Pár otázek pro ......ODS

Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 28 zář 2014 22:02

Vysvětlení tématu

Vážení čitatelé a přispivatelé tohoto fora. Přiblížila se doba voleb do obecního zastupitelstva a jednotlivé strany nám začínají předkládat své pohledy na to jak by naše krásné město mohlo za jejich vlády vypadat.
Bohužel jsem se zde dočetl, že se neuskuteční žádná veřejná diskuse kandidátů a tak jedinou možností jak se ptát je toto forum. Pokusil bych se proto pro hlavní kandidující strany položit několik otázek a požádal bych ostatní přispivatele aby odpovědi nekomentovali ale nechali prostor na odpověd kandidátům. Otázky jsem vybral po dlouhodobém sledování této diskusní skupiny a také poměrně dobré znalosti poměrů v našem městě.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 28 zář 2014 22:09

Myslím si, že tato tradiční politická strana má stále našemu městu co nabídnout, táhne však za sebou břemeno různých nezodpověděných kauz z minulosti a tím, že vše dostatečně nikdy nevysvětlila, stala se pro mnoho lidí prakticky nevolitelnou. Myslím, že je to škoda a tak se ptám lidí z místní ODS.

otázka
Můžete prosím podrobně vysvětlit jak je možné, že místostarosta a člen ODS Karel Krejza spolurozhoduje o zakázkách firem, v jejichž statutárních orgánech sám figuruje ? Podrobný popis této provázanosti jsem čerpal z této diskuze
viewtopic.php?f=1&t=935&start=20#p9830
dále pak zde
viewtopic.php?f=1&t=935&start=20#p9837

Na těchto odkazech je popsán přesný postup včetně konkrétních jmen osob a firem. ODS to nikdy nevysvětlila a myslím, že to vysvětlení zaslouží.

Poznamka : poprosil bych aby se odpovědi neujímal pan Mareš který soudě dle jeho příspěvků vládne myslí zcela inteligentně a mentálně vyčerpanou nebo alkoholem zdevastovanou. Prostě aby odpověděl někdo chytřejší, o to jsem chtěl poprosit.
Naprosto ideální by pro voliče bylo kdyby odpověděl leader kandidátky, tedy pan Ladislav Chlupáč, nemýlím- li se v tomto případě.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 30 zář 2014 09:46

Tak snad pan leader kandidatky ODS Ladislav Chlupáč připravuje odpověď.
Zatím bez reakce ale věřím v brzkou odpověď.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 01 říj 2014 19:19

Zdá se mi že se místní ODS moc nechce do odpovědi. Jaký je to signál voličům ? Lze si to vyložit různě. Neúcta ? Arogance ? Pýcha ? Nebo jen prostě nechcete odpovídat na nepříjemné dotazy ? Proč tedy pak ta kampaň s mottem o nadhledu ? Zatím to hodnotím jako zklamání.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Llukas007 » 01 říj 2014 20:47

stále kvoká, stále kvoká...
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 02 říj 2014 19:33

Tak nám uplynul další den a politici ODS stále dluží veřejnosti odpověď.
Vypadá takto komunikace politické strany ucházející se o přízeň voličů ? Nechť každý posoudí.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 02 říj 2014 19:41

Pane Malík, oni přeci komunikují po svém, proč by se snižovali odpovídat na nějaké dotěrné otázky, když můžou odpovědět na ty pro sebe připravené jako zde http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 41002.html
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 02 říj 2014 19:50

Děkuji za upozornění. To je opravdu k popukání ty předepsané dorazy. A jako totální gól se pan Chlupáč nezapoměl pochlubit, že vyřadil dotazy od ANO. To si asi dělá z lidí dobrý den. Trochu mi to připomíná komunistickou cenzuru.
Věřím ale, že odpoví i na můj dotaz. Nebo ho snad taky vyřadil ?
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Llukas007 » 02 říj 2014 22:01

Jsem rád, že člověk, který doteď dělal dluhy a jednu botu za druhou nyní prozřel a nyní před volbama chce být pilný, a čestný! Smekám! :lol: :lol: :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 03 říj 2014 12:42

Vážený pane Llukas007
Na rozdíl od Vás zde vystupuji pod svým jménem a o tom, že se mě jedna z fází podnikání nepodařila mluvím veřejně a otevřeně. To, že jsem skončil a odnesl si z podnikání nějaké závazky, které od roku 2003 vyrovnávám, neznamená, že se nemohu vyjadřovat k problémům, které okolo sebe vidím. O tom, že bych dělal jednu botu za druhou, jak zde píšete se od Vás klidně nechám poučit, ale nikdo není neomylný a lidé jsou chybující stvoření. Otázka je zda se z těchto chyb poučí. Za celý svůj život jsem nikoho nepodvedl, neokradl, nezavraždil ani úmyslně neuvedl do problémů. Spíše jsem vždy pomohl a myslím, že pár lidí by se našlo, kteří to mohou potvrdit. Ale o to nejde. Protože máte o mě nejspíše dobré informace, tak se podivuji, že zde uvádíte naprosto nepravdivou informaci nyní prozřel a nyní před volbama chce být pilný, a čestný! S mládeží a dětmi pracuji už od 15 let a vzhledem k mému věku již hodně dlouho a tuto práci nijak neovlivňuje ani politická situace ani to, že je před volbami. Pokud se jedná o čest, tak s tou já nemám na rozdíl od Vás problém. To vy se zde schováváte za anonymní přezdívku. Jen hlupák může takto argumentovat. No a pokud jsem se začal vyjadřovat k problémům v našem městě, tak jen z toho důvodu, že jsem k tomu byl donucen okolnostmi a chováním lidí, kteří nás dosud reprezentují na radnici.
A na závěr. Smekněte sám před sebou a svou arogancí a až příště budete hodnotit lidi okolo sebe, tak zkuste najít odvahu a čest říci svůj podložený názor na rovinu. No a protože nejspíš jste úspěšný, čestný a trvale pilný člověk, mající na srdci blaho našeho města, co kdyby jste třeba zasponzorval odměny na Technické hry pro děti. Bylo by to určitě prospěšnější než tady řečnit.

Přeji hezký den a těším se na spolupráci :D :D :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 03 říj 2014 13:54

Nevim nevim ale ten pan Lukas 007 měl na mysli leadera ODS pana Ladislava Chlupáče. Ten mluvil v tom rozhovoru v Dltm o to jak je poctivý a čestný
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 03 říj 2014 14:48

Pokud tomu tak je, pak se mu z celého srdce olmouvám.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Pár otázek pro ......ODS

Příspěvekod Jarda Malík » 03 říj 2014 19:14

drazí spoluvoliči uplynul nám další den marného čekání na odpověď od leadera ODS. Zdá se že odpověď ne a ne najít.
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48


Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků