ANO a hokej

ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 09 říj 2014 11:32

Dobrý den,
po včerejší události na hokejovém utkání v Litoměřicích bych se rád vyjádřil k mému napadení ohledně plánu na zrušení hokeje v Litoměřicích.
Fanoušci byli uvedeni díky ODS o vedení hokejového klubu v těžký omyl.
ANO nikdy neřeklo, že chce hokej v Litoměřicích zrušit, ba naopak jsme deklarovali větší přísun peněz do sportu spravedlivým přerozdělením a také kvalitnější práci se sponzory.
Vyjádřím se k tomu, že já osobně mám být hrobníkem litoměřického hokeje. Vedení hokejového klubu a ODS se nějak zapomnělo všem fanouškům a občanům zmínit (jistě, že omylem), že naše společnost je vlastně významným sponzorem místního hokejového klubu.
Z 5 let naše společnost podpořila Spartu částkou 35 mil.korun i díky této podpoře se hraje v Litoměřicích 1.liga, díky těmto financím mohou hrát v Litoměřicích hráči Sparty, díky tomu zde může působit trenér Doležal. Tím co rozpoutala místní ODS a vedení hokejového klubu, ukazují, jak si váží a jak umí pracovat se sponzory. Proč pak nejsou mezi sponzory již CS Beton a Chládek&Tintěra?
Když by došlo v hokejovém klubu (což mu nepřeji) k situaci, že bude finanční tíseň, tak ať se tito pánové postaví před hráče a zaměstnance klubu a řeknou jim "bohužel nemáme na výplaty, protože jsme lživě útočili na sponzory a ti s námi nechtějí spolupracovat"!
Takže hrobníkem litoměřického hokeje nejsem já, ale výše zmínění pánové, kteří šíří účelové fámy a lži a záměrně odrazují sponzory!
Nejhorší na celé věci je, že pánové z ODS zneužívají sport k tomu, aby se udrželi na radnici! Přitom ještě před pár lety z nich nikdo k hokeji neinklinoval narozdíl ode mne, který se u hokeje pohybuji již 30 let.
Tito pánové nemají ani odvahu se potkat a vyříkat si to do očí, raději zavolají do Prahy panu Břízovi, aby mi domluvil. Na rozdíl od nich je pan Bříza férový a rovný chlap, který si váží našeho dlouholetého partnerství, je to prostě sportovec.
Vedení radnice svým chováním nepřipravilo jen hokej o finance od naší společnosti, ale všechny ostatní sportovní oddíly a nejen je, ale i ostatní zájmová sdružení či spolky i v oblasti sociální. Podporovali jsme tyto aktivity v Litoměřicích již od začátku roku, ale nyní se vedení společnosti rozhodlo podporovat dále tyto aktivity, jen již ne v Litoměřicích, což je mi líto, protože mi dlouho trvalo přesvědčit je, aby svou podporu směřovali k nám. Ať všichni ODS poděkují, předpokládám, že to budou bagatelizovat. Jenže náš příspěvek mohl být ve výši 2% ročního rozpočtu města.
Pánové z ODS, jako občan Litoměřic vám děkuji, že jste všechny o tyto finance připravili!

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Jiří » 09 říj 2014 11:47

A tak to dopadá když někdo namísto programového klání, zvolí pomluvy a nekouká nalevo napravo. Velcí sponzoři asi rostou na stromech, no ještě že to místní žirafáci berou s nadhledem.... :D
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Jaromír Mareš » 09 říj 2014 12:27

Pavle,
nevím sice co se děje, ale co dnes s panem Urbánkem předvádíte, to už snad není ani úsměvné.
Možná si přečti leták, který tvůj „šéf“ dal na toto diskusní fórum. Je tam napsáno, že „Volič není ovce“, tak prosím neurážej členy FAN Klubu. Pokud vím, žádný z nich členem ODSky není. Tak do nás tak nešij a udrž emoce na uzdě. V sobotu už to bude konečně za námi. :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Adson z Melku » 09 říj 2014 12:36

A kde jste byl pane Mareši, když se tu váš soudruh Šíma obouval po soudružsku do pana Panaše?

A co se tak vyjádřit k tomu co pan Birner napsal nebo k té vaší včerejší smutné akci a zneužití hokeje pod kuratelou žirafáka ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 09 říj 2014 12:51

Cim jsem urazil cleny fanklubu? Napsal jsem akorat aktualni stav, oni byli zneuziti vedenim mesta informacemi o zruseni hokeje a na zaklade toho byl vcera transparent na hokeji. Vysvetlil jsem,jak to s podporou nasi spolecnosti je a ze se informace mesta nezakladaji na pravde. Jaky z toho plyne nasledek je skoda pro Litomerice. To, ze podporujeme hokej jiz pet let, znaci, ze mne nikdo nemuze podezrivat z ucelovosti, to jeste nebylo ANO a ta podpora vznikla jiz za predesleho zastupitelstva. Takze muzeme rici, ze nejen fanklub ale vsichni fanousci byli urazeni vedenim radnice lzivymi informacemi.
Mas pravdu, sobota ukaze, kterym smerem se chteji vydat obcane Litomeric.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Achab » 09 říj 2014 13:21

to je vazne uz sila nejen hokej ale i fotbal se zapojil do politiky. jeste bych pochopil kdyby to bylo osobni vyjadreni kandidata ale tim ze to je na ofiko strankach klubu tak uz je to ale sakra pres caru. pro me to znamena jedine ze nebudu volit ani jednoho z uvedenych politiku. hlavne protoze budou cpat prachy do dvou klubu ve meste co je politicky podporuji a ostatni slusny ostrouhaji. je to hnus velebnosti :x
http://www.fklitomerice.cz/aktuality/de ... litomerice
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Jiří » 09 říj 2014 13:25

Tak to je opravdu nechutné.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Adson z Melku » 09 říj 2014 13:29

tak, tak, ODS mobilizuje všechny soudruhy, které si za dobu panování koupila, hysterie dosahuje vrcholu, už jen dva dni a pak doufám všichni tihle slouhové potáhnou kam patří ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 říj 2014 13:38

Mezi naše priority stále platí toto: http://severocesi-litomerice.cz/penize- ... tme-detem/ a znovu jsem to panu Fišerovi potvrdil veřejně při diskusi s ním na facebooku. Stejně tak Karlu Krejzovi...chápu, že pan Urbánek a spol mají zájem vyhrát drtivě volby a proto všechny okolo pomlouvají, ale znovu opakuji - a doufám, že to pan Pavel Birner zde potvrdí - diskusi o férovém financování sportu a péče o aktivní mládež pořádali Severočeši a přizvali k jednani ANO, Volbu pro Ltm a TOP09.

Stejně tak byl na uzavřeném setkání take Tomáš Sarnovský v době, kdy jsme systém financování dávali dohromady a drtivá většina kandidátky ANO ani nevěděla, kdy jsou komunální volby.

Znovu opakuji - od férového Pavla Birnera očekávám, že moje slova potvrdí (ostatně kdyby ne, článek o setkání vyšel na úvodní straně našich novin...

Za nás byli na jednání Petr Hošek a Lukáš Balaštík.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 09 říj 2014 14:27

Mohu potvrdit, toto setkání proběhlo na jaře nebo těsně před začátkem léta. Nebylo to žádné tajné setkání, ale všichni účastníci se snažili najít způsob spravedlivého rozdělení financí pro sportovní kluby a i pro podporu dalších sportovních aktivit, které nejsou součásti klubů, ale jsou provozovány veřejností. Při této schůzce nepadlo, že by někdo chtěl nějakému sportu omezit finance, naopak se hledala řešení, jak ještě více podpořit finančně sport a volnočasové aktivity a jak také přilákat více sponzorů do našeho města.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 říj 2014 15:12

A clanek, který vyšel...tuším 1.5. V novinách:

Budoucí politici diskutují o financování sportu

LITOMĚŘICE - Zástupci ANO, TOP09, Volba pro Litoměřice a Severočeši.cz se v dubnu poprvé sešli, aby diskutovali a nastínili možnou spolupráci po volbách. Setkání mělo jediné téma, a tím byl sport. Jeho financování, rozvoj, budoucnost a jak nastavit jeho směřování v příštích letech. "Jsem jednoznačně potěšen podobnými názory i od ostatních kandidátů. Zejména pozitivně vnímám shodu v potřebě změny financování sportu v Litoměřicích, která by měla vést mimo jiné k větší transparentnosti a tím pádem efektivnosti," říká k prvnímu pracovnímu setkání trenéch mladých fotbalistů v FK Litoměřice Lukáš Balaštík z hnutí Severočeši.cz.

Pozitivně hodnotí setkání také ANO2011, které zastupoval Pavel Birner a Tomáš Sarnovský. "Ukázalo se, že je možné nalézt spravedlivý a univerzální klíč. Navíc se všichni shodli na protěžování dětí a mládeže. ANO má jednoznačně zájem se zúčastňovat těchto pracovních panelů na jakékoliv téma i nadále," shrnul dojmy ANO Tomáš Sarnovský.

Že se sešli lidé, kteří to se sportem ve městě vidí podobně říká také Martin Hrdina z TOP09. "Nehledí jen na svůj prospěch. Toto setkání má význam pro budoucnost a povolební spolupráce se mi zdá velice reálná, nejen v oblasti sportu a vzdělávání."

Stručně a jasně pak několikahodinovou diskusi shrnul Lukáš Znojemský z Volba pro Litoměřice. "Jsem rád, že na základních obrysech koncepce sportu v Litoměřicích jsme byli schopni se shodnout. Jako první setkání to proto hodnotím pozitivně."

Moderátorem a zároveň oponentem politiků byl manažer TJ Slavoj Litoměřice Eduard Šif. Slavoj v současné době sdružuje zhruba tisíc sportovců a podobné principy, které se budoucí politici snaží nastavit, již musí nyní využívat. "Za sebe mohu říct, že pokud by se někdy v budoucnu měli tito lidé potkat a řešit strategii rozvoje sportu, tak jsem přesvědčen, že se dohodnou a bude to ve prospěch všech sportovců ve městě," konstatoval Šif.

Všichni přítomní se také shodli na důležitosti dalších setkání nejen na téma sportu, ale je potřeba diskutovat další neméně důležité otázky v kultuře, cestovním ruchu nebo v sociální oblasti.

---
Dalsi otazky by se jiste dal diskutovaly a dalsi setkani bych pripravoval. Ale od pana Urbanka jsem se dozvedel, ze ja a moje aktivity ve meste jsou zbytecne. Takze nebyl duvod v jakemkoliv snazeni pokracovat.
---
Přeji klidnych poslednich 48 hodin. Severocesi maji naprosto jasno a budou postupovat takto:
http://severocesi-litomerice.cz/nase-pr ... o-volbach/
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO a hokej

Příspěvekod HC Stadion » 09 říj 2014 17:43

Dobrý den,
nikdy jsme se k dění zde na fóru nevyjadřovali, ale nyní si myslíme, že je potřeba reagovat na vyjádření p. Pavla Birnera.
O tom, že s transparentem nemá vedení HC ani ODS nic společného a jednalo se o vyjádření názoru hokejového fanklubu, svědčí i příspěvek na diskusním fóru hokejového klubu.
Chtěl bych upozornit, že společnost p. Pavla Birnera (která?) do klubu nikdy žádné prostředky nepřinesla, nejednalo se o nich a ani jsme nikdy nezaznamenali žádnou možnost budoucí spolupráce. O tom, že je tato společnost partnerem našeho klubu, se dozvídáme až z dnešního příspěvku.
Jsme přesvědčeni, že vedení klubu nikdy neútočilo na žádného sponzora a nikoho nedonutilo k ukončení partnerské spolupráce. Naopak, firem, které jsou ochotny sport podporovat, si velice vážíme. Vzhledem k tomu, že dokážeme zajistit více než 50% rozpočtu klubu z peněz od partnerů, nemyslíme si, že bychom na naše partnery lživě útočili a tím je odrazovali. Dokonce jsme ani nešířili účelové fámy, k předvolebnímu dění se vyjadřujeme poprvé (a naposledy) dnes. Pokud měl p. Pavel Birner v uplynulých letech pochybnosti o naší práci s partnery, mohl za námi přijít a nabídnout pomocnou ruku. Jsme otevřeni názorům a pomoc bychom jistě neodmítli. Bohužel se tak nestalo a informace o naší špatné práci se dozvídáme až den před volbami. Víme o tom, že pan Birner v klubu před cca 20 lety působil, když se několik let věnoval trénování týmu svého bratra, pak jsme s ním ale ztratili kontakt a o jeho dalším působení v hokeji nevíme.
Důvody, proč jedna regionální společnost neprodloužila spolupráci, nám jsou známy a rozhodně to nebylo kvůli nečestnému jednání.
Děkuji za prostor k vyjádření a přeji příjemný zbytek týdne.
S pozdravem
Jan Fišera, člen vedení HC Stadion Litoměřice
HC Stadion
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2014 17:02

Re: ANO a hokej

Příspěvekod ronyk » 09 říj 2014 18:38

Ale mohl jste se od plakátu ve svém příspěvku distancovat! Což jste zjevně neučinil.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 09 říj 2014 19:12

Ještě jednou pro všechny a pana Fišeru obzvlášt, protože zde prezentuje lež, stačí si přečíst můj první příspěvek. Nǎse společnost podporuje Spartu významnou částkou a i díky této naší podpoře se může hrát v Litoměřicích 1.liga, protože hráči ze Sparty i trenér jsou přeci placení Spartou (sami jste to několikrát zmínili) a tyto finance má Sparta od svých sponzorů a tím je i naše společnost a tak podporuje i hokej v Litoměřicích.
Údaj, že se 20 let nepohybuji v litoměřickém hokeji mne pobavil, za prvé jsem nic takového nepsal ( psal jsem, že se stále pohybuji u hokeje). S litomerickymi odchovanci každý rok absolvují a připravuji letní přípravu, pravidelně jezdíme na horská soustředění apod.
Kdo z čelních představitelů zná a chodí s hráči A-týmu například nezištně na kafe, předpokládám, že asi nikdo. Hráče jako Jakuba Šulce, Lukáše Špeldu, Davida Švagrovskeho znám osobně velmi dobře, jsou to dobří kluci a hokejisté, s Davidem jsme letití blízcí přátelé.
Nikde ve svém příspěvku jsem nepsal, že by ODS nebo vedení klubu, byli autory transparentu, opět lež pana Fišery. ODS díky své kampani ( stačí se podívat na jejich komiks) lživé tvrdí, že bez nich tu 1.liga nebude a že ANO je proti hokeji a touto svou kampaní uvedlo všechny své fanoušky v omyl a záměrně a zneužila tak hokej k politickému boji. Můj příspěvek byl jen obranou a pravdivým vysvětlením aktuálního stavu.
Vyjádření pana Fišery, že neví o nějaké budoucí spolupráci jasně ukazuje jejich práci se sponzory. Když někdo čeká na zadku, tak za ním sponzor asi těžko přijde. A za naší společností nikdo nepřišel. A na takovou práci jste hrdý, no to je pěkná vizitka. Zde by jste se měli od Sparty v mnohém učit.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Jirka » 09 říj 2014 19:20

Manažer Fišera předvedl svou roztomilou nekompetentnost. Hokej i městská příspěvková organizace se mají čím chlubit.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO a hokej

Příspěvekod tonx » 10 říj 2014 00:06

pane Birner,

Nedělejte z nás, fanoušků Stadionu, stádo ovcí...podporujeme klub našeho srdce když se mu daří, i v časech zlých...nám jde o udržení první ligy v Litoměřicích, o výkladní skříň litoměřického sportu...pominu-li městské akce typu Vinobraní, nenajdete v našem městě žádnou jinou aktivitu, a to ani sportovní, ani kulturní, která by přitáhla tolik lidí, jako právě prvoligový hokej..takže se to tady dle "hlasu lidu" dělá nejspíš dobře...těžko Vám uvěříme, že ačkoliv Vámi zmiňovaná ale nejmenovaná firma ( což je s podivem, kde je Vámi deklarovaná transparentnost??) sponzoruje Spartu, partnerský to klub HCS Litoměřice, že tímto sponzorujete vlastně Stadion...je velmi zavádějící toto tvrdit....pakliže si opravdu myslíte, že si necháme něco "nakukat", tak jste dost naivní...snahu o zpochybnění hospodaření našeho oblíbeného klubu a snahu o omezení už tak napjatého a rozhodně jednoho z nejmenších rozpočtů v první lize sledujeme už dlouho, a Vaše politika se nám zhola nelíbí....jak jsem již uvedl na DFku Stadionu, včerejší transparent je aktivita fanklubu, potažmo ULTRAS HCS, ani vedení klubu, a už vůbec ne ODSka s tímto aktem nemají zhola nic společného...
tonx
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 říj 2013 15:35

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 10 říj 2014 07:13

Pro Tonx,
Tou firmou je TESLA, když jsme u té transparentnosti, nemám problém to napsat. Proč také nenapíšete své jméno místo nick name, buďte také transparentní. Spočítejte si, kolik je zde hráčů ze Sparty, kolik to za rok dá v součtu i se mzdou trenéra a to asi nebude nezanedbatelná částka že?
Jinak od mnoha jiných lidí si fanoušků vážím a vždy jsem bratrovi říkal, že hraje hokej pro ně a musí jim vždy vyhovět i kdyz se nedaří. Myslím, že fanklub z Litoměřic, co jezdil na Lva, by to mohl potvrdit, nikdy nikoho neodmítl.
Hovoříte o omezeni rozpočtu a o udržení 1.ligy v Litoměřicích, kde jste ale k těmto informacím přišli? Nikdy jsme nic takového neřekli, naopak už od jara říkám, že je naší snahou dát do sportu více financí, takže s úctou k Vám, ty ovce ze všech fanoušků dělá vedení města a ODS, oni vyšli s těmito nepravdivými informacemi. Je všeobecné známo, že nejhůře se vyvrací lži.
To, že není naše firma přímým partnerem klubu, není moje chyba, proč tedy někdo z klubu nepřišel? A není to jen o naši firmě, vím o dalších rodičích děti, které hraji lední hokej a měli by možnost přispět, nikdo za nimi ale nepřišel. Nemůže se tedy nikdo divit, že píšu o tom, že se vedení našeho klubu ma ještě hodně učit. Ze spolupráce se Spartou vidím, jak se pracuje se sponzory a jak i pro Spartu je těžké sehnat finance na chod klubu.
Za sebe mohu říct, ze jsem rad, že se hraje v Litoměřicích 1.liga a jsem také rád za fanoušky, které klub má.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO a hokej

Příspěvekod HC Stadion » 10 říj 2014 07:40

Pavle,
tato diskuse nemá cenu.
Já jsem zde prezentoval názor vedení klub, ty tvrdíš, že v mnoha věcech lžu, já si myslím opak a nyní bych zase musel tvrdit, v čem se pleteš nebo lžeš ty. Osočovat bychom se mohli donekonečna, každý máme svou pravdu a toho druhého o ní nepřesvědčíme.
Budu reagovat na jednu věc: opravdu jsme hrdí na to, jak se dokázal litoměřický hokej za poslední roky pozvednout. Není to jen o „A“ týmu, ale také o mládeži, se kterou se každým rokem lépe pracuje. Nikdo neříká, že vše děláme správně a jsme nejlepší. Věř, že i my se od Sparty učíme. A nejen od ní. Ale zároveň nelezeme Spartě do zelí a neoslovujeme její partnery. To se nedělá.
Přeji hodně štěstí ve volbách a v případě úspěchu i šťastnou ruku při obsazování všech pozic, které chcete změnit.
S pozdravem
Jan Fišera
HC Stadion
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 říj 2014 17:02

Re: ANO a hokej

Příspěvekod rajnoha » 10 říj 2014 07:41

Proč tu musíme mít první ligu? Když jsou to tak nadšení fanošuci, tak snad budou chodit i na druhou ligu ne? A k čemu je dobré, že sem hokej přitáhne spoustu fanošuků? Přijedou na zápas, tam se vožerou, udělají bordel a zase odjedou. Nikdo z nich nic nemá. Nic tu neutratí. V čem je tedy výhoda?
A když jste takoví ultras, proč neuděláte sbírku na hokejisty mezi sebou? O kolik více byste byli ochotni dávat za lístky? Jakou cenu má vaše fanouškovství? Umíte jen hulákat a natahovat ruku, nebo jste schopní i něco zorganizovat a podpořit klub i jinak než kecama?
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO a hokej

Příspěvekod Birner Pavel » 10 říj 2014 08:05

Také všem přeji šťastnou volbu a pěkný víkend.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Další

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron