Politická reklama

Re: Politická reklama

Příspěvekod LtmPavelka » 22 zář 2014 14:50

Tak to si myslím, že hledáte p.Liško něco až tak nějak nuceně, dnes jdu po městě a koukám, že uplně stejný formát a styl používají víceméně všichni - viděl jsem Soc.dem, severočechy, KDU víc si teď nevzpomenu a do voleb toho ještě vyleze spousta. Vše v tom samém formátu s fotečkou, a když se nad tím zamyslím, je to tak vždy podobně před každými volbami. Já to v podstatě vítám, kolikrát si vzpomenu na tvář a jméno vázne či naopak a protože komunál jednoznačně volím lidi a ne strany, tak pro mne o.k.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Politická reklama

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 zář 2014 15:18

Možné to je, přiznám se, že až tak moc jsem to nezkoumal, Severočechy jsem viděl, mají to malé, ale proti očím, ČSSD jsem viděl jen ohromného Sobotku s opravdu lokálními tématy jako "Levné úroky na bydlení". KDU jsem neviděl, zkusím mrknout. Schválně i vyfotím tu ODS. Oni tam mají asi tedy 27 fakt malých foteček na jednom to plakátu, které na té lampě (třeba v Pokratické) rozhodně nejsou vidět natož je přečíst v té výšce.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Politická reklama

Příspěvekod LtmPavelka » 22 zář 2014 15:43

Soc.dem uplně to samé, formát stejný a 27 fotek - viděl jsem jak na sloupech, tak i na tel.budkách, asi dohoda s "Telecomem", KDU jsem viděl lákačku na skákací hrad pro děti a popovídání s kandidáty/někde v centru/, ale tuším že pouze 3x max.4x foto, takže ne komplet kandidátka. A ty severočechy jsem tuším taky viděl už někdy minulý týden. A co se týče umístění, viděl jsemo tak porůznu,nahoře, dole, asi bude logicky veliký přetlak na místo v této době.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Politická reklama

Příspěvekod LtmPavelka » 23 zář 2014 10:27

Pokud se vrátím na začátek tohoto vlákna, řekl bych to asi takto:
Ano opět použilo své stálé heslo ANO,bude......v této podobě nejspíš asi ANO, bude halloween a vystavilo obří dýně.
Ne, teď vážně, z mého pohledu vyvěsit x-metrové hlavy na takovéto místo je čirá nesoudnost. Pro mě věc od Ano vlastně odrazující,neboli politická reklama kontraproduktivní. Ale jsme co člověk to vlastní názor, aspoň doufám......tak se na mě za vtípek nezlobte ;)
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Politická reklama

Příspěvekod lupus » 29 zář 2014 20:55

Zda to bude patřit do této rubriky se možná ukáže.Jisté ovlivnění předvolebním bojem se dá předpokládat.
Přílohy
P1010018.JPG
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: Politická reklama

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2014 07:08

Vážený pane Pavelka.
Vtípek s dýní je to opravdu podařený. Otázka je proč by Vás měla politická reklama v době voleb odrazovat právě od hnutí ANO? Buď Vás jejich program zajímá nebo nezajímá, je pro Vás důvěryhodný, nebo není. To, že někomu vadí dočasné umístění na soukromém objektu možná pramení spíše proto, že to je místo velice viditelné a ne proto, že to je v památkové zóně. V době voleb jsem byl ve Španělsku a plachty s fotkami kandidátů byly i na koloseu v Barceloně a nikomu to nevadilo. Tak se ptám? Proč by to mělo vadit v Litoměřicích. :)
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Politická reklama

Příspěvekod LtmPavelka » 30 zář 2014 10:39

přesně kvůli té, z mého pohledu nabubřelosti óóóbr hlav, ale ať si tam vystaví třeba pozadí. To že se Vám ten nevkus líbí, snad neznamená, že musí být tento stil reklamy pro ostatní v pořádku. Ale je fakt, že je to fain, aspoň si vždy při příjezdu do Ltm zlepším náladu písní od Tomáše Kluse ..... A kdo má peníze vystaví svou mordu u dálnice na bilboardu,...za co pane bože zaco. Přeji hezký den ;)
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Politická reklama

Příspěvekod jiri.rudolf » 30 zář 2014 11:16

Vážený pane Pavelka. Neřekl jsem, že se mě to líbí jen jsem se pozastavil nad Vaší reakcí a řekl, že to je zcela běžné i jinde v Evropě. To, že se to Vám nelíbí a vyjadřujete tento názor je v pořádku ale to neznamená, že to je na zatracení těch lidí, které na billboardu vidíte. Máte ale pravdu, lidé se rozhodují většinou emotivně a na základě jednoduchých informací jelikož je to pro ně jednodušší a nemusí si zatěžovat hlavu přemýšlením co je podstatou věcí.

Přeji příjemný den.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Politická reklama

Příspěvekod Achab » 05 říj 2014 10:15

mozna jste taky cetli clanek deniku o reklame ANO http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 41003.html zajimavy je ze kdyz se nyni podivam na web litomerickeho deniku je u toho clanku napsano KOMERCNI PREZENTACE. kdo si asi tuhle komerci prezentaci zaplatil :?: :lol:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Politická reklama

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 říj 2014 10:29

Moc tomu nerozumim. Nedávno tam visely bannery na Litoměřické hudební slavnosti, a pámátkářům to nevadilo? Dokonce tam byly 3 po celé ulici. 3 nesmyslně stejné. Teď tam je jeden a vadí to? Pokud to tam je tedy povolené, je jedno jaký tam je obsah, pokud to je tedy v mezích zákona.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Politická reklama

Příspěvekod jiri.rudolf » 05 říj 2014 10:32

Celý problém s nepovolenou reklamou a placenými články v regionálním tisku je jen ukázka právě nekorektního politického boje. Je zajímavé, že rozhodnutí vydali úředníci města, kteří jsou řízení jednou z politických stran, která současně radnici vládne. Už jsem to tu psal, že jsem viděl ve Valencii v době voleb mega plachtu na Koloseu a nikomu to nevadilo, když jsem se místních ptal co to má být, tak se jen usmáli a řekli, jsou volby. Spíše vidím problém v tom, že vše se hodí, když nejsou relevantní argumenty kterými by se daly obhájit ty průšvihy našich radních. Odvádět pozornost od problémů poukazováním na uměle vytvořené nebezpečí je osvědčená metoda, kterou politici velice dobře ovládají i v našem městě. :roll:
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Politická reklama

Příspěvekod simi » 05 říj 2014 14:05

asi se pan Rudolf spletl, ale úředníci nejsou řízeni volenými politiky , ale vedoucím odboru a popřípadě tajemníkem.
I já jsem názoru, jsou volby a reklamu si představuji na výrobky, služby atd a ne na upozornění na volby. Volby jsou prostě sezonní akce a po sobotě bude fuč, stejně jako výzdoba na vánoce, velikonoce v dobách dávno minulých na 1.máj, VŘSR atd.
Všechny, co jsem svojí reklamou urazil, pobouřil nebo něco jiného, tak se jim omlouvám. Už jen 145 hodin.Hezký den všem.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Politická reklama

Příspěvekod simi » 05 říj 2014 14:09

pan Rudolf se spletl, Úředníci nejsou řízeni politiky , ale vedoucími odboru, popřípadě tajemníkem.
A reklama na volby je podobná jako výzdoba vánoční a prostě za nějakých 145 hodin začne mizet. Jestli jsem svojí reklamou někoho pobouřil, urazil atd, omlouvám se. Hezký den všem.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Politická reklama

Příspěvekod simi » 05 říj 2014 14:11

pane Liška, proč se příspěvky nezobrazují hned, ale cca pět minut po napsaní a některé neprošli vůbec. :?:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Politická reklama

Příspěvekod jiri.rudolf » 05 říj 2014 15:04

pro simi
ne pan Rudolf se nespletl, úředník a to je i vedoucí odborů plní zadání svého nadřízeného a tím je starosta nebo člen rady, který má v gesci tu určitou oblast a to je politik. Těch pár statečných co by svému nadřízenému odporovalo buď již na městě nepracuje, nebo usoudilo, že je lepší držet hubu a krok. Přeci jenom jde o živobytí. A mezi námi, ryba vždy smrdí od hlavy. :)
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Politická reklama

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 říj 2014 16:03

simi, ha, tak to je chyba, členům ODS by se neměly přece ukazovat vůbec, protože jim v tom přece bráním!

Jinak technicky, asi jste na pomalém nebo zalagovaném připojení, protože jiným to nedělá. Zkuste se připojit z pevného netu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron