Už, aby bylo po volbách.

Už, aby bylo po volbách.

Příspěvekod ronyk » 16 zář 2014 06:38

Víte já jsem jen takový normální člověk, dá se říci řadový volič. Neumím tady přednést moudra jako jiní. Když tady však čtu příspěvky většinou těch co chtějí uspět při obecních volbách, tak je mi nějak divno od žaludku do čeho se to zase řítíme. Většinou se tady dají číst velice ostré osobní ataky špiček z kandidátních listin , někdy až nechutné a to mají být naši příští zastupitelé. Myslí si tady přispívající kandidáti, že nás těmito předvolebními ataky přesvědčí, že právě oni jsou ti co si zaslouží být voleni, myslím si že nikoliv.Každý ví, že po volbách je to vždy jinak, spolčí se klidně peklo s nebem, jen zůstat u vesla. To je to co nedokáže normální volič odhadnou, kdo s kým potáhne a kam, tak jen doufá, že to tentokrát dopadne o trochu líp než-li posledně, ale po několikaletých zkušenostech je to velmi slabá naděje.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Už, aby bylo po volbách.

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 zář 2014 07:06

Naprosto souhlasím. Těšil jsem se, že bude výměna na radnici, nové koště dobře mete. Pořád je šance, ale přijde mi, že většinově půjde jen o to zvolit menší zlo :( Naštěstí jsou tu menší strany a dá se vybrat. Takže to jen nevzdat!
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Už, aby bylo po volbách.

Příspěvekod Petr » 16 zář 2014 07:42

Naprostý souhlas s ronykem! Někdy mě až jímá hrůza z některých nesmyslných útoků na konkurenci. Všechno špatně! Tolik nevraživosti a zloby, rádoby zaručené recepty ráje na zemi až to unavuje. Vím, tak to nečti, namítnete. I v tom bahně se dají najít rozumné názory, které dávají jakousi naději do voleb. Záměrně nejmenuji, abych někomu neprokázal "medvědí službu" svými sympatiemi... Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Už, aby bylo po volbách.

Příspěvekod Jiří » 16 zář 2014 08:30

Volby vzbuzují v lidech emoce, jak u voličů,tak politiků a pokud se k tomu přidají pomluvy a okopávání kotníků, vypadá to potom všelijak. Dokud ovšem voliči budou naslouchat pomluvám, šuškandám a podobným zákeřnostem, nebudou se zajímat o program, hodnotit dosavadní práci politiků současných ať už v dobrém či ve zlém, příliš se toho nezmění. I o povolebním vyjednávání rozhodnou voliči tím jaké rozdají karty, snadno se pak může stát, že případný opoziční vítěz bude nadále v opozici, protože se současní dohodnou s těmi menšími. Je to jen na nás, další šance na změnu bude až za čtyři roky. Hlavní je nenechat se odradit a jít vyjádřit svůj hlas, čím menší účast ve volbách bude, tím je větší šance, že se nezmění vůbec nic.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38


Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron