala jakákoliv komunikace. Stejně jako tady. Názorný příklad.

Mou poslední tečkou směrem k reakcím ke stěžovateli byla jeho kritika na moje podnikání. Nechápu, kde se v lidech bere taková zášť, lidská nestvůrnost..Kdo má rád nostalgii starých časů, rád si vzpomene na své dětství u babiček, můj obchod – BAZAR U POŠTY jej nadchnul. Bazar byl přímo naproti poště, před vchodem seděl vodník. Mnoho litoměřických obchod s oblibou navštěvovali a ještě dnes mi někteří volají, jaké je škoda, že jsem obchod zrušila..Obchod jsem měla čistý, útulný, prodávala jsem v něm zboží z první republiky, také nové zboží stylu francouzské provance a v tomto duchu byl veškerý sortiment. Naivně jsem si myslela, že zvolení do funkce starostky zvládnu obojí. Nechtěla jsem o obchůdek – již zajetý a vyhledávaný opustit, ale brzy jsem zjistila, že řešit moji nepřítomnost nasazením brigádnice nefunguje. Bazar není lehké podnikání, je nutné umět vykupovat, zboží umět ocenit, znát styly, znát dobu, ze které sortiment pochází, pravidelně zboží dodávat, apod. Bylo na mě rozhodnutí, jestli obchod nebo židle starosty. Jednou jsem ale byla zvolena a nechtěla jsem zklamat nikoho, kdo mi dal svůj hlas a kdo ve mne vložil důvěru. Je to volitelná funkce, kdo ví, co bude za 4 roky, dala jsem se do boje, tak zvednu hlavu a půjdu..A byla to právě osoba s nickem Honza, která mne nazvala hokynářkou, můj obchod označila za špinavou veteš, co se hodí jen do kontejneru, a že se mají všichni střežit se boha, jestli takto povedu i obec. A že můj manžel málo vydělá a já se musím hojit penězi občanů. Tenkrát mě jeho slova hodně bolela a tehdy jsem se rozhodla k takto zlému člověku zaujmout postoj, jaký je salvou kritik z jeho rukou. A jiné už to nebude, ponaučila jsem se, a jak jsem uvedla v našem fóru, nebudu ztrácet svůj čas s někým, kdo o odpovědi stejně nestojí. Jediné o co jde, je pošpinit mé jméno, hnutí Novou vlnu a nejlépe, když se příspěvky zobrazí 7 tis. kliknutí.

Ale i špatná reklama je reklama a já tímto dlouhým příspěvkem dělám pomyslnou tečku na litoměřickém fóru na téma Žalhostice. Zájemce o další diskuzi posílám na naše žalhostické fórum, které je k tomuto stvořené.

Přeji Vám pěkné dny a děkuji vám všem za přečtení až sem :).
Stanislava Hanková
Hanková S.
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 led 2015 09:20

Předchozí

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků