Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2014 08:11

Velice dlouho jsem odolával se zde na tomto fóru vyjadřovat k jednotlivým tématům, byť jej velice dlouho sleduji. Jak se nám krátí doba do obecních voleb začínají se dít velice zvláštní věci. Především se šíří různé zaručené informace a polopravdy a z celkem normálních lidí se stávají zaručení odborníci na vše okolo nás. To že politická kultura, slušnost a otevřenost v této zemičce je dlouhodobě něco zcela neznámého mě nepřekvapuje, stejně tak ani to, že jakékoliv prostředky jsou dobré k dosažení vlastních cílů.
No ale konkrétně.
Včera jsem se dozvěděl v páře našeho plaveckého stánku, že to s litoměřických hokejem vypadá bledě. Po volbách nejspíše celou Kalich arénu zavřou a hokejisté půjdou po žebrotě. A příčina?
Technický klub mládeže Litoměřice, kde je pár dětí a nikoho to nezajímá. Opravdu úžasná informace. Kdopak jí asi šíří mezi příznivci hokeje? Jestliže se někdo dokáže takto snížit a používá pro úspěch svých zájmů i takto smyšlené a lživé informace, tak je buď nesoudný, nebo už neví kudy kam.
Pro Ty co by snad chtěli nějaké informace o činnosti Technického klubu dozvědět, kolik dětí jeho aktivity navštěvuje a s jakými finančními prostředky hospodaříme se můžou kdykoliv na vedení TK nebo DDM Rozmarýn obrátit. Velice rádi komukoliv vše ukážeme a zodpovíme jakékoliv dotazy. Základní informace najdete na www.technickyklub.cz/portal.
Všechny mohu již dnes ujistit, že TK nijak neohrožuje žádné organizace a spolky jakéhokoliv charakteru v Litoměřicích. Kdo ale jejich činnost ohrožuje a dá se říci i znemožňuje jsou lidé, kteří za žádnou cenu nechtějí připustit nastavení jednoznačných pravidel a jejich dodržování pro podporu především dětských aktivit.

Vedoucí TKML Bc. Jiří Rudolf
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 zář 2014 09:47

Pro mě je třeba úplně nepochopitelné, proč ODS vyvolává dojem, že bez nich ve městě nebude nemocnice, a že oni ji nedají. To prosím tvrdí oficiálně. A toho je daleko více.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod Llukas007 » 30 zář 2014 18:45

Toto téma docela chápu. Někdo si chce nabagrovat. Na Zahradě Čech, hokej atd. Ale když někdo potřebujete platit svoje dluhy je jít hrabat do politiky nutnost! Že???
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2014 20:38

Llukas007 píše:Toto téma docela chápu. Někdo si chce nabagrovat. Na Zahradě Čech, hokej atd. Ale když někdo potřebujete platit svoje dluhy je jít hrabat do politiky nutnost! Že???


Vážený pane. Dost dobře jsem nepochopil vaší poznámku. Myslíte tím dozajista ty co nám již několik volebních období zajišťují zářné zítřky a přitom si sem tam pomůžou k naplnění vlastní kapsy? Nebo to je poznámka mířena na mou osobu? Pokud jste si nevšimnul, tak právě proto aby nedocházelo k takovému osočování jsem svou kandidaturu stahnul. Pokud máte s mou osobou nějaký problém není potřeba se schovávat za nic neříkající přezdívku. K tomu nejspíše nemáte odvahu. Pak je také nutné měřit všem stejně a probrat kandidátky všech stran a uskupení. Já Vám garantuji, že tam najdete velké možství lidí, kteří si o svém morálním kreditu mohou jen zdát. Tam prosím zaměřte své úsilí.
Hezká a pokojný večer.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod simi » 30 zář 2014 21:54

jen se zeptán p. Rudolfa, kdo to říkal, přesněji , která strana. Nebo to spatně čtu?
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2014 21:59

Nevím zda špatně čtete. Pouze jsem reagoval na invektivu, která obecně směřovala na to, že do politiky jdou lidé, kteří si chtějí nabagrovat na své dluhy. Je to sice mimo téma, které jsem zde založil, ale myslím, že bylo vhodné na to reagovat.
Příjemný večer.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Polopravdy aneb kdo šíří klepy v Litoměřicích

Příspěvekod simi » 30 zář 2014 22:04

děkuji za odpověď.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55


Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron