Zpráva pro členy ODS

Zpráva pro členy ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 zář 2014 22:45

Zpráva speciálně pro členy ODS od admina tohoto webu:

Protože jsem se již z několika zdrojů z ODS dozvěděl, že někdo rozhlašuje, že bráním přistupu členům ODS do tohoto fóra, považuji za nutné prohlásit, že to je absolutní lež a jako důkaz uvádím, že například pan Mareš nebo nebo pan Šíma zde pravidelně píší a dokonce ani naprosté lži pana Mareše nejsou cenzurovány a mazány, ale je na ně trpělivě odpovídáno. Stejně tak jako členům jiných stran. Nikdo neni protežován ani ostrakizován. Děkuji za pozornost a pokud si sami zkusíte zde něco napsat navzdory, uvidíte kde asi tak je pravda :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zpráva pro členy ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 zář 2014 08:12

Vážení přátelé, členové litoměřické ODSky, nejmenované zdroje,
o „nezávislosti“ administrátora tohoto fóra snad není vůbec pochyb, nicméně Vás upřímně prosím, abyste se o něm vůbec nebavili, věřte, nestojí za to.

Naopak velice děkuji za Vaše příspěvky do diskuze na včerejším zaplněném parku Václava Havla. Bylo to moc fajn. Přeji krásný den
Přílohy
image003-up.jpg
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Zpráva pro členy ODS

Příspěvekod rajnoha » 25 zář 2014 12:49

Politicka akce pro děti? Nu proč ne. Podívejme se, co si o tom myslí člen místní ODS pan Šíma. Kopírováno z tohoto fóra.
Snímek obrazovky 2014-09-25 v 13.41.44.png
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Zpráva pro členy ODS

Příspěvekod simi » 25 zář 2014 13:46

pro pana Lišku, musím uznat a potvrdit, že jsem tu na fóru dlouho, nikdy nic nezmizelo a ani bych to nechtěl,

pro Rajnohu, snad ani nebudu psát, že je to vytržené z jiného dílu fóra a byla to moje reakce na podpisovou akci. Nevím jestli jste na akci byl, v parku, ale já celou dobu a neslyšel jsem jak od moderátorů, tak z nás ODS nikoho agitovat děti. Bylo jich na akci spousty, dobře se bavili, někteří rodiče je oblékli podle svého přesvědčení do stranických dresů a i tyto děti nikdo nevyháněl ani nepřevlékal, neagitoval.

nevím Rajnoho za koho kopete, ale je před volbami, je dobře , že píšete, komunikujete a určitě se na vás nezlobím. Prostě je mě potěšením, že si dal někdo tu práci, sleduje mě, ví o mě a není mu lhostejné počínání jiných. Děkuji za váš čas který jste věnoval předchozímu textu. Radek Šíma 8-)
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55


Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků